Ogrzewanie akumulacyjne

Szukasz nowoczesnego i oszczędnego ogrzewania elektrycznego?

W ofercie TAURONA znajdziesz nie tylko oszczędne piece akumulacyjne,
ale również rewolucyjny, akumulacyjny kocioł C.O., który współpracuje z fotowoltaiką.

Ogrzewanie akumulacyjne w ofercie TAURONA

Bezpłatnie pomożemy Ci dobrać właściwy piec lub kocioł do Twojej nieruchomości, dopasujemy finansowanie, oraz doradzimy jak prawidłowo wypełnić wniosek o dofinansowanie z programu „Czyste powietrze".

Kocioł akumulacyjny C.O. Steffes Comfort Plus Hydronic

Innowacyjny system centralnego ogrzewania oparty na akumulowaniu ciepła. Efektywnie współpracuje z instalacjami fotowoltaicznymi
i funkcjonuje jako magazyn energii cieplnej.

Zamów bezpłatną konsultację Pobierz specyfikację

Piece akumulacyjne dynamiczne
z automatycznym sterowaniem

Nowoczesne piece akumulacyjne o wysokiej wydajności.

Zamów kontakt Pobierz specyfikację

Jak działają nowoczesne piece akumulacyjne?

Piec ma w środku bloki magnetytowe rozładowywane dynamicznie. Bloki cegieł magnetytowych rozgrzewają się w tzw. niskiej strefie (8 godzin w nocy i 2 w dzień). Następnie, piec oddaje do otoczenia ciepło zebrane w nagrzanych cegłach
z pomocą wentylatora. Wydajność i łatwość montażu współczesnych pieców akumulacyjnych wpływa pozytywnie na ich popularność.

Przeczytaj jak...

Dlaczego warto wybrać ogrzewanie akumulacyjne z oferty TAURONA?

Finansowanie inwestycji w ogrzewanie akumulacyjne

 • EKORATY RRSO 0%Zobacz koszt kredytu Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu ratalnego (bez kredytowanych kosztów) 20 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 20 000 zł, oprocentowanie stałe 0 %, całkowity koszt kredytu ratalnego 0% (w tym: prowizja 0% odsetki 0%), 20 miesięcznych rat równych w wysokości 1 000 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15/09/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

  TAURON Sprzedaż Sp. z o.o. jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank SA z osobami fizycznymi umów o kredyt ratalny oferowany przez Alior Bank SA oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów.

  Alior Bank uzależnia decyzję o przyznaniu kredytu ratalnego od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej klienta. Pełna informacja o kredycie, w tym o opłatach i prowizjach jest dostępna w TAURON Sprzedaż Sp. z o. o.

  Informacja handlowa według stanu na 15/09/2020 r.

  Zyskaj:

  • Możliwość sfinansowania zakupu urządzeń kredytem bez odsetek
   i prowizji
   przy zakupie z oferty TAURONA
  • Bez konieczności wpłaty własnej
  • Możliwość miesięcznego odroczenia płatności pierwszej raty
 • EKORATY RRSO 5,64%Zobacz koszt kredytu Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 5.64%, całkowita kwota kredytu ratalnego (bez kredytowanych kosztów) 20 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 26 047,96 zł, oprocentowanie stałe 5,5 %, całkowity koszt kredytu ratalnego 6047,96 zł (w tym: prowizja 0 zł odsetki 6047,96 zł), 119 miesięcznych rat równych w wysokości 217,07 zł, ostatnia rata wyrównująca w wysokości 216,63 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01/10/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

  TAURON Sprzedaż Sp. z o.o. jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank SA z osobami fizycznymi umów o kredyt ratalny oferowany przez Alior Bank SA oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów.

  Alior Bank uzależnia decyzję o przyznaniu kredytu ratalnego od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej klienta. Pełna informacja o kredycie, w tym o opłatach i prowizjach jest dostępna w TAURON Sprzedaż Sp. z o. o.

  Informacja handlowa według stanu na 1/10/2020 r.

  Zyskaj:

  • Możliwość rozłożenia kredytu na 10 lat
  • Ratę nawet poniżej 220 zł
  • Bez konieczności wpłaty własnej

Niższa rata czy brak kosztów?
Zapytaj sprzedawcę o możliwości kredytowe

Zamów kontakt

Program „Czyste Powietrze"

Ogrzewanie akumulacyjne
z dofinansowaniem z programu
„Czyste Powietrze"

Wszystkie piece akumulacyjne i akumulacyjny kocioł C.O. w ofercie TAURONA kwalifikują się do dotacji w programie „Czyste Powietrze”.

Ogrzewanie akumulacyjne jest bezemisyjne, bezobsługowe oraz nie wymaga żadnego paliwa. Jest to wygodne, bezpieczne i dobre dla natury źródło ciepła.

Najczęściej zadawane pytania

 • Piece akumulacyjne są szczególnie polecane dla osób, które korzystają z energii elektrycznej w systemie dwutaryfowym. Piec akumulacyjny ładuje się w nocy kiedy energia elektryczna jest tańsza. Ciepło zgromadzone w urządzeniu jest oddawane w ciągu całej doby. Właśnie z tego powodu piece akumulacyjne należą do jednych z najbardziej oszczędnych urządzeń grzewczych.
 • Aby urządzenie było zdolne do akumulowania ciepła, umieszczono w nim bloczki ze specjalnego materiału o zdolnościach do magazynowania ciepła. Bloczki te otaczają grzałki, które pobierają energię elektryczną i zamieniają ją w ciepło. Urządzenie wyposażone jest w wentylator, który sprawia, że ciepło jest wydmuchiwane w sposób kontrolowany na zewnątrz urządzenia.
 • Kotły i piece akumulacyjne są doskonałym sposobem na wykorzystanie nadwyżek energii elektrycznej wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną. Poprzez wykorzystanie nadwyżek w celu akumulowania ciepła mogą one stanowić główne lub dodatkowe źródło ogrzewania. W ten sposób przyczyniają się do obniżenia kosztów związanych z zapewnieniem komfortu cieplnego mieszkańcom.
 • Nowoczesne piece akumulacyjne są wyposażone w sterownik, który znacznie ułatwi obsługę urządzenia. Można dowolnie regulować opcje ładowania się pieca, czy też temperaturę jaką ma utrzymywać urządzenie w ogrzewanym pomieszczeniu. Odpowiednia regulacja wpłynie na komfort użytkowania i może obniżyć Twoje koszty ogrzewania.
 • Aby było to możliwe piec musi być ustawiony w odpowiednim miejscu w pomieszczeniu, tak aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza. Istnieją modele wyposażone w specjalne podstawy montażowe. Mogą też być zamontowane na ścianie – w tym przypadku musimy pamiętać o odpowiedniej wytrzymałości ściany, aby zdołała utrzymać ciężar pieca.

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Wyślij e-mail