Praktykant/ka w Centrum Usług Wspólnych Rachunkowość

Poziom stanowiska:

Staż/Praktyka

Kategoria:

Księgowość/Audyt/Podatki

Katowice, Wrocław, Wadowice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Tarnów

Oferta ważna do:

2018-12-31

Spółka:

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Umowa:

Nr referencyjny:

TOK/2018/06/01/PR

Wymagania:

  • aktualny status studenta
  • gotowość do zdobywania nowego doświadczenia zawodowego pod okiem ekspertów
  • chęć poszerzenia wiedzy oraz rozwoju umiejętności w dziedzinie finansów i rachunkowości
  • zainteresowanie realizacją praktyki trwającej od 1 do 3 miesięcy

Mile widziane:

  • gotowość do odbycia praktyki w okresie 3 miesięcy

Zakres obowiązków:

  • realizacja zadań w wybranym obszarze: finansów, księgowości, windykacji, podatków i sprawozdawczości finansowej

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju kompetencji w wybranym obszarze merytorycznym
  • możliwość poznania specyfiki pracy w Centrum Usług Wspólnych
  • realizację praktyki w dogodnej lokalizacji: Katowice, Wrocław, Wadowice, Bielsko
  • Biała, Częstochowa, Tarnów
  • możliwość organizacji praktyki w bieżącym roku kalendarzowym (nie tylko w okresie wakacyjnym)