Kierownik Zespołu Rozwoju Nowych Biznesów

Poziom stanowiska:

Stanowisko kierownicze

Kategoria:

Inne

Miejsce pracy:

Katowice

Oferta ważna do:

2018-06-30

Spółka:

TAURON Polska Energia

Umowa:

Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TPE/2018/04/02

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe poparte sukcesami w zakresie proponowania i wdrażania do organizacji nowych rozwiązań/kierunków działania,
    minimum 5
  • letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej 2
  • letnie na stanowisku kierowniczym w obszarze rozwoju biznesu w dużej, dynamicznej i zmiennej organizacji,
    wyższe wykształcenie,
    zaangażowanie, dynamizm i proaktywność,
    umiejętności: budowania relacji i wywierania wpływu, zarządzania zmianami oraz podejmowania decyzji,
    innowacyjność oraz kreatywność w zakresie tworzenia rozwiązań,
    zorientowanie na realizację celu i wysoka samodzielność,
    ekspercka wiedza branżowa w zakresie: sektora paliwowo
  • energetycznego, modeli biznesowych i ich praktycznego zastosowania oraz zarządzania portfelem projektów rozwojowych,
    znajomość MS Office i MS Project w stopniu zaawansowanym,
    biegła znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2 wg skali Rady Europy.

Mile widziane:

Zakres obowiązków:

  • Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za Rozwój Nowych Biznesów w Grupie TAURON, a w szczególności za:
    koordynację prac w zakresie identyfikacji szans i planowania działań rozwojowych w obszarze Nowych Biznesów,
    koordynację prac w zakresie operacyjnego zarządzania Portfelem Nowych Biznesów (rekomendacje działań, inicjowanie oraz nadzór nad realizacją nowych Projektów),
    koordynację współpracy z partnerami zewnętrznymi (m. in. startupy, dostawcy i partnerzy biznesowi)
    budowę efektywnego Zespołu Rozwoju Nowych Biznesów,
    koordynację prac związanych z budową innowacyjnej kultury organizacyjnej poprzez wdrażanie najlepszych praktyk z zakresu innowacji.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
    interesującą pracę w zespole ekspertów z dużym doświadczeniem,
    wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
    atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie grupowe PZU, opieka medyczna LUXMED, karta Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny),
    pracę w jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce.