Oferta specjalna dla Pracowników Grupy TAURON

Specjalna oferta, tylko dla Pracowników TAURONA!*
Z nami zawsze otrzymasz większy bonus niż w ofercie standardowej.

Jak zamówić?

plik pdf

Zapoznaj się z ofertą TAURONA
na stronie tauron.pl

Zamówienie oferty pracowniczej z bonusem
rozpocznij od strony tauron.pl/pracownicy

Kliknij "Zamów", wypełnij formularz
zgodnie z instrukcją i ciesz się najlepszą ofertą!

hand

Serwisant gazowy 24H PLUS

Serwisant gazowy 24H PLUS za darmo przez rok.
hand

Prąd z Serwisantem 24H PLUS

Prąd z Serwisantem 24H PLUS za darmo przez rok.
hand

Ekogroszek

Prosto z kopalni. 
Bonus w ofercie pracowniczej: 30 zł/ paleta

Najczęściej zadawane pytania

 • Z oferty może skorzystać każdy pracownik Grupy TAURON, który jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę oraz ma aktywną umowę kompleksową lub umowę sprzedaży energii elektrycznej zawartą z TAURON Sprzedaż lub TAURON Sprzedaż GZE.

  1. Osoby, które skorzystały już z oferty na gaz dla pracowników we wcześniejszych edycjach nie mogą skorzystać z nowej promocji na cennik gazowy.
  2. Osoby, które korzystają z taryfy pracowniczej (utrzymują ekwiwalent) mogą skorzystać z cennika na prąd lub przekazać osobie wskazanej przez pracownika.
  3. Osoby, które korzystają z taryfy pracowniczej (taryfa jest rozliczana w rachunkach za energię elektryczną) mogą skorzystać z cennika na prąd z jednoczesną rezygnacją z taryfy pracowniczej. Wyjątkiem są pracownicy TAURON Obsługa Klienta, którzy zachowują taryfę pracowniczą przy jednoczesnym skorzystaniu z cennika na prąd. Nie wyklucza to możliwości przekazania prawa osobie wskazanej przez pracownika
 • Aby skorzystać z Oferty partnerskiej i specjalistycznej wejdź www.tauron.pl/pracownicy wybierz produkt, który Cię interesuje i wypełnij formularz zgodnie z instrukcją podaną na ekranie. W ciągu 3 dni skontaktuje się z Tobą Partner. Zamówienie nie jest równoznaczne z zakupem.

  Jeśli chcesz skorzystać z dedykowanego cennika na prąd lub gaz, kliknij przycisk „Zamów” przy wybranym produkcie i wypełnij formularz. W przeciągu 2-3 dni roboczych skontaktuje się z Tobą infolinia w celu przedstawienia i finalizacji oferty.

 • Możesz przekazać prawo do skorzystania z oferty pracowniczej innej osobie . Przy czym osoba ta musi dokonać zakupu w swoim imieniu oraz posiadać umowę kompleksową lub umowę sprzedaży energii elektrycznej.

  Pamiętaj, w przypadku chęci zakupu ważne jest aby rozpocząć proces od strony www.tauron.pl/pracownicy. Tylko wtedy otrzymasz bonus z „Oferty dla Pracowników”.

 • Wypełnienie formularzy nie zobowiązuje do zakupy – a jest formą zgłoszenia zainteresowania do zapoznania się z konkretną ofertą.

 • W skład wchodzą oferty partnerskie i specjalistyczne, węgiel oraz cenniki na prąd i gaz.

 • Aktualną ofertę znajdziesz na stronie www.tauron.pl/pracownicy

 • Zasady korzystania z cennika na prąd lub gaz opisane są w dedykowanym cenniku.

 • Zasady opisane zostały w regulaminie promocji „Oferta dla Pracowników”. Regulamin znajduje się na stronie www.tauron.pl/pracownicy

 • Dedykowanym kanałem sprzedaży oferty dla pracowników jest wyłącznie strona www.tauron.pl/pracownicy

 • Z każdej oferty partnerskiej lub specjalistycznej możesz skorzystać wielokrotnie.

  Z cennika na prąd i gaz możesz skorzystać tylko raz.

  Wybór oferty specjalistycznej lub partnerskiej nie wyklucza z możliwości skorzystania z cennika na prąd i gaz.

 • Numer znajdziesz na swojej fakturze za prąd. Numer składa się z 10 lub 11 cyfr.

Potrzebujesz więcej informacji?

*Oferta dotyczy pracowników spółek z Grupy Kapitałowej Tauron i Konsumentów, którzy otrzymali od wyżej wymienionych pracowników prawo do skorzystania z oferty.