Prąd + Gaz oferta z kuponem

Serwisanci za darmo przez rok i kupon o wartości 300 zł na zakup urządzenia.

Usługi serwisantów
za darmo przez rok

Prąd i gaz
w obniżonych cenach

300 zł
na zakup urządzenia

Zobacz co zyskujesz z usługami serwisantów:

Prąd z Serwisantem 24HGwarancja stałego rabatu– płać mniej za prąd! Udziel nam zgód marketingowych i zaktualizuj dane osobowe, a Twoja cena za prąd będzie o 5%* niższa niż w taryfie TAURON Sprzedaż lub TAURON Sprzedaż GZE! Rabat będzie obowiązywać bez względu na zmianę cen w taryfie w okresie obowiązywania cennika.

Usługa Serwisant 24H za darmo przez rok**

3000 zł brutto do wykorzystania na usunięcie awarii instalacji elektrycznej i sprzetu RTV, AGD, PC w ramach usługi Serwisant 24H – 6 interwencji o wartości do 500 zł każda, ważne przez 2 lata.

Gaz z Serwisantem gazowym 24HCena za paliwo gazowe niższa o 5% od ceny
w PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.

Usługa Serwisant gazowy 24H za darmo przez rok**

3000 zł brutto do wykorzystania na usunięcie awarii instalacji gazowej i urządzeń gazowych w ramach usługi Serwisant gazowy 24H – 6 interwencji o wartości do 500 zł każda, ważne przez 2 lata. 

Głowice termostatyczne Danfoss
Zdalnie steruj temperaturą grzejnika za pomocą aplikacji na telefon i tablet w poszczególnych pomieszczeniach w swoim domu

Zaprogramuj temperaturę zgodną z Twoim rytmem dnia 
Dzięki funkcji wykrywania otwartego okna unikniesz utraty ciepła, a tym samym wyższych rachunków za ogrzewanie


Dodatkowo z TAURONEM zyskujesz:


Natychmiastową pomoc w naprawie awarii instalacji gazowej w Twoim domu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Specjalista elektryk pojawi się u Ciebie w czasie nie dłuższym niż 4 godziny od zgłoszenia usterki.

Pomoc w razie awarii urządzeń PC, AGD i RTV, takich jak telewizor, komputer,pralka czy lodówka. Serwisant urządzeń zjawi się w ciągu 24 godzin od zgłoszenia usterki, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Pokrycie kosztów dojazdu, robocizny, części zamiennych i transportu urządzenia do serwisu i z powrotem, o ile koszt naprawy nie przekroczy jednorazowo 500 zł .

Jak skorzystać z oferty

Krok 1

Wybierz ofertę na Prąd

Zarejestruj zakup w Punkcie Obsługi Klienta lub tauron.pl/zwrotzaprad

tauron.pl/zwrotzaprad

Zaktualizuj swoje dane kontaktowe i udziel wymaganych zgód marketingowych

Krok 2

Odbierz kupon o wartości 300 zł na zakup wybranego urządzenia

Poczekaj na SMS-owe lub e-mailowe potwierdzenie aktywacji kuponu

Wejdź na tauron.pl/kupon i kup wybrane urządzenie

tauron.pl/kupon

Wpisz nazwę miejscowości lub kod pocztowy, aby zobaczyć dokumenty dla tej oferty

* Szczegóły określone w „Regulaminie Oferty –5% za udzielenie zgód marketingowych” dostępnym na www.tauron.pl W przypadku nie udzielenia bądź wycofania zgód marketingowych oraz braku aktualnych danych kontaktowych, obowiązuje rabat 0,2% od taryfy TAURON Sprzedaż LUB TAURON Sprzedaż GZE
** Za darmo przez rok oznacza, że łączna opłata za usługę Serwisant 24H i usługę Serwisant gazowy 24H wyniesie 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy trwania cennika. Opłata za obie usługi będzie naliczana, począwszy od 13. miesiąca trwania cennika, i wyniesie: 24,48 zł na miesiąc. Szczegóły w regulaminach na tauron.pl