Serwisant gazowy 24H

Usługa serwisant gazowy 24H zapewni Ci szybką i fachową naprawę wewnętrznej instalacji gazowej i urządzeń gazowych, takich jak piecyk gazowy czy kuchenka. Dodatkowo, z nami oszczędzisz nawet 137 zł rocznie na rachunkach za gaz!

Serwisant gazowy 24H

Możesz oszczędzić nawet
137 zł rocznie

na opłatach za gaz!1

Niska cena sprzedażowa 
gazu od początku trwania
umowy

Profesjonalna pomoc w razie 
awarii instalacji gazowej lub 
urządzenia gazowego! 

        

W ramach usługi Serwisant gazowy 24H zapewnimy Ci:

Natychmiastową pomoc w naprawie awarii instalacji gazowej w Twoim domu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Specjalista gazownik pojawi się u Ciebie w czasie nie dłuższym niż 4 godziny od zgłoszenia usterki.

Pomoc w razie awarii urządzeń gazowych, takich jak piec gazowy, kuchenka gazowa i innych urządzeń, które korzystają z gazu. Serwisant urządzeń zjawi się w ciągu 24 godzin od zgłoszenia usterki, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Pokrycie kosztów dojazdu, robocizny, części zamiennych i transportu urządzenia do serwisu i z powrotem, o ile koszt naprawy nie przekroczy jednorazowo 500 zł

Dodatkowe korzyści:

Ceny rosną, a Ty oszczędzasz!

Dzięki Gwarancji Atrakcyjnej Ceny nie musisz się martwić podwyżkami cen gazu. Gdy idą w górę, masz pewność, ze Twoje stawki nie wzrosną! Przez cały okres obowiązywania Cennika obowiązują Cię bowiem atrakcyjne ceny oraz opłaty zgodne z wybraną ofertą.


Masz możliwość obniżenia ceny! Jeżeli w czasie obowiązywania wybranego przez Ciebie Cennika, nastąpi zmiana cen lub stawek opłat Taryfy TAURONA na niższe, jednorazowo masz prawo ubiegać się o zmianę Cennika na inny z bieżącej oferty.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jeśli zmienimy ceny gazu w naszej Taryfie, masz prawo do jednorazowej zmiany Twojego Cennika na inny z bieżącej oferty. Okres obowiązywania wybranego Cennika nie może być krótszy niż ten, który masz aktualnie. Ważne jest to, że takiej zmiany możesz dokonać w terminie do 2 miesięcy od dnia wejścia w życie naszej nowej Taryfy. Dodatkowo zadbamy o Ciebie i automatycznie obniżymy stawki w Twoim Cenniku, jeśli Twoja cena gazu będzie wyższa od tej w Taryfie TAURONA.
  • Jeśli chcesz podpisać umowę online, przygotuj:
    ostatnią fakturę za gaz – pomoże Ci ona określić region czy taryfę, z której obecnie korzystasz; dowód osobisty – w celu weryfikacji danych będziemy potrzebować np. Twój numer PESEL.
  • Nie. Musisz jedynie wypełnić formularz online, a całą procedurę zmiany sprzedawcy przeprowadzimy za Ciebie.

  • Nie – proces zmiany sprzedawcy jest dla Ciebie całkowicie bezpieczny. Oznacza to, że zmiana sprzedawcy nastąpi automatycznie, bez przerw w dostawie, zmiany licznika czy instalacji.

  • Kwota oszczędności jest kwotą brutto i stanowi różnicę pomiędzy cenami sprzedaży gazu w grupie taryfowej W-3.6 TAURON Sprzedaż sp. z o.o. i największego sprzedawcy gazu w Polsce dla zużycia 22,06 MWh rocznie.

     

Potrzebujesz więcej informacji?

1)  kwota oszczędności stanowi różnicę pomiędzy cenami sprzedaży gazu w grupie taryfowej W-3.6 TAURON Sprzedaż sp. z o.o. i największego sprrzedawcy gazu w Polsce dla zużycia 22,06 MWh rocznie.