Wydarzenia specjalne

Wystartował nowy program TAURONA na rzecz czystego powietrza w Małopolsce

TAURON zainaugurował małopolską edycję nowego programu edukacyjno-ekologicznego pn. Oddychaj powietrzem. Ruszyła kampania informacyjna na temat sposobów walki ze smogiem oraz zbieranie danych do badań na temat wiedzy mieszkańców o zanieczyszczeniu powietrza i bezpieczeństwa w sezonie grzewczym.

3 kwietnia TAURON zaprosił mieszkańców Małopolski na Rynek Główny w Krakowie na piknik ekologiczny. Krakowskie wydarzenie to pierwsza w Małopolsce i druga w ogóle impreza plenerowa promująca program „Oddychaj powietrzem”.

Głównym zadaniem tej edycji programu jest edukacja mieszkańców Małopolski w zakresie różnych metod ogrzewania i ich wpływu na stan powietrza.

Program „Oddychaj powietrzem” skierowany jest do wszystkich, którzy chcą zdobywać wiedzę na temat czystego powietrza i ekologicznych sposobów ogrzewania, a także do tych, którzy stoją przed decyzją co do wyboru odpowiedniego dla siebie medium grzewczego. TAURON zapewnia im nie tylko dostawę prądu czy gazu.

Gwarantuje również usługę związaną z doborem, montażem i serwisem urządzeń grzewczych, np. kotłów gazowych, pomp ciepła, czy klimatyzacji z funkcją ogrzewania.

Oferta TAURONA jest kompleksowa – zawiera pomoc w załatwieniu wszelkich formalności oraz zapewnia bezpłatne doradztwo. I, co równie ważne, daje gwarancję wymiany ogrzewania na takie, które będzie ekologiczne oraz dopasowane nie tylko do indywidualnych potrzeb, ale i możliwości finansowych klienta.

Program dla Małopolski