Prąd z usługą

Kup prąd i dobierz usługi wybranego fachowca, według swoich potrzeb!
Dopasuj usługę do swoich potrzeb

Staramy się pomagać na wiele sposobów. Obniżamy ceny prądu i zapewniamy pomoc różnych fachowców. Zdecyduj, która z propozycji jest najlepsza dla Twojego domu!

hand

Prąd z Serwisantem 24H


Pomoc elektryka w razie awarii wewnętrznej instalacji elektrycznej
Pomoc serwisanta w razie awarii wybranych urządzeń elektrycznych:

RTV AGD PC Urządzenia biurowe

Prąd tańszy o 5% niż w taryfie!
hand

Prąd z Serwisantem 24H PLUS

Pomoc elektryka w razie awarii wewnętrznej instalacji elektrycznej
Pełny zakres usługi Serwisant 24H
Hydraulik – w razie awarii wewnętrznej instalacji wodnej i kanalizacyjnej
Szklarz – przy uszkodzonych szybach okien zewnętrznych
Ślusarz – w razie uszkodzenia zamków drzwi zewnętrznych Prąd tańszy o 5% niż w taryfie!
1 Szczegóły w Regulaminie usługi na stronie www.tauron.pl/zwrotzaprad
2Szczegóły określone w „Regulaminie Oferty –5% za udzielenie zgód marketingowych” dostępnym na www.tauron.pl W przypadku nie udzielenia bądź wycofania zgód marketingowych oraz braku                     aktualnych danych kontaktowych, obowiązuje rabat 0,2% od taryfy TAURON Sprzedaż LUB TAURON Sprzedaż GZE
3 Szczegóły w Regulaminie usługi na stronie www.tauron.pl/ekogroszek

Sprawdź szczegóły:

Awaria wewnętrznej instalacji elektrycznej? Popsuta drukarka? A może nie działa telewizor? W ramach usługi Serwisant 24H zapewnimy Ci:

Natychmiastową pomoc w naprawie awarii instalacji elektrycznej w Twoim domu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Specjalista elektryk pojawi się u Ciebie w czasie nie dłuższym niż 4 godziny od zgłoszenia usterki. Pomoc w razie awarii urządzeń PC, AGD i RTV, takich jak telewizor, komputer, pralka czy lodówka. Serwisant urządzeń zjawi się w ciągu 24 godzin od zgłoszenia usterki, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Pokrycie kosztów dojazdu, robocizny, części zamiennych i transportu urządzenia do serwisu i z powrotem, o ile koszt naprawy nie przekroczy jednorazowo 500 zł 1.

Zyskujesz maksymalnie 3000 zł brutto na naprawy sprzętu i instalacji! Szczegóły w regulaminie usługi.

Pokrycie kosztów dojazdu, robocizny oraz kosztów części zamiennych do kwoty 500 zł brutto w odniesieniu do jednej awarii i nie więcej niż 3000 zł brutto w odniesieniu do maksymalnie 6 awarii w okresie obowiązywania Cennika. Szczegóły w regulaminie usługi.

Dowiedz się więcej

Zapewniamy pomoc elektryka, serwisanta urządzeń, a dodatkowo hydraulika, szklarza i ślusarza.

Elektryk i serwisant urządzeń działają jak w usłudze Serwisant 24H. Trzej pozostali specjaliści, którzy pojawią się w Twoim domu do 24 godzin od zgłoszenia awarii (wyłączając dni ustawowo wolne od pracy i święta) pomogą w zakresie:

Hydraulik przy awarii wewnętrznej instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Szklarz gdy zostaną uszkodzone szyby w oknach zewnętrznych. Ślusarz w razie uszkodzenia zamków drzwi zewnętrznych.
W ramach usługi zapewniamy Ci pokrycie kosztów dojazdu, diagnozy, robocizny i części zamiennych, o ile koszt naprawy nie przekroczy jednorazowo 500 zł 2.

Zyskujesz maksymalnie 3000 zł brutto na naprawy sprzętu, instalacji elektrycznej, wodnej i kanalizacyjnej, ale również wymianę szyb czy pomoc w razie uszkodzenia zamków w drzwiach! Szczegóły w regulaminie usługi.

Pokrycie kosztów dojazdu, robocizny oraz kosztów części zamiennych do kwoty 500 zł brutto w odniesieniu do jednej awarii i nie więcej niż 3000 zł brutto w odniesieniu do maksymalnie 6 awarii w okresie obowiązywania Cennika. Szczegóły w regulaminie usługi

Dowiedz się więcej

Prąd z Serwisantem 24H + węgiel

Gwarancja naprawy instalacji i urządzeń dzięki usłudze Prąd z Serwisantem 24H i Serwisant węglowy 24H