Cena, jaką lubisz plus usługa, którą wolisz

Wybierz prąd z usługą dodatkową, dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

Dopasuj ofertę do potrzeb firmy

Zobacz co oferujemy w ramach naszych usług i wybierz najlepsze rozwiązania dla twojego biznesu.

Pamiętaj: masz możliwość wyboru dwóch spośród przedstawionych niżej propozycji!
Przy wyborze dwóch usług przez pierwszy rok obowiązywania cennika obie usługi bez dodatkowych opłat!

hand

Prąd z usługą Muzyka 24H NOWOŚĆ

Atrakcyjna cena prądu 6 kanałów muzycznych o różnorodnych klimatach oraz 1 na specjalne okazje GRATIS Możliwość szybkiej zmiany kanału
hand

Prąd z Serwisantem komputerowym 24H

Atrakcyjna cena prądu Pomoc elektryka w razie awarii wewnętrznej instalacji elektrycznej Pomoc informatyka w przypadku:

Awarii sprzętu PC, laptopa i urządzeń biurowychAwarii oprogramowania

hand

Prąd z Serwisantem 24H PLUS

Atrakcyjna cena prądu Pomoc elektryka w razie awarii wewnętrznej instalacji elektrycznej Hydraulik – w razie awarii wewnętrznej instalacji wodnej i kanalizacyjnej Szklarz – przy uszkodzonych szybach okien zewnętrznych Ślusarz – w razie uszkodzenia zamków drzwi zewnętrznych Pomoc serwisanta w razie awarii wybranych urządzeń elektrycznych:
RTV, AGD, PC, urządzenia biurowe, klimatyzatory, oczyszczacze powietrza.

Aby skorzystać z oferty zamów rozmowę telefoniczną z naszym konsultantem lub odwiedź dowolny Punkt Obsługi Klienta.


Zyskujesz:

Prąd z gwarancją rabatuCenę za sprzedaż 1 MWh niższą o minimum 5% od cen zawartych w naszej Taryfie

Sprawdź szczegóły

Usługa Muzyka 24H dla firmy to dostęp do 7 kanałów o różnorodnych, muzycznych klimatach, z których można wybierać, w zależności od pory roku, dnia, pogody czy rodzaju prowadzonej działalności.

Klimat muzyczny można zmieniać szybko, w zależności od okoliczności.

Legalną muzykę bez opłat możesz odtwarzać poprzez:

Aplikację SONIQA Player, którą uruchomia się na komputerze z WINDOWS, LINUX, smartfonie czy tablecie z ANDROID, Przeglądarkę www (Firefox, Chrome, Opera).

Szczegóły w regulaminie usługi.

Dowiedz się więcej
Awaria wewnętrznej instalacji elektrycznej? Komputer się nie uruchamia lub wystąpił błąd systemu? A może w komputerze pojawił się wirus? W ramach usługi Serwisant komputerowy 24H zapewnimy Ci:

Natychmiastową pomoc w naprawie awarii wewnętrznej instalacji elektrycznej w Twojej firmie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Specjalista elektryk pojawi się u Ciebie w czasie nie dłuższym niż 4 godziny od zgłoszenia usterki.Pomoc informatyka w przypadku awarii oprogramowania. Specjalista połączy się zdalnie w ciągu jednej godziny od zgłoszenia awarii. Usługę organizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–18.00 (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).
Pomoc informatyka w naprawie sprzętu komputerowego (diagnoza, robocizna, części zamienne) razem z transportem tego sprzętu do serwisu i z powrotem. Usługę organizujemy do 24 godzin od zgłoszenia awarii, od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

Zyskujesz maksymalnie 3000 zł brutto na naprawy instalacji! Szczegóły w regulaminie usługi.

*Pokrycie kosztów dojazdu, robocizny oraz kosztów części zamiennych do kwoty 500 zł brutto w odniesieniu do jednej awarii i nie więcej niż 3000 zł brutto w odniesieniu do maksymalnie 6 awarii w okresie obowiązywania Cennika. Szczegóły w regulaminie usługi.
Dowiedz się więcej
Zapewniamy pomoc elektryka, serwisanta urządzeń, a dodatkowo hydraulika, szklarza i ślusarza.

Elektryk i serwisant urządzeń działają prawie tak samo, jak w usłudze Serwisant 24H. W ramach usługi Serwisant 24H PLUS, oprócz urządzeń RTV, AGD, PC i biurowych, serwisant naprawi też urządzenia klimatyzacyjne i oczyszczacze powietrza.Trzej pozostali specjaliści, którzy pojawią się w Twojej firmie do 24 godzin od zgłoszenia awarii (wyłączając dni ustawowo wolne od pracy i święta) pomogą w zakresie:

Hydraulik przy awarii wewnętrznej instalacji wodnej i kanalizacyjnejSzklarz gdy zostaną uszkodzone szyby w oknach zewnętrznychŚlusarz w razie uszkodzenia zamków drzwi zewnętrznych
W ramach usługi zapewniamy Ci pokrycie kosztów dojazdu, diagnozy, robocizny i części zamiennych, o ile koszt naprawy nie przekroczy jednorazowo 500 zł*.

Zyskujesz maksymalnie 3000 zł brutto na naprawy sprzętu, instalacji elektrycznej, wodnej i kanalizacyjnej, ale również wymianę szyb czy pomoc w razie uszkodzenia zamków w drzwiach!

*Pokrycie kosztów dojazdu, robocizny oraz kosztów części zamiennych do kwoty 500 zł brutto w odniesieniu do jednej awarii i nie więcej niż 3000 zł brutto w odniesieniu do maksymalnie 6 awarii w okresie obowiązywania Cennika. Szczegóły w regulaminie usługi.
Dowiedz się więcej