Prąd z serwisantem 24H

Usługa serwisant 24H zapewni Ci szybką i fachową naprawę wewnętrznej instalacji elektrycznej i urządzeń RTV, AGD, PC. Dodatkowo, otrzymasz gwarancję że Twoja stawka za prąd będzie niższa od ceny taryfy przez cały okres trwania umowy!

Prąd z Serwisantem 24H


Cena prądu niższa o 5%
 
od taryfy TAURON Sprzedaż
lub TAURON Sprzedaż GZE1 

Szybka pomoc 
w razie awarii instalacji
elektrycznej.

Profesjonalna naprawa 
urządzeń PC, AGD i RTV. 

W ramach usługi Serwisant 24H zapewnimy Ci:

Natychmiastową pomoc w naprawie awarii instalacji elektrycznej w Twoim domu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Specjalista elektryk pojawi się u Ciebie w czasie nie dłuższym niż 4 godziny od zgłoszenia usterki.

Pomoc w razie awarii urządzeń PC, AGD i RTV, takich jak telewizor, komputer,pralka czy lodówka. Serwisant urządzeń zjawi się w ciągu 24 godzin od zgłoszenia usterki, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Pokrycie kosztów dojazdu, robocizny, części zamiennych i transportu urządzenia do serwisu i z powrotem, o ile koszt naprawy nie przekroczy jednorazowo 500 zł .

Dodatkowe korzyści:

Ceny rosną, a Ty oszczędzasz!

Nie musisz się martwić podwyżkami cen prądu. Gdy idą w górę, masz pewność, ze Twoje stawki nie wzrosną! Przez cały okres obowiązywania Cennika obowiązują Cię bowiem atrakcyjne ceny oraz opłaty zgodne z wybraną ofertą.

Udziel nam zgód marketingowych i zaktualizuj dane osobowe, a Twoja cena za prąd będzie o 5% niższa niż w taryfie TAURON Sprzedaż lub TAURON Sprzedaż GZE!

Rabat będzie obowiązywać bez względu na zmianę cen w taryfie w okresie obowiązywania cennika.

Najczęściej zadawane pytania

 • Z oferty mogą obecnie skorzystać wyłącznie klienci TAURONA.

  Oferta dostępna jest również dla Prosumentów. W przypadku chęci skorzystania z oferty zapraszamy do kontaktu poprzez infolinię sprzedażową 555 444 555 lub w Punktach Obsługi Klienta
 • Telefonicznie na numer Centrum Alarmowego (22) 890 29 29. Centrum Alarmowe czynne jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od pracy). Koszt połączenia z ww. numerem telefonu jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z taryfą operatora.
 • Koszt usługi wynosi 12,96 zł brutto miesięcznie (do końca roku, i 18,50 zł brutto miesięcznie od 01.01.2020 do końca obowiązywania cennika). W przypadku awarii gwarantujemy pokrycie kosztów:
  dojazdu,naprawy,części zamiennych i transportu urządzenia do serwisu i z powrotem, jeśli koszt pojedynczej naprawy nie przekroczy 500 zł brutto. Możesz zgłosić maksymalnie 6 awarii w okresie trwania Cennika, za łączną kwotę 3000 zł brutto tytułem napraw.

 • Naprawa domowych urządzeń elektrycznych obejmuje:
  - sprzęt PC (komputery stacjonarne wraz z monitorem oraz tablety, laptopy i notebooki wraz z zainstalowanym stacjonarnym lub przenośnym systemem operacyjnym)
  - sprzęt RTV (urządzenia audio-video zasilane wyłącznie z sieci elektrycznej, telewizory, odtwarzacze, nagrywarki DVD, zestawy HiFi)
  - sprzęt AGD (pralki, pralki z suszarką, suszarki pralnicze, zmywarki, lodówki, zamrażarki, kuchenki gazowe lub gazowo-elektryczne, kuchenki mikrofalowe, płyty indukcyjne, wyciągi, okapy, piekarniki, roboty kuchenne, ciśnieniowe ekspresy do kawy)

Wpisz nazwę miejscowości lub kod pocztowy, aby zobaczyć dokumenty dla tej oferty

Potrzebujesz więcej informacji?

1 Przy wyrażeniu wszystkich zgód marketingowych określonych w "Regulaminie Ofert -5% za udzielenie zgód marketingowych".