Prąd z usługą Zdrowie 24H

Opieka medyczna w razie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku

 • Nagłe zachorowanie lub nieszczęśliwy wypadek może zdarzyć się każdemu.
  Usługa Zdrowie 24H pozwoli Ci przygotować się na taką sytuację.

  Umożliwiamy profesjonalną i bezpłatną opiekę medyczną, aby pomóc Ci jak najszybciej wrócić do zdrowia.
Taniej i szybciej
w Moim TAURONIE!
+ 100 zł zwrotu za prąd 
+ Usługa Zdrowie 24H za 0 zł
   do końca roku!

+ Nie mniej niż 5% niższa cena                      sprzedaży prądu (za kWh)
Przejdź do zamówienia


Szybki i łatwy dostęp do lekarzy specjalistów

Umożliwiamy Ci dostęp do 17 specjalizacji lekarskich, m.in. alergologa, ortopedy, okulisty czy endokrynologa - bez skierowania!

Maksymalny czas oczekiwania na wizytę to 5 dni roboczych.


Porada lekarska bez wychodzenia z domu

Potrzebujesz recepty lub informacji na temat wykonanych badań?
Do 2 godzin od zgłoszenia będziesz mógł skonsultować się z internistą - wystarczy telefon lub komputer z dostępem do Internetu.
Usługa dostępna jest przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.


Bez limitu wiekowego i ankiety medycznej

Nasz Partner nie wymaga wypełnienia ankiety medycznej o stanie zdrowia.
Nie ma też górnego limitu wiekowego.
Decyzja o możliwości przystąpienia jest natychmiastowa.2000 placówek w całym kraju

Do Twojej dyspozycji jest blisko 2000 placówek medycznych w ponad 500 miastach na terenie całego kraju!Do 3800 zł na leczenie, badania i opiekę medyczną

Zyskujesz do 3800 zł do wykorzystania na usługi medyczne w sieci prywatnych placówek medycznych. W ramach tej kwoty otrzymasz dostęp do specjalistycznych konsultacji lekarskich, rehabilitacji, badań laboratoryjnych oraz badań diagnostycznych m.in.: USG, RTG. Możesz również skorzystać z wizyty internisty lub pielęgniarki.

Dodatkowe korzyści
Usługi elektryka 24H

W ramach usługi Zdrowie 24H otrzymujesz również pomoc elektryka w razie awarii wewnętrznej instalacji elektrycznej. Elektryk zjawi się u Ciebie do 4 godzin od zgłoszenia awarii. Zgłoszenia przyjmowane są przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

 • Przyjazd elektryka do 4 godzin od zgłoszenia awarii
 • Dostępność 24 godziny na dobę,
  7 dni w tygodniu
 • Do 3000 złotych na naprawy w okresie obowiązywania cennika

Usługa Zdrowie 24H za darmo do końca roku i niższa cena za prąd*

Zamów już dziś i zyskaj usługę Zdrowie 24H do końca roku za 0 zł!
Jeśli zamówisz poprzez serwis obsługowy Mój TAURON, otrzymasz dodatkowo 100 zł na swoim koncie rozliczeniowym.

Udziel nam zgód marketingowych i zaktualizuj dane osobowe, a Twoja cena energii elektrycznej netto będzie niższa o nie mniej niż 5% w porównaniu do tej ceny w Taryfie TAURON Sprzedaż lub Twoja stawka zmienna ceny elektrycznej netto będzie niższa o nie mniej niż 5% w porównaniu do tej stawki w taryfie TAURON Sprzedaż GZE. Rabat będzie obowiązywać w okresie obowiązywania cennika - bez względu na zmianę cen w taryfie.

Jeśli nie udzielisz zgód albo gdy je cofniesz - otrzymasz rabat nie mniejszy niż 0,2% od ww. cen energii elektrycznej netto wynikającej z taryfy TAURON Sprzedaż lub od ww. stawki zmiennej ceny energii elektrycznej netto wynikającej z taryfy TAURON Sprzedaż GZE. Szczegółowe informacje znajdziesz w dziale dokumenty.

*w przypadku Tauron Sprzedaż Sp. z o.o. W przypadku Tauron Sprzedaż GZE sp. z o.o. bonus o równowartości trzech stawek stałych.

Czy chcesz skorzystać z lepszej oferty?

Czy chcesz skorzystać z lepszej oferty?

Tak

Chcę dodatkowe 100 zł zwrotu za prąd!
Zamów w Moim TAURONIE i otrzymaj:

 •  Dodatkowe 100 zł w prezencie!
 •  Nie mniej niż 5% rabatu na prąd
 •  Usługa do końca roku GRATIS

Nie

Nie chcę dodatkowych 100 zł zwrotu za prąd!
Zamów przez www i otrzymaj:

 •  Nie mniej niż 5% rabatu na prąd
 •  Usługa do końca roku GRATIS


Zamów

Jak otrzymać zwrot za prąd?

Kliknij "Przejdź do zamówienia" i wypełnij formularz

Zarejestruj zakup w Moim TAURONIE 

Aktywuj produkt

Zaktualizuj swoje dane kontaktowe i udziel wymaganych zgód marketingowych

Zwrot za prąd zostanie wypłacony na Twoje konto rozliczeniowe w TAURONIE

Najczęściej zadawane pytania

 • Z usługi możesz skorzystać dzwoniąc do Centrum Pomocy, dostępnego pod numerem 22 890 29 29. Centrum Pomocy czynne jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od pracy). Koszt połączenia z ww. numerem telefonu jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z taryfą operatora.
 • Usługa obejmuje w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku zorganizowanie oraz pokrycie kosztów związanych z m.in. dojazdem lekarza lub pielęgniarki do Klienta, organizację wizyty u lekarza specjalisty w wybranej placówce medycznej, zabiegów rehabilitacyjnych, opieki pielęgniarskiej, diagnostyki obrazowej i badań laboratoryjnych. 

 • Limit w ramach oferty Prąd z usługą Zdrowie 24H wynosi do 3800 zł na usługi medyczne i do 3000 zł na usługi elektryka.

 • Czas oczekiwania na wizytę wynosi maksymalnie 5 dni roboczych. 

 • Aby skorzystać z usługi nie musisz brać udziału w badaniach, ani wypełniać ankiety dotyczącej Twojego stanu zdrowia. Nie obowiązuje również górny limit wiekowy, podobnie jak okres karencji.
 • Pomoc elektryka obejmuje naprawę awarii wewnętrznej instalacji elektrycznej w Twoim domu. Zakres prac, jak i typy awarii wyłączonych z zakresu usługi znajdziesz w Regulaminie Usługi, który dostarczyliśmy do Ciebie wraz z umową, a także w dziale Dokumenty.

 • Podobnie jak w przypadku usługi Zdrowie 24H - zadzwoń do Centrum Pomocy, dostępnego pod numerem 22 890 29 29. Centrum Pomocy czynne jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od pracy). Koszt połączenia z ww. numerem telefonu jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z taryfą operatora.

 • Elektryk pojawi się u Ciebie do 4 godzin od momentu zgłoszenia awarii w Centrum Pomocy. Usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w niedziele i święta.

*Partner TAURONA - Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych z siedzibą w Warszawie (oraz jego podwykonawcy) realizujące    usługę Zdrowie 24H_Dom oraz będącą jej elementem usługę Pomoc medyczna 24H_Dom, będące partnerem biznesowym TAURONA.

Wpisz nazwę miejscowości lub kod pocztowy, aby zobaczyć dokumenty dla tej oferty