Masz firmę? Masz TANI GAZ i fachowców z TAURONA!

Zyskaj gaz 5% taniej i 3000 zł brutto na usługi fachowców.

Zadzwoń i dowiedz się więcej:

555 444 555
Opłata jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z taryfą operatora.

Zyskujesz:

Gaz 5% taniej niż u największego sprzedawcy gazu w Polsceo 50% niższą opłatę abonamentową w stosunku do największego sprzedawcy gazu w Polsce

Szybka pomoc fachowców w razie awarii i 3000 zł brutto do wykorzystania na naprawy

Minimum formalności i bezpieczeństwo przy zmianie sprzedawcy

Dopasuj ofertę dla swojej firmy

Staramy się pomagać na wiele sposobów. Obniżamy ceny gazu i zapewniamy pomoc różnych fachowców. Zdecyduj, która z propozycji jest najlepsza dla Twojego biznesu.
hand

Gaz Pomoc 24H

Pomoc w razie awarii wewnętrznej instalacji lub kuchenki gazowej. Gwarancja Niższej Ceny. Możliwość obniżenia stawek.
hand

Serwisant gazowy 24H 

Pomoc w razie awarii wewnętrznej instalacji gazowej. Pomoc w razie awarii wybranych urządzeń gazowych, m.in.:

kuchenki gazowej, pieca centralnego ogrzewania,podgrzewacza wody.

Możliwość obniżenia stawek


hand

Serwisant gazowy 24H PLUS 

Atrakcyjna cena gazu. Pomoc w razie awarii wewnętrznej instalacji gazowej. Pełny zakres usługi Serwisant gazowy 24H. Hydraulik – w razie awarii wewnętrznej instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Szklarz – przy uszkodzonych szybach okien zewnętrznych. Ślusarz – w razie uszkodzenia zamków drzwi zewnętrznych.

Oferta dostępna w systemie Try&Buy - usługa za 0 zł przez 6 miesięcy
Zadzwoń i dowiedz się więcej:

555 444 555
Opłata jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z taryfą operatora.

Sprawdź szczegóły

Dzięki usłudze GazPomoc 24H dla firm, możesz liczyć na szybką i fachową pomoc w razie awarii wewnętrznej instalacji gazowej lub kuchenki gazowej w Twojej firmie.

Niezależnie od rodzaju usterki, specjalista gazownik przyjedzie w czasie nie dłuższym niż 4 godziny od zgłoszenia usterki, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W przypadku awarii kuchenki gazowej, serwisant pojawi się w Twojej firmie w ciągu 24 godzin od zgłoszenia usterki, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.
Zyskujesz maksymalnie 3000 zł brutto do wykorzystania na naprawy sprzętu i instalacji. Szczegóły w regulaminie usługi.
Dowiedz się więcej
Awaria wewnętrznej instalacji elektrycznej w Twojej firmie? Popsuty piecyk w łazience? A może nie działa kuchenka gazowa? W ramach usługi Serwisant gazowy 24H zapewnimy Ci:

Natychmiastową pomoc w naprawie awarii wewnętrznej instalacji gazowej w Twojej firmie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Specjalista gazownik pojawi się u Ciebie w czasie nie dłuższym niż 4 godziny od zgłoszenia usterki. Pomoc w razie awarii urządzeń gazowych, takich jak piecyk gazowy, kuchenka czy podgrzewacz wody. Serwisant zjawi się w ciągu 24 godzin od zgłoszenia usterki, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Pokrycie kosztów dojazdu, diagnozy, robocizny, części zamiennych i transportu urządzenia do serwisu i z powrotem, o ile koszt naprawy nie przekroczy jednorazowo 500 zł .

Zyskujesz maksymalnie 3000 zł brutto na naprawy sprzętu i instalacji! Szczegóły w regulaminie usługi.
Dowiedz się więcej
Zapewniamy pomoc specjalisty gazownika, serwisanta urządzeń gazowych, a dodatkowo hydraulika, szklarza i ślusarza.

Specjalista gazownik i serwisant urządzeń gazowych działają jak w usłudze Serwisant 24H. Trzej pozostali specjaliści, którzy pojawią się w Twojej firmie do 24 godzin od zgłoszenia awarii (wyłączając dni ustawowo wolne od pracy i święta) pomogą w zakresie:

Hydraulik przy awarii wewnętrznej instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Szklarz gdy zostaną uszkodzone szyby w oknach zewnętrznych. Ślusarz w razie uszkodzenia zamków drzwi zewnętrznych.
W ramach usługi zapewniamy Ci pokrycie kosztów dojazdu, diagnozy, robocizny i części zamiennych, o ile koszt naprawy nie przekroczy jednorazowo 500 zł.1

Zyskujesz maksymalnie 3000 zł brutto na naprawy sprzętu, instalacji gazowej, wodnej i kanalizacyjnej, ale również wymianę szyb czy pomoc w razie uszkodzenia zamków w drzwiach! Oferta dostępna w systemie Try&Buy – usługa za 0 zł przez 6 miesiący. Szczegóły w regulaminie usługi.

1 Pokrycie kosztów dojazdu, robocizny oraz kosztów części zamiennych do kwoty 500 zł brutto w odniesieniu do jednej awarii i nie więcej niż 3000 zł brutto w odniesieniu do maksymalnie 6 awarii w okresie obowiązywania Cennika. Szczegóły w regulaminie usługi.
Dowiedz się więcej