Doradca Klienta Strategicznego

Kategoria:

Sprzedaż

Miejsce pracy:

Gliwice, Kraków lub Wrocław

Oferta ważna do:

2018-07-25

Spółka:

TAURON Sprzedaż sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TS/2018/06/03

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
    Znajomość branży energetycznej,
    Min 3 letnie doświadczenie w sprzedaży do Klientów Biznesowych,
    Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych,
    Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami,
    Umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy,
    Dążenie do osiągania wyników,
    Samodzielność, podejmowanie decyzji, odpowiedzialność, terminowość,
    Kreatywność i myślenie systemowe, umiejętność pracy pod presją czasu,
    Wysoka kultura osobista, komunikatywność,
    Biegła umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office,
    Prawo jazdy kategorii „B” i praktyka w kierowaniu pojazdem osobowym.

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie planów oraz założeń przyjętej polityki sprzedażowej dla Klientów,
    Pozyskiwanie nowych i budowanie trwałych relacji z obecnymi Klientami,
    Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych,
    Doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań energetycznych,
    Negocjowanie warunków kontraktu,
    Raportowanie sprzedaży,
    Współtworzenie oferty produktowej dla Klientów,
    Monitoring i analiza otoczenia konkurencyjnego,
    Uczestnictwo w rozwojowych projektach.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
    Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
    Dużą samodzielność w działaniu,
    Pracowniczy Program Emerytalny,
    Możliwość aktywnego uczestnictwa w inicjatywach i projektach rozwijających Spółkę,
    Możliwość pracy w Spółce, która wchodzi w skład jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce.