Ostrzeżenie

UWAGA, informujemy, że cyberprzestępcy podszywając się pod Grupę TAURON, wykorzystują naszą markę w celach wyłudzania pieniędzy.

Dowiedz się więcej

W ramach sukcesu

Prąd EKO plus usługa najlepiej dopasowana do Twojej firmy.Dopasuj ofertę do potrzeb firmy

Bądź EKO i zyskaj!

W ramach oferty Prąd EKO plus usługa otrzymujesz prąd z odnawialnych źródeł energii w takiej samej cenie, niezależnie od wybranej usługi.

cena za 1 MWh z gwarancją rabatu 5% od cen zawartych w naszej Taryfie pochodzący w 100% z odnawialnych źródeł energii, potwierdzony Certyfikatem przez niezależną jednostkę TÜV SÜD Polska

Wybierz prąd EKO z gwarancją rabatu, a do tego nawet dwie dodatkowe
usługi - takie, które najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie

Wybierz 1 lub 2 z poniższych usług:

1 usługa

pierwszą usługę otrzymasz bezpłatnie w ramach cennika przez cały okres.

2 usługa

drugą usługę otrzymasz bezpłatnie w pierwszym roku obowiązywania cennika1.

bezpieczna firma 24H
Bezpieczna firma
24H
Serwisant Komputerowy 24H
Serwisant Komputerowy
24H
Usługa Muzyka 24H
Usługa Muzyka
24H
Serwisant 24H Plus
Serwisant 24H
Plus

Wybrana oferta Prąd EKO z usługami:

Bezpieczna firma 24h Wsparcie w ochronie przedmiotów

ochrona kluczy

dostęp do aplikacji blokującej telefon w przypadku kradzieży

ochrona telefonu

ochrona laptopa lub tabletu

dostęp do usługi na całym świecie

Wypłacamy nagrody dla uczciwych znalazców oraz pomagamy zlokalizować Twoje urządzenie

Serwisant Komputerowy 24H Pomoc elektryka i informatyka w jednej usłudze

elektryk

naprawa laptopa, tabletu, skanera i drukarki

naprawa systemu operacyjnego

zdalne wsparcie informatyka po 1h lub przyjazd do 24h

3000 zł na naprawy limit napraw 3 x 1000 zł/ możliwość zsumowania limitu do 2000 zł na 1 zdarzenie

Usługa Muzyka 24H Legalna muzyka bez ponoszenia dodatkowych opłat za publiczne odtwarzanie

możliwość szybkiej zmiany kanału

6 kanałów o różnorodnych, muzycznych klimatach, z których można wybierać, w zależności od pory roku, dnia, pogody czy rodzaju prowadzonej działalności.

Brak ograniczeń licencyjnych ze względu na powierzchnię lokalu

serwisant 24h plus Profesjonalna pomoc wielu fachowców

elektryk

serwisant urządzeń

ślusarz

szklarz

hydraulik

3000 zł na naprawy całkowity limit napraw wynosi 6x500zł

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

 • Z oferty mogą skorzystać wszyscy nowi oraz obecni klienci TAURONA.
 • trzymasz od nas Certyfikat, który potwierdza, że energię, którą Ci dostarczamy pozyskaliśmy ze źródeł odnawialnych. Wyślemy Ci go w ciągu 90 dni od zawarcia umowy sprzedaży, na adres e-mail, Twojej firmy.

  Możesz również pobrać Certyfikat bezpośrednio ze strony TÜV SÜD. Adres strony znajduje się w Cenniku.
 • „Zielona energia” pochodzi z tzw. odnawialnych źródeł energii, tzn. źródeł, które nie obciążają środowiska naturalnego. Jest to energia elektryczna wytwarzana przez wiatraki, elektrownie wodne czy elektrownie fotowoltaiczne.
 • Zapewniamy Twojej firmie pomoc elektryka i informatyka. Nasi fachowcy pomogą, gdy wystąpi awaria instalacji elektrycznej. Przyjadą naprawić sprzęt komputerowy oraz usuną zdalnie awarie oprogramowania.
 • Awarie prosimy zgłaszać telefonicznie na numer Centrum Pomocy 22 890 29 29. Infolinia Centrum Pomocy czynna jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, także w dni ustawowo wolne od pracy. Koszt połączenia jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z taryfą operatora.
 • Elektryk pojawi się w Twojej firmie w czasie nie dłuższym niż 4 godziny od zgłoszenia usterki. Świadczy on usługi przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, również w dni ustawowo wolne od pracy.

  Informatyk:

  w przypadku awarii oprogramowania ma 1 godzinę na zdalną interwencję,

  w przypadku awarii sprzętu komputerowego ma 24 godziny na dojazd do Twojej firmy.

  Informatyk świadczy usługi od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-18.
  Nie pracuje w dni ustawowo wolne od pracy.
 • Usługa Muzyka 24H dla firmy to dostęp do 6 kanałów o różnorodnych, muzycznych klimatach, z których można wybierać, w zależności od pory roku, dnia, pogody czy rodzaju prowadzonej działalności.
 • Każdy kto odtwarza muzykę w miejscu publicznym (hotel, fryzjer, SPA) jest zobowiązany podpisać umowę i płacić miesięcznie opłatę na rzecz Organizacji Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi lub Prawami Pokrewnymi (np. na rzecz ZAiKS). Opłata jest uzależniona od rodzaju działalności, miejsca jej wykonywania i powierzchni lokalu. Korzystając z oferty TAURON możesz odtwarzać udostępnioną Ci muzykę bez ponoszenia wspomnianych opłat.
 • Na wskazany prze Ciebie adres mailowy wyślemy login i hasło, za pomocą którego będziesz mógł zalogować się do dedykowanego narzędzia. Dodatkowo w e-mailu otrzymasz instrukcję jak odtwarzać muzykę.
 • Na komputerze z systemem operacyjnym Windows 7 lub nowszym, Mac 10.9 lub nowszym oraz urządzeniach mobilnych wyposażonych w system Android 4.4 lub wyższy. Na komputerze należy używać przeglądarki Internet Explorer w wersji 11 lub wyższej, Microsoft Edge w wersji 44 lub wyższej, Google Chrome w wersji 72 lub wyższej, Firefox w wersji 65 lub wyższej oraz posiadać minimum 4GB RAM. Na urządzeniu mobilnym rekomenduje się używanie dedykowanej aplikacji GO ON Biznes – muzyka dla firm.
 • Procesor Intel Core 2 Duo i 4 GB RAM
 • Wsparcie w ochronie telefonu. Na całodobowej infolinii zablokujesz zgubiony telefon – nikt już z niego nie skorzysta. Naklejka z numerem ułatwi kontakt znalazcy, a gwarancja nagrody dodatkowo zachęci go do zwrotu.

  Wsparcie w ochronie laptopa. Wystarczy, że znalazca, zachęcony nagrodą, zadzwoni na infolinię 24/7, poda numer ID znajdujący się na naklejcie umieszczonej na urządzeniu i lokalizację. My zadbamy, aby laptop lub tablet wróciły do właściciela.

  Wsparcie w ochronie kluczy. Brelok pomoże odzyskać klucze, kiedy ktoś je znajdzie. Dzięki brelokowi 9 na 10 kluczy odnajduje się w ciągu doby.
  1. Umieść naklejkę na telefon i laptop, który ma być chroniony. Przypnij również nasz brelok do kluczy od domu, samochodu lub firmy.
  2. Wypełnij formularz rejestracyjny, aby lepiej chronić telefon. Formularz znajdziesz na: www.theradar.pl/tauron lub skontaktuj się z bezpłatną, całodobową infolinią pod numerem 800 700 551 lub 22 539 49 501.
  3. Pobierz bezpłatną aplikację ze strony bit.ly/RadarSmart i wykorzystaj kod licencyjny, kiedy będziesz ją instalował. Dzięki niej możesz m.in. zlokalizować telefon przez GPS, zrobić zdjęcia z kamery telefonu, włączyć dźwięk alarmowy lub zablokować telefon.
 • Zadzwoń na całodobową, bezpłatną infolinię 800 700 551 lub +48 22 539 49 50 (opłata zgodna z cennikiem operatora).
 • Usługa Serwisant 24H PLUS dla Firmy to fachowa pomoc specjalistów w jednym pakiecie. Niezależnie od rodzaju usterki specjalista elektryk przyjedzie w czasie nie dłuższym niż 4 godziny od jej zgłoszenia, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Natomiast serwisant urządzeń elektrycznych, ślusarz, szklarz i hydraulik przyjedzie w ciągu 24 godzin. Serwis urządzeń nie jest świadczony w dni ustawowo wolne od pracy. Usługa jest realizowana w pierwszy dzień roboczy następujący po dniu ustawowo wolnym od pracy.
 • sprzęt PC (czyli komputery stacjonarne wraz z monitorem i komputery przenośne (laptopy, notebooki, tablety) wraz z zainstalowanym na nich systemem operacyjnym,
  sprzęt biurowy (faksy, kserokopiarki, drukarki sieciowe, skanery, niszczarki dokumentów i urządzenia wielofunkcyjne łączące funkcje faksu i/albo drukarki i/albo skanera i/albo kopiarki),
  sprzęt AGD (zmywarki, chłodziarki (lodówki), zamrażarki, chłodziarko-zamrażarki, kuchenki elektrycznej, gazowej, gazowo-elektrycznej, mikrofalowej, płyty indukcyjnej, wyciągu, okapu, ciśnieniowego ekspresu do kawy),
  sprzęt RTV (odbiorniki telewizyjne, odtwarzacze, nagrywarki DVD, zestawy Hi-Fi),
  urządzenia klimatyzacyjne,
  oczyszczacze powietrza.
 • Naprawy fachowców obejmują m.in.:

  awarie drzwi zewnętrznych (np. zacięcie się zamka, zaklinowanie się złamanego klucza czy zniszczenie zamka w taki sposób, że otwarcie drzwi nie jest możliwe bez interwencji ślusarza)
  awarie instalacji wodnej, kanalizacyjnej lub centralnego ogrzewania;
  uszkodzenia szyb w oknach zewnętrznych.
 • Telefonicznie na numer Centrum Pomocy 22 890 29 29. Centrum Pomocy czynne jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od pracy). Koszt połączenia z ww. numerem telefonu jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z taryfą operatora.

Wpisz nazwę miejscowości lub kod pocztowy, aby zobaczyć dokumenty dla tej oferty