Nowe technologie

Technologie antysmogowe TAURONA

Dbając o czyste powietrze, nie tylko prowadzimy kampanie edukacyjne, ale również proponujemy rozwiązania, których celem jest wsparcie ogólnopolskich działań na rzecz poprawy stanu środowiska naturalnego.

Jednym z nich jest Oferta Antysmogowa, która zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Energii przeznaczona jest dla klientów decydujących się na wykorzystanie energii elektrycznej dla potrzeb ogrzewania gospodarstw domowych oraz ładowania samochodów elektrycznych. Oferta Antysmogowa jej już przygotowana i wkrótce zostanie przedstawiona klientom.

Dla osób, które wymieniają ogrzewanie, TAURON ma nie tylko atrakcyjne ceny prądu, ale również innych nośników energii: gazu i ekogroszku. Bogata oferta TAURONA obejmuje też elektryczne urządzenia grzewcze - pompy ciepła czy klimatyzatory z funkcją grzania oraz kotły gazowe i na ekogroszek, które są dostępne wraz z bezpłatną usługą doradztwa oraz montażem i serwisem urządzeń.

Najnowszą inicjatywą TAURONA związaną z walką o czyste powietrze są tzw. pakiety grzewcze. Ich atrakcyjność opierać się będzie na połączeniu trzech elementów, które generują konkretne korzyści dla klienta:

  • po pierwsze, TAURON umożliwia zakupu kotłów gazowych, kotłów na ekogroszek oraz szeregu elektrycznych urządzeń grzewczych zawsze po rynkowych cenach i wykonanych w sprawdzonej technologii;
  • po drugie, klient ma możliwość uzyskania preferencyjnego kredytu 0 proc. na sfinansowanie inwestycji w banku, z którym współpracuje TAURON;
  • po trzecie, TAURON daje klientowi dedykowaną do konkretnych technologii cenę gazu, prądu czy ekogroszku.