GazPomoc 24H dla firm

Fachowa pomoc w razie awarii wewnętrznej instalacji
lub kuchenki gazowej w Twojej firmie.

Profesjonalne wsparcie w przypadku awarii:
instalacji gazowej

instalacji gazowej

kuchenki gazowej

kuchenki gazowej

Niezależnie od rodzaju usterki:

specjalista gazownik (przyjedzie w czasie nie dłuższym niż 4 godziny od jej zgłoszenia, przez całą dobę 7 dni w tygodniu)

serwisant kuchenki gazowej (w ciągu 24h, w dni robocze)

Nawet w niedzielę i święta: GazPomoc dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nie musisz także martwić się o opłaty! My pokrywamy koszty dojazdu fachowca, robocizny i części zamiennych (jednorazowo nawet do 500 zł, maksymalnie 3000 zł1 w okresie trwania Cennika).

Twoje korzyści:

Naprawa sprzętu w każdym wieku
Fachowa pomoc

w razie awarii instalacji lub kuchenki gazowej w Twojej firmie

Pokrycie kosztów
Możliwość obniżenia stawek

w przypadku obniżki ceny gazu
w Taryfie TAURONA.

Opieka nad sprzętem objętym gwarancją
Gwarancja Niższej Ceny

Przez 2 lata możesz korzystać z cen gazu bez obaw o podwyżki.

Gazpomoc 24H dla firm

Co wybierasz?

Gaz od TAURONA

Usługę GazPomoc 24H dla firm

Co zyskujesz?

Pomoc w razie awarii instalacji lub kuchenki gazowej w Twojej firmie

ZAMÓW

Jak to działa?

01
Zgłaszasz awarię

Zadzwoń na (22) 890 29 29.

02
Umawiamy fachowca

Na wizytę zostaje umówiony fachowiec. W ciągu 24h przyjedzie
do Twojej firmy serwisant lub w 4h specjalista gazownik.

03
Diagnozujemy i naprawiamy

Zepsuty sprzęt fachowiec naprawi na miejscu
w Twojej firmie lub zabierze go do serwisu.

Kto może skorzystać z oferty?

Możesz zamówić tę ofertę bez względu czy masz umowę na gaz z TAURONEM, czy z innym sprzedawcą.
Zobacz, jakie to proste!

Z oferty nie mogą skorzystać: pośredniczące podmioty gazowe, firmy przeznaczające paliwo gazowe do napędu silników spalinowych, o ile nie są zwolnione z podatku akcyzowego w tym zakresie, firmy z grupą taryfową od W-5 i wyżej.

Jak zamówić?

01
Przygotuj dokumenty

Potrzebne będą dokumenty rejestrowe Twojej Firmy.Do zamówienia pomocne będą też informacje, które znajdziesz na ostatniej fakturze za gaz.

02
Przejdź do kalkulatora oferty i zamów

Zamówienie zajmie tylko kilka minut.

Zamów
03
Umowę dostarczy kurier

Dostarczymy Ci dwa komplety dokumentów. Jeden podpisany komplet przeznaczony jest dla Ciebie. Na podstawie otrzymanego pełnomocnictwa przeprowadzimy proces zmiany sprzedawcy w Twoim imieniu.

Dokumenty i ceny

Poniżej znajduje się lista dokumentów oraz cen dla oferty GazPomoc 24H dla firm

Dokumenty eBOK i Mój TAURON

Ceny za gaz stosowane w rozliczeniach z klientami będą uwzględniać zapisy Ustawy [1]. Ochroną wynikającą z Ustawy – bez konieczności podejmowania dodatkowych działań – są objęci indywidualni odbiorcy w gospodarstwach domowych. Natomiast inni - niż indywidualni - odbiorcy gazu wykorzystujący go na potrzeby gospodarstw domowych lub podmioty realizujące zadania z zakresu użyteczności publicznej (w tym wytwarzanie ciepła na ich rzecz) szczegółowe informacje o zasadach stosowania Ustawy znajdą na stronie tauron.pl/ochronagaz.

Regulacje dotyczące cen, wynikające z wprowadzanych przepisów, uwzględnimy w wyznaczonych terminach w rozliczeniach z Państwem.

[1] Ustawa z dnia 26 stycznia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców paliw gazowych w związku z sytuacją na rynku gazu (Dz. U. z 2022 poz. 202).

dokument Zmiana cen gazu w 2022

Najczęściej zadawane pytania

Kto może skorzystać z oferty?

Z oferty mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy będący Klientami TAURONA jak i przedsiębiorcy, którzy obecnie są Klientami innych sprzedawców paliwa gazowego.

Jak zgłosić awarię?

Telefonicznie na numer Centrum Alarmowego (22) 890 29 29.

Centrum Alarmowe czynne jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od pracy). Koszt połączenia z ww. nr telefonu jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z taryfą operatora.ębiorcy będący Klientami TAURONA jak i przedsiębiorcy, którzy obecnie są Klientami innych sprzedawców paliwa gazowego.

Jakie są koszty usługi GazPomoc 24H?

Usługa GazPomoc 24H jest w cenie produktu, dostępna przez cały okres obowiązywania Cennika bez dodatkowych opłat. W przypadku awarii gwarantujemy pokrycie kosztów dojazdu, naprawy, części zamiennych, jeśli koszt pojedynczej naprawy nie przekroczy 500 zł brutto. Klient może zgłosić maksymalnie 6 awarii w okresie trwania Cennika, za łączną kwotę 3000 zł brutto.

Jakie informacje muszę posiadać, aby zamówić Gaz dla Firmy od TAURONA?

Przed złożeniem zamówienia upewnij się, że dotychczasowa umowa sprzedaży gazu jest na Twoją firmę. Jest to warunek konieczny zakupu gazu od TAURONA. Jeśli tak jest, przygotuj :

- Fakturę za gaz od dotychczasowego sprzedawcy- znajdują się na niej informacje, które będą wymagane przy zawarciu umowy z TAURONEM oraz
- Dowód osobisty / dokumenty rejestrowe firmy
- spółki: jeśli podpisują się wszyscy wspólnicy - umowa jest od razu realizowana,
- spółki: jeśli podpisuje się jeden ze wspólników należy przesłać: umowę spółki cywilnej + pełnomocnictwa administracyjne od pozostałych wspólników (w razie gdyby w umowie Spółki był zapis, że sprawy spółki są ustalane przez wszystkich wspólników);
- stowarzyszenie/fundacja: statut podpisany przez osobę decyzyjną;
- parafie/klasztory/plebanie: REGON, akt powołania na proboszcza;
- wspólnoty mieszkaniowe: REGON, akt powołania na administratora.
przejdź Przejdź do pozostałych pytań i odpowiedzi

1 Pokrycie kosztów dojazdu, robocizny oraz kosztów części zamiennych do kwoty 500 zł brutto w odniesieniu do jednej awarii i nie więcej niż 3000 zł brutto w odniesieniu do maksymalnie 6 awarii w okresie obowiązywania Cennika. Szczegóły w regulaminie usługi.

Informujemy:

Od 1 grudnia 2021 r. TAURON Sprzedaż sp. z o.o. zmienił „Taryfę dla gazu ziemnego wysokometanowego dla odbiorców innych niż gospodarstwa domowe”. Zmiana dotyczy podwyżki cen za gaz. Nowa taryfa dostępna jest na stronie www.tauron.pl.

Decyzją DRG.DRG-2.4212.30.2020.AIK Prezes Urzędu Regulacji Energetyki zatwierdził Taryfę PSG sp. z o.o. nr 9 dla usług dystrybucji paliw gazowych dla klientów, którym usługę dystrybucji gazu świadczy PSG sp. z o.o. Zmiany w stosunku do poprzednio obowiązującej taryfy dotyczą głównie podwyżki stawek opłat za gaz oraz wprowadzenia definicji roku gazowego, który zastępuje pojęcie roku umownego. PSG sp. z o.o. w Taryfie wprowadził nowe grupy taryfowe W-6A.1, W-6A.2, W-6B.1, W-6B.2 dla obszaru poznańskiego, tarnowskiego, wrocławskiego i zabrzańskiego. Zmienił również zapisy dotyczące udzielania klientom bonifikat, bez konieczności składania przez nich wniosków. Zmieniona Taryfa jest dostępna na stronie psgaz.pl. Nowa taryfa obowiązuje od 1 lutego 2021 roku.

Wyciąg z aktualnej Taryfy PSG sp. z o.o. dla Klientów rozliczanych wg grup taryfowych od W-1 do W-5. dostępny jest na stronie internetowej www.tauron.pl.