Chcę zostać klientem

Chcesz podpisać umowę na prąd? Wprowadziłeś się do mieszkania, w którym jest już założony licznik prądu? A może wybudowałeś dom i chcesz się przyłączyć do sieci? Znajdź sytuację, która Ciebie dotyczy i zobacz, jak prosto możesz zostać naszym klientem.
Zaufało nam 5,5 mln klientów

Wybierz opcję dla siebie

Chcę się przyłączyć do sieci
Mam już licznik
Nie mam jeszcze licznika
Chcę wrócić do TAURONA

Chcę się dopiero przyłączyć do sieci

Chcesz się wybudować? Jedna z ważniejszych życiowych decyzji za Tobą. My pomożemy zrealizować twoje marzenia. Prąd będzie Ci potrzebny jeszcze zanim się wprowadzisz - koparki i inne urządzenia też potrzebują zasilania. 

Jeżeli już masz wybudowany dom, zadbaj o to, aby mieszkanie w nim było komfortowe. A do tego potrzebny Ci jest prąd.

Przeczytaj, jak się przyłączyć do naszej magentowej sieci.

Mam już licznik prądu

Kupiłeś mieszkanie z rynku wtórnego, w którym jest już licznik prądu, z którego korzystał wcześniejszy właściciel mieszkania? Pamiętaj, żeby podczas odbioru kluczy do mieszkania przepisać także licznik na siebie. W przeciwnym razie będziemy wystawiali faktury na kogoś innego, a to przysporzy Ci w przyszłości tylko kłopotliwego wyjaśniania.

Szanujemy Twój czas, wiemy ile spraw masz na głowie podczas przeprowadzki. Dlatego teraz możesz przepisać licznik przez internet. Wejdź i zobacz, jak to zrobić i przekonaj się sam, że to naprawdę proste.

Nie mam jeszcze licznika prądu

Wprowadzasz się do mieszkania albo domu, w którym nikt przed Tobą nie korzystał z prądu i nie ma tam licznika energii? A może jakiś czas temu go zdemontowaliśmy? 

Do wygodnego życia potrzebna Ci energia, nie tylko ta życiowa, ale też ta elektryczna. My Ci ją zapewnimy. Podpisz z nami umowę, a my zainstalujemy licznik i będziemy Ci dostarczać energię elektryczną. Po Twojej stronie zostanie już tylko zadbanie o tą życiową!

Chcę wrócić do TAURONA

Czy odejście od nas było błędną decyzją? Chcesz ją teraz zmienić i ponownie zostać naszym klientem? Nic prostszego. Mamy dla Ciebie atrakcyjne oferty, a wszelkie formalności upraszczamy do minimum.

Pamiętaj też, że możemy zaoferować Ci nie tylko tani i solidny prąd, ale także dostarczyć dodatkowe urządzenia, a nawet zapewnić Ci ogrzewanie domu.

Podoba Ci się nasza strona? A może chcesz coś zmienić?

Już ponad 1000 użytkowników nas oceniło. Zostań jednym z nich!
Ankietę wypełnisz w mniej niż 2 minuty.