Ostrzeżenie

Szanowni Państwo, aktualnie wdrażamy rozwiązania prawne dotyczące cen energii - wynikające z nowej Ustawy z 28 grudnia 2018 roku. Prosimy o terminowe regulowanie należności wynikających z wystawionych już faktur. W przypadkach przewidzianych ustawą - faktury zostaną skorygowane z najbliższym rozliczeniem.

Dowiedz się więcej

Prąd + Gaz oferta z kuponem

Serwisanci za darmo przez rok i kupon o wartości 300 zł na zakup urządzenia.

Usługi serwisantów
za darmo przez rok

Prąd i gaz
w obniżonych cenach

300 zł
na zakup urządzenia

Zobacz co zyskujesz z usługami serwisantów:

Prąd z Serwisantem 24HGwarancja stałego rabatu– płać mniej za prąd! Udziel nam zgód marketingowych i zaktualizuj dane osobowe, a Twoja cena za prąd będzie o 5%* niższa niż w taryfie TAURON Sprzedaż lub TAURON Sprzedaż GZE! Rabat będzie obowiązywać bez względu na zmianę cen w taryfie w okresie obowiązywania cennika.

Usługa Serwisant 24H za darmo przez rok**

3000 zł brutto do wykorzystania na usunięcie awarii instalacji elektrycznej i sprzetu RTV, AGD, PC w ramach usługi Serwisant 24H – 6 interwencji o wartości do 500 zł każda, ważne przez 2 lata.

Gaz z Serwisantem gazowym 24HCena za paliwo gazowe niższa o 5% od ceny
w PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.

Usługa Serwisant gazowy 24H za darmo przez rok**

3000 zł brutto do wykorzystania na usunięcie awarii instalacji gazowej i urządzeń gazowych w ramach usługi Serwisant gazowy 24H – 6 interwencji o wartości do 500 zł każda, ważne przez 2 lata. 

Wybierz oczyszczacz powietrza i zadbaj o zdrowie swojej rodziny.Markowe urządzenie sprawdzonego producenta

Usuwa do 99% zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu , w tym: kurz i roztocza, wirusy, pyłki, cząstki stałe (np. PM2,5, PM10), alergeny czy nieprzyjemne zapachy.

Poprawa jakości snu i wpływa na polepszenie koncentracji.

Wybierz zestaw trzech głowic termostatycznych i oszczędzaj na ogrzewaniu.Sterujesz grzejnikami przez aplikację w telefonie za pomocą Bluetooth

Możesz tez regulować temperaturę, przekręcając bezpośrednio termostat - nie musisz posiadać smartfona.

Zaprogramujesz temperaturę zgodnie z rytmem swojego dnia: kiedy jesteś w domu, poza nim oraz gdy śpisz.

Dodatkowo z TAURONEM zyskujesz:


Natychmiastową pomoc w naprawie awarii instalacji gazowej w Twoim domu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Specjalista elektryk pojawi się u Ciebie w czasie nie dłuższym niż 4 godziny od zgłoszenia usterki.

Pomoc w razie awarii urządzeń PC, AGD i RTV, takich jak telewizor, komputer,pralka czy lodówka. Serwisant urządzeń zjawi się w ciągu 24 godzin od zgłoszenia usterki, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Pokrycie kosztów dojazdu, robocizny, części zamiennych i transportu urządzenia do serwisu i z powrotem, o ile koszt naprawy nie przekroczy jednorazowo 500 zł .

Jak skorzystać z oferty

Krok 1

Wybierz ofertę na Prąd

Zarejestruj zakup w Punkcie Obsługi Klienta lub tauron.pl/zwrotzaprad

tauron.pl/zwrotzaprad

Zaktualizuj swoje dane kontaktowe i udziel wymaganych zgód marketingowych

Krok 2

Odbierz kupon o wartości 300 zł na zakup wybranego urządzenia

Poczekaj na SMS-owe lub e-mailowe potwierdzenie aktywacji kuponu

Wejdź na tauron.pl/kupon i kup wybrane urządzenie

tauron.pl/kupon

Wpisz nazwę miejscowości lub kod pocztowy, aby zobaczyć dokumenty dla tej oferty

* Szczegóły określone w „Regulaminie Oferty –5% za udzielenie zgód marketingowych” dostępnym na www.tauron.pl W przypadku nie udzielenia bądź wycofania zgód marketingowych oraz braku aktualnych danych kontaktowych, obowiązuje rabat 0,2% od taryfy TAURON Sprzedaż LUB TAURON Sprzedaż GZE
** Za darmo przez rok oznacza, że łączna opłata za usługę Serwisant 24H i usługę Serwisant gazowy 24H wyniesie 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy trwania cennika. Opłata za obie usługi będzie naliczana, począwszy od 13. miesiąca trwania cennika, i wyniesie: 24,48 zł na miesiąc. Szczegóły w regulaminach na tauron.pl