Urządzenia SMART z ubezpieczeniem PZU

Połącz inteligentne urządzenia SMART z ubezpieczeniem PZU Dom
i śpij spokojnie oszczędzając na rachunkach za prąd.

Zwrot za prąd na Twoje konto rozliczeniowe

Oferta dostępna tylko online

Bezpieczny proces zakupu, współpraca tylko z zaufanymi partnerami

Zadbaj o bezpieczeństwo domu i Twoich bliskich z ubezpieczeniem PZU Dom oraz inteligentnymi urządzeniami SMART!

Kupując ubezpieczenie PZU Dom oraz inteligentne urządzenia SMART i rejestrując to w Programie Klienckim jako zakup łączony otrzymasz zwiększony bonus w postaci Zwrotu za Prąd w wysokości 4% wartości składki na polisę oraz 20 zł za każde zakupione urządzenie SMART. 
Inteligentne urządzenia stają się bardzo ważną częścią wyposażenia domu. Zwiększają bezpieczeństwo i komfort mieszkania, przyczyniają się do obniżenia rachunków za prąd. Poznaj inteligentne czujniki, zdalnie sterowane kamery i zarządzaj zdalnie poprzez aplikację w smartfonie lub na tablecie, bez względu na to, czy jesteś w domu, w pracy czy na wakacjach. 
Zapewnij bezpieczeństwo swojej rodzinie, kontroluj zużycie prądu i oszczędzaj na rachunkach!

Szukasz dobrego ubezpieczenia?

Grupa PZU to sprawdzony partner , jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej.
Sprawdź bogatą ofertę ubezpieczenia domu, podróży, samochodu i zyskaj jeszcze więcej z TAURONEM. Wybierając ofertę dostępną tylko on-line i korzystając z łatwego procesu jednej transakcji dbasz o komfort i oszczędzasz swój czas.
Wybierając ofertę ubezpieczenia domu dodatkowo otrzymasz bonus w postaci Zwrotu za Prąd w wysokości 3% wartości składki na polisę. Bonus trafi na Twoje konto rozliczeniowe. Klienci TAURONA zyskują więcej!

Oferta

hand

PZU Auto

Masz samochód? Jeździsz motocyklem lub innym pojazdem? Nawet najlepszemu kierowcy może się przydarzyć wiele rzeczy: wypadek, stłuczka, kradzież, zniszczenie karoserii przez grad… W razie problemów związanych z takimi zdarzeniami pomoże Ci ubezpieczenie PZU.
hand

PZU Dom

W domu lub mieszkaniu może się wiele wydarzyć: pożar, włamanie, zalanie, zacięcie klucza w zamku czy zwarcie instalacji elektrycznej. Dopasuj zakres ochrony do swoich potrzeb i wybierz wariant najlepszy dla Ciebie.
hand

PZU Wojażer

Wyjeżdżasz na wakacje? Planujesz podróż służbową? W czasie wyjazdu wiele może się zdarzyć: nagłe zachorowanie, wypadek, zgubienie bagażu. Z ubezpieczeniem turystycznym PZU Wojażer nie musisz obawiać się komplikacji i nieoczekiwanych wydatków.

Jak zamówić i otrzymać "Zwrot za Prąd"

Przeniesiemy Cię do sklepu z urządzeniami Smart Home, gdzie będziesz mógł kontynuować zamówienie

Wybierz dowolny produkt

Dokonaj zakupu i zapłaty

Wybierz Ubezpieczenie PZU Dom

Przeniesiemy Cie do sklepu partnera, gdzie możesz kontynuować zamówienie

Dokonaj zakupu i zapłaty

Zarejestruj się poprzez formularz "Zwrot za Prąd"

Dokumenty do tej oferty

Sprzedawcą produktu ubezpieczeniowego jest TAURON Sprzedaż sp. z o.o. i TAURON Sprzedaż GZE sp. z o.o. Ubezpieczycielem jest PZU S.A.