Prąd EKO od TAURONA

Zyskaj 10 % rabatu na energię  z ekologicznych, odnawialnych źródeł!Sprawdź, co daje Ci Prąd EKO

Wybierając Eko ofertę, dostarczymy Ci energię w 100% pochodzącą z odnawialnych źródeł energii. Pochodzenie energii potwierdzimy specjalnym Certyfikatem wystawianym  przez niezależną jednostkę TÜV SÜD Polska.

Zapłacisz mniej za prąd
Cena niższa o nie mniej niż 10% od taryfy sprzedawcy

Będziesz korzystał z zielonej energii
Prąd z wiatru, wody i słońca w Twoim domu

Zadbasz o środowisko z Moim TAURONEM
Skorzystaj z e-faktury, e-płatność, podaj odczyt licznika

Prąd EKO - zamów już dziś!

Jeśli zamówisz poprzez serwis obsługowy Mój TAURON, otrzymasz dodatkowo 50 zł na swoim koncie rozliczeniowym.

Udziel nam zgód marketingowych i zaktualizuj dane osobowe, a Twoja cena energii elektrycznej netto będzie niższa o nie mniej niż 10% w porównaniu do tej ceny w Taryfie TAURON Sprzedaż lub Twoja stawka zmienna ceny elektrycznej netto będzie niższa o nie mniej niż 10% w porównaniu do tej stawki w taryfie TAURON Sprzedaż GZE. Rabat będzie obowiązywać w okresie obowiązywania cennika - bez względu na zmianę cen w taryfie.

Jeśli nie udzielisz zgód albo gdy je cofniesz - otrzymasz rabat nie mniejszy niż 0,2% od ww. cen energii elektrycznej netto wynikającej z taryfy TAURON Sprzedaż lub od ww. stawki zmiennej ceny energii elektrycznej netto wynikającej z taryfy TAURON Sprzedaż GZE. Szczegółowe informacje znajdziesz w dziale dokumenty.

Jak otrzymać bonus?

Kliknij "Przejdź do zamówienia" i wypełnij formularz

Zaktualizuj swoje dane kontaktowe i udziel wymaganych zgód marketingowych

Zarejestruj zakup w Moim TAURONIE

Aktywuj produkt

Zwrot za prąd zostanie wypłacony na Twoje konto rozliczeniowe w TAURONIE

Najczęściej zadawane pytania

  • Po zawarciu umowy z klientem, TAURON kupuje na giełdzie energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych. Na potwierdzenie, że taki zakup naprawdę nastąpił klient otrzymuje certyfikat pochodzenia energii wystawiony przez niezależna organizacje TÜV SÜD Polska. 
  • Po zawarciu umowy sprzedaży prądu w ciągu maksymalnie 90 dni na podany adres mailowy klient otrzyma w formacie pdf Certyfikat potwierdzający nabycie energii ze źródeł odnawialnych. Klient będzie mógł również pobrać Certyfikat bezpośrednio ze strony TÜV SÜD, a adres strony będzie podany w regulaminie.
  • „Zielona energia” pochodzi z tzw. odnawialnych źródeł energii, tzn. źródeł, które nie obciążają środowiska naturalnego. Jest to energia elektryczna wytwarzana przez wiatraki, elektrownie wodne czy elektrownie fotowoltaiczne.
  • Po zawarciu umowy sprzedaży prądu, w ciągu maksymalnie 90 dni, na podany adres mailowy otrzymasz Certyfikat potwierdzający nabycie energii ze źródeł odnawialnych. Będziesz mógł również pobrać Certyfikat bezpośrednio ze strony TÜV SÜD do podglądu na stronie internetowej: www.certyfikaty-tuv-sud.pl/certyfikaty/index.php.

Wpisz nazwę miejscowości lub kod pocztowy, aby zobaczyć dokumenty dla tej oferty