Pakiet Prąd + Gaz

Zyskaj tańszy prąd i gaz oraz usługi Serwisant 24H PLUS oraz Serwisant gazowy 24H PLUS, dzięki którym otrzymasz kompleksowe wsparcie w przypadku domowych awarii.


Zmień sprzedawcę gazu na TAURONA i wybierz pakiet korzyści

Zamów

Pakiet Prąd + Gaz

Pakiet usług dla Twojego domu

Skorzystaj z pakietu dwóch usług: Serwisanta 24H PLUS oraz Serwisanta gazowego 24H PLUS. W ramach oferty możesz skorzystać ze wsparcia fachowców z różnych specjalizacji:

Z pakietem usług zyskujesz aż do 6000 zł na naprawy domowe.

Kompleksowa ochrona

Szybko to za Ciebie naprawimy!

Wystarczy jeden telefon, by pojawił się u Ciebie właściwy fachowiec:

Nie obawiaj się zmiany sprzedawcy gazu na TAURON!

Obawiasz się zmiany sprzedawcy gazu? U nas to żaden problem! Przechodząc do TAURONA niczym nie musisz się martwić, bo każdą sprawą zajmiemy za Ciebie – bez zbędnych formalności i bez żadnej przerwy w dostawie gazu.

Sprawdź, co zyskujesz

Dlaczego wsparcie serwisantów warto wybrać w TAURONIE?

Co jeszcze zyskujesz z Pakietem Prąd + Gaz?

Jak to działa?

 • 1

  Zgłaszasz awarię

  Zadzwoń na (22) 890 29 29

 • 2

  Umawiamy fachowca

  Na wizytę zostaje umówiony elektryk lub specjalista gazowy (przyjazd do 4h) albo serwisant urządzeń, ślusarz, szklarz, hydraulik, serwisant komputerowy lub technik urządzeń klimatyzacyjnych (przyjazd do 24h)

 • 3

  Diagnozujemy i naprawiamy

  Fachowiec zajmuje się zepsutym sprzętem u Ciebie w domu albo zabiera go do serwisu

Zamów ofertę

3 lata

Sięgnij po ofertę na trzy lata i zyskaj:

Zamów kompleksowe wsparcie w Moim TAURONIE

Zamów

Wpisz nazwę miejscowości lub kod pocztowy, aby zobaczyć dokumenty dla tej oferty

Najczęściej zadawane pytania

 • Zawsze kiedy w Twoim domu zdarzy się awaria, możesz liczyć na wsparcie naszych fachowców:

  elektryka – jeśli zepsuje się np. instalacja elektryczna serwisanta – jeśli w domu zepsuje się sprzęt RTV, AGD, PC np. telewizor, lodówka czy laptop specjalisty gazownika – jeśli awarii ulegnie wewnętrzna instalacja gazowa serwisanta urządzeń gazowych – jeśli w domu zepsuje się np. kuchenka gazowa, podgrzewacz gazowy wody, kocioł gazowy hydraulika – gdy dojdzie do awarii wodno-kanalizacyjnej np. pęknie rura w łazience lub kuchni szklarza – kiedy ktoś wybije szybę w oknie ślusarza – jeśli zepsuje się zamek w drzwiach wejściowych domu technika centralnego ogrzewania – jeśli kaloryfer nie grzeje

 • Serwisant urządzeń elektrycznych naprawi sprzęt:

  PC:
  komputer stacjonarny wraz z monitorem tablet laptop notebook system operacyjny

  RTV:
  urządzenia audio-video zasilane wyłącznie z sieci elektrycznej telewizor odtwarzacz i nagrywarka DVD zestaw HiFi

  AGD:
  pralka i pralka z suszarką zmywarka lodówka i zamrażarka kuchenka gazowo-elektryczna kuchenka mikrofalowa płyta indukcyjna wyciąg i okap piekarniki robot kuchenny ciśnieniowy ekspres do kawy

  Serwisant urządzeń gazowych naprawi:

  kuchenki (kuchenka gazowa, kuchenka gazowo-elektryczna) urządzenia grzewcze (piec centralnego ogrzewania, gazowy ogrzewacz pomieszczeń, kominek gazowy) urządzenia podgrzewające wodę (piec centralnej wody użytkowej, przepływowy podgrzewacz wody) urządzenia wielofunkcyjne (urządzenia wielofunkcyjne, które łączą powyższe funkcje)

 • W ramach usługi zorganizujemy i opłacimy koszty:

  dojazdu fachowca na miejsce awarii ekspertyzy użytych materiałów części zamiennych naprawy transportu urządzenia do i z serwisu
  W domowym budżecie możesz zaoszczędzić łącznie nawet 6000zł, zgłaszając 12 domowych awarii do 500zł każda.
 • Wystarczy, że przygotujesz aktualną fakturę za gaz, wybierzesz najkorzystniejszą dla Siebie ofertę i wypełnisz formularz w Moim TAURONIE.

  Do 7 dni dostarczymy Ci dwa komplety dokumentów (m.in. kompleksową umowę dostarczania paliwa gazowego oraz pełnomocnictwo). Na podstawie pełnomocnictwa, przeprowadzimy zmianę sprzedawcy gazu w Twoim imieniu. O zmianie poinformujemy Cię listownie.

  Od tej chwili będziesz korzystać z gazu od TAURONA i oszczędzać! Zmiana sprzedawcy gazu na TAURON nastąpi automatycznie, bez przerw w dostawie, zmiany licznika oraz instalacji!
 • Jeśli w Twoim domu lub mieszkaniu jest instalacja gazowa, ale nie ma licznika gazu, skontaktuj się z PGNIG. Po zabudowie licznika, wejdź na stronę "Pierwsza umowa gazowa", a my pokażemy Ci krok po kroku jak przejść przez cały proces.
 • Wystarczy, że:

  Zamówisz ofertę na 36 miesięcy
  Kliknij "Zamów", zaloguj lub zarejestruj się do Mojego TAURONA i wypełnij formularz zamówienia.

  Zarejestrujesz zakup w Moim TAURONIE
  Na stronie głównej w Moim TAURONIE przejdź do zakładki Zwrot za prąd i zarejestruj zakup oferty.
  Pamiętaj aby w formularzu podać swoje dane kontaktowe, zaakceptować regulamin i udzielić wymaganych zgód marketingowych.

  Twój bonus zostanie wypłacony na Twoje konto rozliczeniowe w TAURONIE maksymalnie w ciągu 120 dni.

 • Wybierz grupę taryfową dopasowaną do Twoich potrzeb, możesz dzięki temu płacić mniej za prąd.

  Poza standardową grupą taryfową, przygotowaliśmy kilka grup taryfowych zakładając, że możesz prądem ogrzewać dom i podgrzewać wodę.

  Obniżyliśmy ceny prądu w określonych godzinach i dniach tygodnia

  G11
  • Twoja cena prądu będzie stała przez całą dobę.
  • Wybierz, jeśli Twoje zużycie prądu w ciągu doby nie ma znaczących wzrostów (np. ogrzewanie pomieszczeń, podgrzewanie wody).

  G12
  • Twoja cena prądu będzie niższa w nocy oraz w wybranych godzinach w ciągu dnia.
  • Jest to dobre rozwiązanie jeżeli np. ogrzewasz swój dom prądem.

  Miesiące

  Strefa dzienna

  Strefa nocna

  1 stycznia - 31 grudnia

  14 godzin w ciągu doby*

  10 godzin w ciągu doby* z tego 8 następujących po sobie godzin z przedziału pomiędzy godzinami 22:00 a 7:00 oraz dwie następujące po sobie godziny z przedziału pomiędzy godzinami 13:00 a 16:00

  *Godziny zegarowe trwania stref czasowych w tej grupie taryfowej określa Operator


  G12w
  • Twoja cena prądu będzie niższa w nocy oraz w wybranych godzinach w ciągu dnia oraz w weekendy.
  • To idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeżeli potrafisz zaplanować swoje zużycie prądu w godzinach kiedy masz tańszy prąd.

  Miesiące

  Strefa szczytowa

  Strefa pozaszczytowa

  1 stycznia - 31 grudnia

  Od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 -13:00 oraz 15:00 - 22:00

  Od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 - 15:00 oraz 22:00 - 6:00


  G13
  • Twoja cena prądu będzie niższa w wybranych godzinach w ciągu doby.
  • Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla domu, w którym do ogrzewania i podgrzewania wody używasz prądu.

  Strefa doby

  Okres czasowy

  Lato (1 kwietnia - 30 września)

  Zima (1 października - 31 marca)

  Szczyt przedpołudniowy

  7:00 - 13:00

  7:00 - 13:00

  Szczyt popołudniowy

  19:00 - 22:00

  16:00 - 21:00

  Pozostałe godziny doby*

  13:00 - 19:00

  13:00 - 16:00

  22:00 - 7:00

  21:00 - 7:00

  *Do strefy trzeciej (pozostałe godziny doby), zaliczane są wszystkie godziny (cała doba) sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy


*Udziel nam zgód marketingowych, zaktualizuj dane kontaktowe i wybierz e-fakturę, a Twoja cena energii elektrycznej będzie niższa o nie mniej niż 5% w porównaniu do tej ceny w Taryfie TAURON Sprzedaż lub Twoja stawka zmienna ceny energii elektrycznej netto będzie niższa o nie mniej niż 5% w porównaniu do tej stawki w taryfie TAURON Sprzedaż GZE. Rabat będzie obowiązywać w okresie obowiązywania cennika - bez względu na zmianę cen w taryfie.

Jeśli nie udzielisz zgód albo gdy je cofniesz, nie wybierzesz e-faktury albo z niej zrezygnujesz - otrzymasz rabat nie mniejszy niż 0,2% od ww. cen energii elektrycznej netto wynikającej z taryfy TAURON Sprzedaż lub od ww. stawki zmiennej ceny energii elektrycznej wynikającej z taryfy TAURON Sprzedaż GZE. Szczegółowe informacje znajdziesz w dziale dokumenty.

**Wartość bonusu uzależniona jest od daty rozpoczęcia obowiązywania cennika. Kwota bonusu zwracana jest na Twoje konto rozliczeniowe w TAURONIE. Aby otrzymać zwrot, zarejestruj zakup w Programie Klienckim. Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie.

Informujemy, że od 1 stycznia 2020 roku:

obowiązuje stawka opłaty OZE zgodnie z Informacją Prezesa URE nr 84/2019 z 28 listopada 2019 roku. obowiązują stawki opłaty przejściowej zgodnie z ustawą o zasadach pokrywania kosztów powstałych u wytwórcy w związku z przedterminowym rozwiązaniem umów długoterminowych sprzedaży mocy i energii elektrycznej z dn. 29 czerwca 2007 roku art. 11b (Dz.U. z 2019r poz.1874). obowiązuje stawka opłaty kogeneracyjnej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Aktywów Państwowych z dn. 20 grudnia 2019 roku (Dz.U. z 2019 r poz.2495). na podstawie decyzji Prezesa URE z 17 grudnia 2019 roku, nastąpiła zmiana Taryfy TAURON Dystrybucja S.A. w zakresie pozostałych stawek opłat za usługi dystrybucji energii elektrycznej.

Informujemy:

Informujemy, że Klientów, którym usługę dystrybucji paliwa gazowego świadczy PSG sp. z o.o. od dnia 3 kwietnia 2020 roku obowiązuje Taryfa nr 8 dla usług dystrybucji paliwa gazowego PSG oraz, że od dnia 1 czerwca 2020 roku w Taryfie tej zmianie uległa definicja doby umownej, miesiąca umownego i roku umownego, a to na podstawie stosownych decyzji Prezesa URE. Dokument dostępny tutaj
Na podstawie decyzji Prezesa URE, od dnia 12 lutego 2020 roku nastąpiła zmiana taryfy TAURON Sprzedaż sp. z o.o. dla gazu ziemnego wysokometanowego dla odbiorców w gospodarstwach domowych.