Złoty Laur za społeczną odpowiedzialność biznesu

TAURON został laureatem Złotego Lauru „Super Biznesu”, ekonomicznego dodatku do „Super Expressu”. Prestiżową nagrodę wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się 25 października w Warszawie. 
statuetka złoty laur

TAURON zwyciężył w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. Spółkę doceniono za „Domy Pozytywnej Energii", czyli konkurs organizowany dla domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Do udziału w tegorocznej edycji, której hasło brzmiało  „Zdrowo jemy – energetycznie żyjemy" zgłosiło się 68 placówek, a 58 nadesłało prace konkursowe poddane ocenie kapituły.

Domy Pozytywnej Energii to akcja o 13-letniej historii. Jest skierowana do całodobowych placówek opiekuńczo-wychowawczych z pięciu województw (śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego, małopolskiego i podkarpackiego). Jej głównym celem jest poprawa warunków życia, rozwoju i edukacji dzieci z domów dziecka.

Złote Laury „Super Biznesu" wręczono po raz czwarty. Organizatorzy honorują statuetkami ludzi, instytucje oraz firmy, których działalność przyniosła szczególne korzyści polskiej gospodarce i sprzyjała rozwojowi i rodzinnej przedsiębiorczości.

Galeria zdjęć