Ostrzeżenie

UWAGA, informujemy, że cyberprzestępcy podszywając się pod Grupę TAURON, wykorzystują naszą markę w celach wyłudzania pieniędzy.

Dowiedz się więcej

Przedłuż umowę

Cennik, z którego korzystasz, dobiega końca?
Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy na kolejny okres.

Wpisz nazwę miejscowości lub kod pocztowy, aby zobaczyć dokumenty dla tej oferty

Opcja

1

 

W kolejnym okresie postaw na Serwisantów oraz zyskaj Gwarancję Rabatu na prąd.

Bądź EKO i sprawdź oferty z certyfikowanym prądem z odnawialnych źródeł energii.

Zaloguj się i zobacz szczegóły w serwisie Mój TAURON.

 

Opcja

2

 

Jeśli Twój Cennik ma w nazwie:
GAC – nie zmieni się zakres usług, z których teraz korzystasz. Skróci się czas obowiązywania Cennika – proponowany Cennik będzie obowiązywać przez rok. Przez ten czas gwarantujemy, że stawki cen prądu nie zmienią się. Dzięki temu nie odczujesz zmian cen prądu, na rynku hurtowym.
GR – nie zmieni się zakres usług, z których teraz korzystasz ani czas obowiązywania Cennika. Nowe ceny znajdziesz w zakładce Dokumenty.

Aby wybrać tę opcję nie musisz podejmować jakichkolwiek działań. Dokumenty do tej oferty otrzymałeś od nas korespondencyjnie.

*Abyś mógł otrzymać bonus w prezencie na konto rozliczeniowe w TAURONIE, zamów w serwisie Mój TAURON, wybierz opcję cennika na 3 lata oraz zarejestruj zakup w Programie klienckim. Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie.

**Cena gazu będzie niższa o 7% od ceny gazu u największego sprzedawcy gazu w Polsce.

***Z bonusu mogą skorzystać klienci, którzy nigdy wcześniej nie zarejestrowali wyboru e-faktury w Programie klienckim i nie otrzymali z tego tytułu zwrotu za prąd.