Chat
online

Prąd i gaz w obniżonych cenach

Serwisanci za darmo przez rok i kupon o wartości 300zł na zakup urządzenia!

Wybierz ofertę na prąd i gaz i zyskaj:

Usługi serwisantów za darmo przez rok

Prąd i gaz w obniżonych cenach

300 zł na zakup urządzenia


Prąd z Serwisantem 24H

Gwarancja stałego rabatu – płać mniej za prąd! Udziel nam zgód marketingowych i zaktualizuj dane osobowe, a Twoja cena za prąd będzie o 5%* niższa niż w taryfie TAURON Sprzedaż lub TAURON Sprzedaż GZE! Rabat będzie obowiązywać bez względu na zmianę cen w taryfie w okresie obowiązywania cennika. Usługa Serwisanta 24H za darmo przez rok** (z cennikiem 2-letnim). 3000 zł brutto do wykorzystania ma usunięcie awarii instalacji elektrycznej i sprzętu RTV, AGD, PC w ramach usługi Serwisant 24H - 6 interwencji o wartości do 500 zł każda, ważne przez 2 lata

Gaz z Serwisantem Gazowym 24H

Cena za paliwo gazowe niższa o 5% od ceny w PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. Usługa Serwisanta Gazowego 24H za darmo przez rok** 3000 zł brutto do wykorzystania na usunięcie awarii instalacji gazowej i urządzeń gazowych 24H - 6 interwencji o wartości do 500 zł każda, ważne przez 2 lata
*Szczegóły określone w „Regulaminie Oferty –5% za udzielenie zgód marketingowych” dostępnym na www.tauron.pl W przypadku nie udzielenia bądź wycofania zgód marketingowych oraz braku aktualnych danych kontaktowych, obowiązuje rabat 0,2% od taryfy TAURON Sprzedaż LUB TAURON Sprzedaż GZE.

** Za darmo przez rok oznacza, że łączna opłata za usługę Serwisant 24H i usługę Serwisant Gazowy 24H wyniesie 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy trwania cennika. Opłata za obie usługi będzie naliczana, począwszy od 13 miesiąca trwania cennika, i wyniesie 24,48 zł na miesiąc. Szczegóły w regulaminach na tauron.pl.

Zyskaj 300 zł na zakup oczyszczacza powietrza lub zestawu głowic termostatycznych.

Wybierz oczyszczacz powietrza i zadbaj o zdrowie swojej rodziny.
Markowe urządzenie sprawdzonego producenta.
Usuwa do 99% zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, w tym: kurz i roztocza, wirusy, pyłki, cząstki stałe (np. PM2,5, PM10), alergeny czy nieprzyjemnie zapachy.
Poprawia jakość snu i wpływa na polepszenie koncentracji.

Wybierz głowice termostatyczne i oszczędzaj na ogrzewaniu.
Sterujesz grzejnikami przez aplikację w telefonie za pomocą Bluetooth®. Możesz też regulować temperaturę, przekręcając bezpośrednio termostat - nie musisz posiadać smartfona. Zaprogramujesz temperaturę zgodnie z rytmem swojego dnia: kiedy jesteś w domu, poza nim oraz gdy śpisz.

Jak zamówić?

 • 1
  Wybierz ofertę na Prąd i Gaz.

  Przejdź do formularza
 • 2
  Zaktualizuj swoje dane kontaktowe i udziel wymaganych zgód marketingowych.
 • 3
  Zarejestruj zakup w Punkcie Obsługi Klienta lub na tauron.pl/zwrotzaprad.
 • 4
  Odbierz kupon o wartości 300 zł na zakup wybranego urządzenia.

 • 5
  Poczekaj na SMS-owe lub e-mailowe potwierdzenie aktywacji kuponu.

 • 6
  Wejdź na tauron.pl/kupon i kup wybrane urządzenie.