Ostrzeżenie

UWAGA, otrzymaliśmy informację, że ktoś podszywając się pod naszą firmę rozsyła fałszywe SMS-y!

więcej

e-faktura

Wybierz e-fakturę jeśli cenisz szybkie, bezpieczne i wygodne rozwiązania internetowe, a nie lubisz przechowywać i katalogować papierowych dokumentów. Korzystanie z
e-faktury jest bezpłatne.

Dostępność

Dostajesz powiadomienia o płatnościach na swoje konto w Moim TAURONIE. Masz dostęp do faktury przez 24 h na dobę, 7 dni tygodniu.

Wygoda

Wygodnie zarządzasz płatnościami, szybko i bezpiecznie płacisz za faktury za pomocą e-płatności.

Ekologia

e-faktura nie różni się niczym od faktury papierowej, jest takim samym dowodem sprzedaży. Korzystając z tego rozwiązania oszczędzasz papier i chronisz przyrodę.

Kupujesz prąd lub gaz od TAURONA? Teraz możesz skorzystać z rozwiązania e-faktury w obu przypadkach.
Sprawdź jak to zrobić.

W prosty sposób zacznij używać e-faktury. Zaloguj się do Mojego TAURONA i przejdź do strony "Umowa i dane". W sekcji "Dane klienta" wybierz "Sposób doręczania faktur" i kliknij "Zmień na e-fakturę". Przejdziesz do formularza zmiany faktury. 

 

Formularz zamówienia e-faktury dla energii elektrycznej

Regulamin e-faktury

Pobierz regulamin

Rozliczaj się wygodnie w Moim TAURONIE

Mój TAURON to miejsce, w którym możesz łatwo i wygodnie zarządzać swoimi rachunkami za prąd, podać odczyt licznika czy załatwić różne sprawy w TAURONIE bez wychodzenia z domu.

Porady

Świadectwo energetyczne czy audyt energetyczny? Jak oszczędzać energię w firmie? Co trzeba wiedzieć o przyłączach energetycznych? Wybierz odpowiedni dział i dowiedz się więcej.