Przedłuż umowę

Cennik, z którego korzystasz, dobiega końca? Otrzymałeś już od nas ofertę na kolejny okres i chcesz wybrać atrakcyjną ofertę z dodatkową usługą? W takim razie przejdź do formularza!

Wpisz nazwę miejscowości lub kod pocztowy, aby zobaczyć dokumenty dla tej oferty

Dlaczego warto wybrać nową ofertę? 

Wygoda

Wszystkie formalności związane z przedłużeniem umowy załatwisz bez wychodzenia z domu.

Specjalne warunki

Specjalne nowe warunki przedłużenia Cennika.

Pomoc fachowców

Profesjonalna pomoc fachowców i pokrycie kosztów pojedynczej interwencji do 500 zł brutto. Maksymalnie 6 interwencji w trakcie trwania cennika.

To Ty dokonujesz wyboru

opcja 1

Wybierasz nową ofertę. Długość trwania cennika, funkcjonalności oraz dodatkowe korzyści poznasz, jeśli przejdziesz do formularza konfigurującego Twoją ofertę.


Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy nowe warunki przedłużenia Cennika. Przejdź do formularza i poznaj dedykowaną dla Ciebie ofertę.
Pamiętaj, aby zarejestrować zakup po wysłaniu formularza. 

Przedłuż umowę

Opcja 2

Nie zmieniasz funkcjonalności jakie obecnie posiadasz. Skróci się jednak czas obowiązywania Cennika – proponowany Cennik będzie obowiązywać przez rok. Przez ten czas gwarantujemy, że stawki cen prądu nie zmienią się. Dzięki temu nie odczujesz skutków, że ceny prądu na rynku hurtowym są niestabilne. 
Aby wybrać tę opcję, nie musisz podejmować jakichkolwiek działań – dokumenty do tej oferty otrzymałeś od nas korespondencyjnie.