Prąd z Serwisantem 24H dla Firmy

Usługa Serwisant 24H dla Firmy to fachowa naprawa biurowych urządzeń elektrycznych oraz wewnętrznej instalacji elektrycznej.

Płać mniej za prąd

Zamów Prąd z Serwisantem 24H dla Firmy, a za 1 kWh prądu zapłacisz mniej niż w standardowej taryfie

Naprawa bez względu na wiek urządzenia

Naprawiamy sprzęt bez względu na datę jego produkcji czy okres użytkowania.

Szybka pomoc Serwisanta

Zapewniamy przyjazd fachowca w czasie nie dłuższym niż 24 godziny (do 4 godzin dla elektryka) od zgłoszenia usterki

Serwisant 24H dla Firmy

Szybka i fachowa pomoc
Usługa Serwisant 24H dla Firmy to fachowa naprawa wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz urządzeń biurowych. Niezależnie od rodzaju i wieku sprzętu, którego dotyczy usterka, wykwalifikowany fachowiec przyjedzie w czasie nie dłuższym niż 24 godziny od zgłoszenia usterki. Serwis ten nie jest świadczony w dni ustawowo wolne od pracy. Natomiast w przypadku awarii instalacji, serwis świadczymy do 4 godzin od zgłoszenia, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Nie musisz martwić się o opłaty! My pokrywamy koszty dojazdu fachowca, robocizny, części zamiennych a także transportu urządzenia do serwisu i z powrotem. Jednorazowo jest to nawet do 500 zł, maksymalnie 3000 zł w okresie trwania Cennika.
Jak to działa?
Awaria
Zgłoszenie w Centrum Alarmowym
22 890 29 29
Przyjazd fachowca
Naprawa
Przejdź do zamówienia
Zajmie Ci to tylko 5 minut

Jak zamówić przez internet?

Masz umowę z nami?

Tak
1

Przygotuj informacje

 • NIP
 • Nr płatnika z faktury za prąd
2
Przejdź do zamówienia
Zajmie Ci to tylko 5 minut
3

Umowę otrzymasz drogą pocztową

4

Korzystasz z Prądu z Serwisantem 24H dla Firmy

Nie

Przepraszamy, w chwili obecnej oferta jest niedostępna.

Wpisz nazwę miejscowości lub kod pocztowy, aby zobaczyć dokumenty dla tej oferty

Najczęściej zadawane pytania

 • Oferta przeznaczona jest dla naszych klientów oraz klientów innych sprzedawców prądu.
 • Telefonicznie na numer Centrum Alarmowego (22) 890 29 29.

  Centrum Alarmowe czynne jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od pracy). Koszt połączenia z ww. numerem telefonu jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z taryfą operatora.
 • Usługa Serwisant 24H jest w cenie produktu, dostępna przez cały okres trwania Cennika bez dodatkowych opłat. W przypadku awarii gwarantujemy:
  pokrycie kosztów dojazdu, naprawy, części zamiennych i transportu urządzenia do serwisu i z powrotem, jeśli koszt pojedynczej naprawy nie przekroczy 500 zł brutto. Możesz zgłosić maksymalnie 6 awarii w okresie trwania Cennika, za łączną kwotę 3000 zł brutto.
 • Naprawa firmowych urządzeń elektrycznych obejmuje:
  - sprzęt PC (czyli komputery stacjonarne wraz z monitorem i komputery przenośne (laptopy, notebooki, tablety) wraz z zainstalowanym na nich systemem operacyjnym),
  - sprzęt biurowy (faksy, kserokopiarki, drukarki sieciowe, skanery, niszczarki dokumentów i urządzenia wielofunkcyjne łączące funkcje faksu i/albo drukarki i/albo skanera i/albo kopiarki),
  - sprzęt AGD (zmywarki, chłodziarki (lodówki), zamrażarki, chłodziarko-zamrażarki, kuchenki elektrycznej, gazowej, gazowo-elektrycznej, mikrofalowej, płyty indukcyjnej, wyciągu, okapu, ciśnieniowego ekspresu do kawy).