Chat
online

Zostań ponownie klientem TAURONA

Zmieniłeś sprzedawcę? A może kupiłeś mieszkanie lub dom od osoby, która w przeszłości zmieniła sprzedawcę prądu, a Ty chcesz skorzystać z oferty TAURONA?


Co zyskasz gdy wrócisz do TAURONA?

Wybierz ofertę, która Ci najbardziej odpowiada:

Podpowiadamy, jak wrócić do TAURONA, jeśli:

Zobacz również:

Przekaż nam brakujący dokument

Wejdź tutaj jeśli wypełniłeś formularz i nie dołączyłeś nam jeszcze podpisanego pełnomocnictwa do zmiany sprzedawcy.

Przejdź do formularza
Udziel nam zgód marketingowych, zaktualizuj dane kontaktowe i wybierz e-fakturę, a Twoja cena energii elektrycznej będzie niższa o nie mniej niż 5% w porównaniu do tej ceny w Taryfie TAURON Sprzedaż lub Twoja stawka zmienna ceny energii elektrycznej będzie niższa o nie mniej niż 5% w porównaniu do tej stawki w taryfie TAURON Sprzedaż GZE. Rabat będzie obowiązywać w okresie obowiązywania cennika – bez względu na zmianę cen w taryfie.
Jeśli nie udzielisz zgód albo gdy je cofniesz, nie wybierzesz e-faktury albo z niej zrezygnujesz - otrzymasz rabat 0,2% od ww. cen energii elektrycznej wynikającej z taryfy TAURON Sprzedaż lub od ww. stawki zmiennej ceny energii elektrycznej wynikającej z Taryfy TAURON Sprzedaż GZE.
Podwójny bonus zwracany jest na Twoje konto rozliczeniowe w TAURONIE. Aby otrzymać podwójny „Zwrot za Prąd” wróć do TAURONA do 31.12.2021 i zarejestruj zakup w Programie Klienckim do 31.03.2022. Oferta kierowana jest do klientów: - którzy przejdą proces zmiany sprzedawcy prądu w okresie do 3 miesięcy od dnia zawarcia umowy kompleksowej z TAURONEM - kupowali prąd u innego sprzedawcy lub mieli zawartą umowę sprzedaży rezerwowej Bonus zwracamy na Twoje konto rozliczeniowe w TAURONIE maksymalnie w dwóch transzach. Szczegóły promocji „Podwajamy Bonus!” dostępne są w regulaminie.
Kwota bonusu zwracana jest na Twoje konto rozliczeniowe w TAURONIE. Aby otrzymać Zwrot za Prąd - należy wrócić do TAURONA do dnia 31.12.2021 i należy zarejestrować zakup w Programie Klienckim do 31.03.2022. Po tych terminach nie możemy gwarantować Zwrotu za Prąd. Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie.
Z bonusu mogą skorzystać klienci, którzy nigdy wcześniej nie zarejestrowali wyboru e-faktury w Programie klienckim i nie otrzymali z tego tytułu zwrotu za prąd.

Wpisz nazwę miejscowości lub kod pocztowy, aby zobaczyć dokumenty dla tej oferty