Rozdział instalacji

Dzielisz dom na dwa mieszkania i chcesz się oddzielnie rozliczać za prąd? Potrzebujesz kilku niezależnych liczników? Dowiedz się, jak złożyć wniosek o nowe warunki przyłączenia.

Przyłączenie do sieci

Zgłoś się z wnioskiem o nowe warunki przyłączenia do Operatora Systemu Dystrybucyjnego, który odpowiada za realizacje przyłączenia do sieci. Zaznacz na wniosku pozycję: Rozdział instalacji.

Instalacja elektryczna w Twoim domu

Instalacja elektryczna w Twoim domu lub mieszkaniu jest Twoją własnością- odpowiadasz za jej stan i bezpieczeństwo. Dokładna granica własności pomiędzy Twoją instalacją, a własnością  Operatora Systemu Dystrybucyjnego określona jest w umowie. Licznik prądu zainstalowany w Twoim domu lub mieszkaniu jest własnością  Operatora Systemu Dystrybucyjnego.

Prace przy instalacji elektrycznej

Prace przy instalacji elektrycznej może wykonywać osoba, która posiada kwalifikacje do ich wykonywania, za zgodą właściciela budynku lub administratora.

Informację stworzyliśmy na podstawie treści, które są zamieszczone na stronie Operatora Systemu Dystrybucyjnego TAURON Dystrybucja S.A. 
Więcej informacji znajdziesz na www.tauron-dystrybucja.pl