Ostrzeżenie

UWAGA, informujemy, że cyberprzestępcy podszywając się pod Grupę TAURON, wykorzystują naszą markę w celach wyłudzania pieniędzy.

Dowiedz się więcej

Zostań ponownie klientem TAURONA

Zmieniłeś sprzedawcę? A może kupiłeś mieszkanie lub dom od osoby, która w przeszłości zmieniła sprzedawcę prądu, a Ty chcesz skorzystać z oferty TAURONA?


Co zyskasz gdy wrócisz do TAURONA?

Wybierz ofertę, która Ci najbardziej odpowiada:

Podpowiadamy, jak wrócić do TAURONA, jeśli:

Przekaż nam brakujący dokument

Wejdź tutaj jeśli wypełniłeś formularz i nie dołączyłeś nam jeszcze podpisanego pełnomocnictwa do zmiany sprzedawcy.

Przejdź do formularza
W okresie, kiedy obowiązuje Cię cennik, dajemy Ci rabat:
• nie mniejszy niż 5% -  jeśli udzielisz nam zgód marketingowych, zaktualizujesz swoje dane kontaktowe i wybierzesz e-fakturę,
• nie mniejszy niż 0,2% -  jeśli nie udzielisz nam zgód marketingowych, wycofasz je albo zrezygnujesz z e-faktury.

Ważna informacja

Rabat gwarantuje:
• niższą cenę energii elektrycznej w porównaniu do tej ceny w Taryfie TAURON Sprzedaż – gdy jesteś klientem TAURON Sprzedaż,
• niższą stawkę zmienną ceny energii elektrycznej w porównaniu do tej stawki w taryfie TAURON Sprzedaż GZE – gdy jesteś klientem TAURON Sprzedaż GZE.

Szczegóły znajdziesz w dziale dokumenty.

Podwójny bonus zwracany jest na Twoje konto rozliczeniowe w TAURONIE. Aby otrzymać podwójny „Zwrot za Prąd” wróć do TAURONA do 31.12.2021 i zarejestruj zakup w Programie Klienckim do 31.03.2022. Oferta kierowana jest do klientów: - którzy przejdą proces zmiany sprzedawcy prądu w okresie do 3 miesięcy od dnia zawarcia umowy kompleksowej z TAURONEM - kupowali prąd u innego sprzedawcy lub mieli zawartą umowę sprzedaży rezerwowej Bonus zwracamy na Twoje konto rozliczeniowe w TAURONIE maksymalnie w dwóch transzach. Szczegóły promocji „Podwajamy Bonus!” dostępne są w regulaminie.

Kwota bonusu zwracana jest na Twoje konto rozliczeniowe w TAURONIE. Aby otrzymać Zwrot za Prąd - należy wrócić do TAURONA do dnia 31.12.2021 i należy zarejestrować zakup w Programie Klienckim do 31.03.2022. Po tych terminach nie możemy gwarantować Zwrotu za Prąd. Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie.

Z bonusu mogą skorzystać klienci, którzy nigdy wcześniej nie zarejestrowali wyboru e-faktury w Programie klienckim i nie otrzymali z tego tytułu zwrotu za prąd.

Wpisz nazwę miejscowości lub kod pocztowy, aby zobaczyć dokumenty dla tej oferty