Specjalista ds. kadr

Kategoria:

HR/Kadry

Miejsce pracy:

Opole

Oferta ważna do:

2018-06-29

Spółka:

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Umowa:

Umowa na zastępstwo

Nr referencyjny:

TOK/2018/55

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
    Minimum dwuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakresie obsługi kadrowej
    Dobra znajomość i umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy
    Umiejętność obsługi programu Płatnik
    Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel)
    Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji
    Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, samodzielność
    Inicjatywa w działaniu i proponowanie ulepszeń
    Umiejętność budowania partnerstwa
    Chęć rozwoju i stałego doskonalenia się

Mile widziane:

  • Znajomość systemu SAP HR

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie obsługi kadrowej pracowników Spółki oraz Spółek Klientów
    Obsługa pracowników w programie SAP HR
    Udzielanie informacji pracownikom z zakresu kadr
    Opracowywanie raportów i sprawozdań z obszaru kadr

Oferujemy:

  • Możliwość wykorzystania dotychczasowego doświadczenia zawodowego, wiedzy i umiejętności do współtworzenia i rozwoju Centrum Usług Wspólnych HR
    Szansę na rozwój, specjalizację i kreowanie nowych rozwiązań w oparciu o najlepsze doświadczenia i praktyki
    Pełną wyzwań pracę w nowoczesnym środowisku informatycznym, opartym o rynkowe systemy i rozwiązania
    Pakiet benefitów pozapłacowych, obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport