Klimatyzator typu split - klimatyzator, który grzeje!

Dom to nasz azyl, w którym powinniśmy czuć się komfortowo, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków. Tymczasem fale letnich upałów utrzymują się coraz dłużej, dlatego też coraz więcej osób decyduje się na montaż klimatyzacji. Montaż klimatyzatora typu split ma jeszcze jedną zaletę - tanio i skutecznie ogrzewa pomieszczenia zimą.

Klimatyzator, czyli chłodno latem, ciepło zimą

Oczywistym zastosowaniem klimatyzatora jest chłodzenie pomieszczeń w upalne dni. Mało jed-nak osób zdaje sobie sprawę z korzyści, jakie niesie ze sobą klimatyzator typu split w wyjątkowo zimne dni. Jeśli Twój salon z różnych przyczyn nie jest najcieplejszym miejscem w domu, to grzewcza funkcja klimatyzatora może okazać się bardzo użyteczna. Pozwala w krótkim czasie podnieść znacząco temperaturę nawet w dużym salonie. Klasa energetyczna dla urządzeń klimaty-zacyjnych pozwala na efektywne i ekonomiczne ich wykorzystanie zarówno przy ogrzewaniu jak też chłodzeniu. Klimatyzator split to urządzenie nie tylko pomocne , ale i ekonomiczne.

Jak prawidłowo zainstalować i dbać o klimatyzator?

Bezawaryjne działanie klimatyzatora w dużej mierze zależne jest od profesjonalnego montażu. Perspektywa zaoszczędzenia podczas samodzielnego montażu z pewnością kusi wielu z nas , nie zaleca się jednak samodzielnego montażu klimatyzacji. Może to skutkować utratą gwarancji oraz wadliwym funkcjonowaniem instalacji. Ważna jest również odpowiednia konserwacja urządzenia, która powinna być przeprowadzana około dwa razy w roku, choć to zależy od producenta i zaleceń instalatora. Podczas konserwacji czyszczone są filtry oraz wymiennik ciepła, sprawdzane jest rów-nież ciśnienie w instalacji. Ma to duże znaczenie dla zdrowia osób korzystających z klimatyzacji i powoduje, że instalacja działa bezawaryjnie przez długie lata. Dlatego wybór sprawdzonej firmy, która zajmie się montażem klimatyzacji, a następnie będzie dokonywała regularnie jej konserwa-cji jest bardzo ważny.

W ofercie TAURONA znajdziesz zarówno klimatyzatory typu split jak i multisplit. Nasi konsultanci, w fachowy sposób, dobiorą właściwe rozwiązanie do Twojego domu lub mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a nasi specjaliści bezpłatnie doradzą Ci jaka klimatyzacja będzie dla Ciebie najlepsza.

Profesjonalna instalacja z Tauronem

Rozważasz instalację klimatyzacji w swoim domu? Tauron zapewnia fachowe doradztwo i dobór rozwiązania dopasowany do Twoich potrzeb. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi insta-latorami, dlatego zapewniamy Ci gwarancję jakości wykonanej instalacji. Jej montaż zazwyczaj zawarty jest w cenie urządzenia. Mamy również szeroki wybór urządzeń w atrakcyjnych cenach. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić i jak możesz dodatkowo zaooszczędzić!

Klimatyzacja typu Split

W ofercie TAURONA znajdziesz nowoczesne, ekologiczne i ciche klimatyzatory firmy Rotenso.
Raty od 334,90 zł brutto/miesiąc Montaż w cenie Kredyt 0% (RRSO 0%, 10 rat) Gwarancja 5 lat

 Zobacz             
Poznaj ofertę