Ogrzewanie

Zgromadziliśmy szeroką ofertę urządzeń grzewczych, żebyś mógł cieszyć się ekologicznym ciepłem w jak najniższej cenie.

W 2024 możesz dostać nawet 4600 zł dofinansowania do wymiany ogrzewania od TAURONA

Dowiedz się jak

Ciepło to coś więcej niż piec.

Od bezpłatnego doboru rozwiązania grzewczego, do uruchomienia instalacji – stworzyliśmy ofertę ogrzewania w taki sposób, żeby dać Ci pewność właściwego wyboru. Zapewniamy finansowanie zakupu, specjalne taryfy dla naszych klientów oraz atrakcyjne bonusy do ofert. Nasi partnerzy dbają o profesjonalny montaż.

Program dofinansowań „Ogrzej się z TAURONEM 2024”

W tym roku możesz otrzymać nawet 4600 zł bezzwrotnego dofinansowania na wymianę ogrzewania jeśli wybierzesz pompy ciepła z oferty TAURONA. Program jest przewidziany dla wszystkich właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych.

Poznaj szczegóły

Ogrzewanie na kredyt

Potrzebujesz finansowania na wymianę lub budowę instalacji grzewczej w swoim domu? Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne możliwości ratalne, w tym:

Poznaj zasady

Mieszkaj oszczędnie i ekologicznie

Czeka Cię termomodernizacja domu? Nie wiesz, jakie źródło ogrzewania wybrać albo na co zwrócić uwagę przy zakupie instalacji fotowoltaicznej? W serwisie Oszczędny Dom znajdziesz optymalne rozwiązania oraz wskażemy Ci, jak i na co pozyskasz fundusze z programów państwowych.

Zacznij oszczędzać!

Ogrzewaj taniej z pomocą AI

Nowatorska usługa Zarządzanie Komfortem Termicznym (ZKT) obniża koszty ogrzewania w kotłach na ekogroszek lub pellet.Przeczytaj jak!

Program "Zwrot za prąd"

Nawet 500 zł może wrócić do Ciebie! Wystarczy zarejestrować zakup na koncie w Moim TAURONIE.

Dowiedz się więcej Zarejestruj zakup

*Maksymalna wartość Bonusów należnych Klientowi z tytułu udziału w niniejszym Programie oraz innych programach lub promocjach prowadzonych przez TAURON wynosi sumarycznie 1500,00 zł w danym roku kalendarzowym.

Chcesz mieszkać oszczędnie?

Skorzystaj z kalkulatora zapotrzebowania na ciepło i poznaj:

Przejdź do kalkulatora