Natalia Klima-Piotrowska

Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Adwokatka wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Katowicach od 2006 r., mediatorka wpisana na listę Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej oraz Centrum Mediacyjnego Izby Adwokackiej w Katowicach. Członkini Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach, przewodnicząca Komisji Praw Człowieka przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, członkini Zespołu ds. Kobiet przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, członkini Stowarzyszenia im. Prof. Zbigniewa Hołdy.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w działach podatkowych firm Arthur Andersen sp. z o.o. oraz Ernst & Young sp. z o. o., a następnie w kancelariach Adwokaci i Doradcy sp. j. oraz Popiołek, Adwokaci i Doradcy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp. j. w Katowicach. Po zdanym egzaminie adwokackim prowadziła indywidualną kancelarię adwokacką, a od 2012 r. jest partnerką w Kancelarii Piotrowscy Spółka Partnerska Adwokatów, która świadczy pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców, spółek komunalnych oraz osób fizycznych. Specjalizuje się w prawie nieruchomości, zarządzania nieruchomościami, prawie cywilnym i rodzinnym, a także w sprawach z zakresu ochrony praw człowieka.

Prowadzi szkolenia, uczestniczy w konferencjach, wykładach i prelekcjach jako ich organizatorka, moderatorka, a także panelistka.

W 2022 r. znalazła się na liście 25 najlepszych prawniczek w biznesie magazynu Forbes Women, w 2023 r. otrzymała tytuł Liderki Równości województwa śląskiego w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Kongres Kobiet wraz z Ambasadą Brytyjską i Forbes Women. W 2020 r. otrzymała nagrodę Adwokat Społecznik w plebiscycie Stowarzyszenia Defensor Iuris, zaś w 2017 r. zdobyła I wyróżnienie w konkursie Kobieta Adwokatury 2017.

Pani Natalia Klima-Piotrowska spełnia kryteria niezależności w stosunku do Emitenta i podmiotów pozostających w istotnym powiązaniu z Emitentem wymienione w ustawie z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym, a także nie ma rzeczywistych i istotnych powiązań z akcjonariuszem posiadającym co najmniej 5 proc. ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Emitenta.