Aktualności

TAURON rozgrzewa polskie miasta!

Pomysł na akcję „TAURON rozgrzewa polskie miasta” zrodził się z potrzeby promowania wśród mieszkańców południowej polski ekologicznych sposobów na ogrzewanie domów i mieszkań.

Problem jest tematem gorącym szczególnie teraz – gdy przychodzi zima, a zatruwający powietrze dym z przestarzałych pieców staje się palącym problemem.

Stworzyliśmy więc nowoczesną, przeszkloną platformę, która odwiedza polskie miejscowości, w multimedialny sposób promując ekologiczne formy ogrzewania. Odwiedzjący mogą skorzystać z porad profesjonalnych doradców ds. ekologicznego ogrzewania oraz partnerów służących kompleksową wiedzą z zakresu kotłów gazowych i kotłów na ekogroszek oraz możliwości sfinansowania ich zakupu. Uczestnicy mogą nie tylko zapoznać się ze sposobem działania tych urządzeń, ale i uzyskać bezpłatne porady dotyczące montażu konkretnego ogrzewania. Ogrzewania, które będzie dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych.

W trakcie wydarzeń można także skorzystać z tabletów z kalkulatorem kosztów ogrzewania, przetestować inteligentne rozwiązania dla domu Smart Home i dowiedzieć się wszystkiego o korzystnej ofercie „Twoje 300" na prąd i gaz.

Nie nudzą się także dzieci, dla których przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, w tym konkursy z nagrodami, balony czy gogle wirtualnej rzeczywistości.

Do tej pory gościliśmy w Trzebini, Krzeszowicach, Mysłowicach, Krakowie, Zawierciu, Wieprzu, Brzeszczach, Tarnowie, Świątnikach Górnych, Skawinie, Limanowej, Kluczborku i Jastrzębiu Zdroju. Wkrótce zawitamy do Rybnika, Olkusza i Tychów, gdzie oprócz promocji nowoczesnych metod ogrzewania domów i mieszkań świętować będziemy otwarcie nowych Punktów Obsługi Klienta. Bądźcie z nami!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ogrzewania na www.tauron.pl/ogrzewanie oraz informacjami o możliwości jego sfinansowania kredytem 0% na www.tauron.pl/pone. Fotorelacje z wydarzeń wraz ze szczegółami nadchodzących imprez na www.tauron.pl/rozgrzewamy