Specjalista Wiodący ds. Pomocy Publicznej

Kategoria:

Inne

Miejsce pracy:

Katowice

Oferta ważna do:

2018-07-01

Spółka:

TAURON Polska Energia

Umowa:

Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TPE/2018/06/01

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne
  • Doświadczenie w zakresie pozyskiwania i udzielania pomocy publicznej
  • Doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych ze środków unijnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość regulacji krajowych i unijnych w zakresie pomocy publicznej
  • Średniozaawansowana znajomość Ms Office
  • Umiejętność pracy w zespole, zorientowanie na cele
  • Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

  • Znajomość regulacji dotyczących systemów wsparcia branży energetycznej

Zakres obowiązków:

  • Współpraca ze Spółkami Grupy TAURON w ocenie występowania pomocy publicznej
  • Kalkulacja wpływu poszczególnych mechanizmów wsparcia na wyniki finansowe Grupy TAURON
  • Pozyskanie informacji o inicjatywach i funduszach pomocowych

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Możliwość pracy w jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce