W 2024 możesz dostać nawet 4600 zł dofinansowania do wymiany ogrzewania od TAURONA

Dowiedz się jak

Czy wiesz, że dostaniesz więcej?

Nasza oferta to coś więcej niż same urządzenia. Stworzyliśmy programy wspierające rozwój Twojej wiedzy, zadbaliśmy o możliwość wygodnego finansowania Twoich inwestycji oraz o atrakcyjne bonusy do ofert. Pomyśleliśmy nawet o specjalnych taryfach dla korzystających z naszych ofert.

Program dofinansowań „Ogrzej się z TAURONEM 2024”

W tym roku możesz otrzymać nawet 4600 zł bezzwrotnego dofinansowania na wymianę ogrzewania jeśli wybierzesz pompy ciepła z oferty TAURONA. Program jest przewidziany dla wszystkich właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych.

Poznaj szczegóły

Finansowanie

Kupujesz w ofercie TAURONA instalację fotowoltaiczną, urządzenie grzewcze lub klimatyzację? Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne możliwości finansowania, w tym:

Poznaj zasady

Mieszkaj oszczędnie i ekologicznie

Czeka Cię termomodernizacja domu? Nie wiesz, jakie źródło ogrzewania wybrać albo na co zwrócić uwagę przy zakupie instalacji fotowoltaicznej? W serwisie Oszczędny Dom znajdziesz optymalne rozwiązania oraz wskażemy Ci, jak i na co pozyskasz fundusze z programów państwowych.

Zacznij oszczędzać!

Program "Zwrot za prąd"

Nawet 500 zł może wrócić do Ciebie! Wystarczy zarejestrować zakup na koncie w Moim TAURONIE.

Dowiedz się więcej Zarejestruj zakup

*Maksymalna wartość Bonusów należnych Klientowi z tytułu udziału w niniejszym Programie oraz innych programach lub promocjach prowadzonych przez TAURON wynosi sumarycznie 1500,00 zł w danym roku kalendarzowym.

Chcesz mieszkać oszczędnie?

Skorzystaj z kalkulatora zapotrzebowania na ciepło i poznaj:

Przejdź do kalkulatora