Starszy Specjalista ds. Sprzedaży (SN i nN)

Miejsce pracy:

Wrocław, Plac Powstańców Śląskich 20

Oferta ważna do:

2018-07-20

Spółka:

TAURON Dystrybucja Serwis S.A.

Umowa:

Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TDS/2018/06/02

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
    3 lata doświadczenia w obszarze sprzedaży, obsługi klienta, wykonawstwa lub przygotowania produkcji
    Znajomość prawa budowlanego oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    Znajomość urządzeń elektroenergetycznych
    Prawo jazdy kat. B
    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, elektroenergetyczne
    Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie rynku potencjalnych klientów pod kątem nawiązania współpracy.
    Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z aktualnymi klientami.
    Pozyskiwanie nowych klientów, w tym przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków handlowych oraz podpisanie umów zgodnie z posiadanymi pełnomocnictwami.
    Przygotowywanie dokumentacji przetargowej zgodnie ze specyfikacją przetargową oraz składanie ofert przetargowych na prowadzone postępowania.
    Przyjęcie i obsługa formalna zleceń wraz z rejestracją w systemach informatycznych.
    Monitorowanie realizacji usług na rzecz klientów.
    Opracowywanie kalkulacji prac powykonawczych zgodnie ze zleceniami i wytycznymi oraz z zasadami zawartymi w umowach.
    Przygotowanie analiz i raportów dotyczących realizowanych zleceń w zakresie rentowności i powstających odchyleń na marżach.
    Doskonalenie standardów w zakresie sprzedaży i obsługi klientów poprzez proponowanie rozwiązań usprawniających.
    Opracowywanie i doskonalenie zasad rozliczeń stosowanych w projektach i zadaniach inwestycyjnych pomiędzy organizacją a wykonawcą.
    Udział w obsłudze reklamacji.

    Dane kontaktowe: magdalena.litwin@tauron
  • dystrybucja.pl