Ostrzeżenie

Szanowni Państwo, aktualnie wdrażamy rozwiązania prawne dotyczące cen energii - wynikające z nowej Ustawy z 28 grudnia 2018 roku. Prosimy o terminowe regulowanie należności wynikających z wystawionych już faktur. W przypadkach przewidzianych ustawą - faktury zostaną skorygowane z najbliższym rozliczeniem.

Dowiedz się więcej

Kategoria:

IT/Telekomunikacja

Miejsce pracy:

Gliwice, Katowice lub Wrocław

Oferta ważna do:

2019-01-31

Spółka:

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TOK/2018/51

Wymagania:

  • Czego oczekujemy?

    Znajomości aplikacji SAP (utrzymanie i konfiguracja)
    Umiejętności współpracy w zespole i budowania relacji z klientem wewnętrznym
    Znajomości MS Office (zwłaszcza Excel na poziomie średniozaawansowanym)
    Samodzielności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań

Mile widziane:

  • Mile widziane:

    Znajomość specyfiki modułu SAP HR (PA, PY, TM, OM)
    Wykształcenie wyższe kierunkowe (IT lub pokrewne)
    Znajomość podstaw prawa pracy oraz zasad rozliczania wynagrodzeń
    Doświadczenie w programowaniu ABAP

Zakres obowiązków:

  • Jakie zadania na Ciebie czekają?

    Bieżące utrzymanie informatyczne systemu SAP, w tym:
    Analiza oraz rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników w zakresie obsługi systemu SAP
    Rozwój systemu informatycznego (drobne zmiany)
    Szkolenia użytkowników końcowych
    Udział w projektach informatycznych w obszarze SAP HR
    Opracowywanie i analiza dokumentacji technicznej z zakresu SAP HR

Oferujemy:

  • Co oferujemy?

    Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem
    Transfer wiedzy w zakresie obsługiwanej aplikacji
    Udział w projektach IT na rzecz Grupy TAURON
    Możliwość pracy zdalnej
    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, bezpłatna platforma e learning)