Ostrzeżenie

UWAGA, otrzymaliśmy informację, że ktoś podszywając się pod naszą firmę rozsyła fałszywe SMS-y!

więcej

Gaz plus usługa

Kup gaz i dobierz usługi wybranego fachowca, według swoich potrzeb!

Dopasuj usługę do swoich potrzeb

Staramy się pomagać na wiele sposobów. Obniżamy ceny gazu i zapewniamy pomoc różnych fachowców. Zdecyduj, która z propozycji jest najlepsza dla Twojego domu!

hand

GazPomoc 24H

Pomoc w naprawie instalacji gazowej. Niską cenę sprzedażową gazu.
Do 137 zł1 rocznie oszczędności na rachunkach.
hand

Serwisant gazowy 24H

Pomoc w razie awarii wewnętrznej instalacji gazowej.
Pomoc w razie awarii wybranych urządzeń gazowych, m.in.:

Kuchenki gazowejPieca centralnego ogrzewaniePodgrzewacza wody Urządzenia biurowe

Niska cena sprzedażowa gazu. Nawet 137 zł1  rocznie oszczędności na rachunkach.
hand

Serwisant gazowy 24H PLUS

Pełny zakres usługi Serwisant gazowy 24H. Hydraulik – w razie awarii wewnętrznej instalacji wodnej i kanalizacyjnej.
Szklarz – przy uszkodzonych szybach okien zewnętrznych. Ślusarz – w razie uszkodzenia zamków drzwi zewnętrznych.
Niska cena sprzedażowa gazu. Nawet 137 zł1 rocznie oszczędności na rachunkach.
1  Kwota oszczędności jest kwotą brutto i stanowi różnicę pomiędzy cenami sprzedaży gazu w grupie taryfowej W-3.6 TAURON Sprzedaż sp. z o.o. i największego sprzedawcy gazu w Polsce dla zużycia 22,06 MWh rocznie. 

Sprawdź szczegóły:

Dzięki usłudze GazPomoc 24H, możesz liczyć na szybką i fachową pomoc w razie awarii wewnętrznej instalacji gazowej lub kuchenki gazowej w Twoim domu.

Niezależnie od rodzaju usterki, specjalista gazownik przyjedzie w czasie nie dłuższym niż 4 godziny od zgłoszenia usterki, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W przypadku awarii kuchenki gazowej, serwisant pojawi się w Twoim domu w ciągu 24 godzin od zgłoszenia usterki, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Zyskujesz maksymalnie 3000 zł brutto na naprawy sprzętu i instalacji! Szczegóły w regulaminie usługi.


Przejdź do zamówienia

Awaria wewnętrznej instalacji elektrycznej w Twoim domu? Popsuty piecyk w łazience? A może nie działa kuchenka gazowa? W ramach usługi Serwisant gazowy 24H zapewnimy Ci:

Szybką pomoc w naprawie awarii wewnętrznej instalacji gazowej w Twoim domu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Specjalista gazownik pojawi się u Ciebie w czasie nie dłuższym niż 4 godziny od zgłoszenia usterki. Pomoc w razie awarii urządzeń gazowych takich jak piecyk gazowy, kuchenka czy podgrzewacz wody. Serwisant zjawi się w ciągu 24 godzin od zgłoszenia usterki, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Pokrycie kosztów dojazdu, diagnozy, robocizny, części zamiennych i transportu urządzenia do serwisu i z powrotem, o ile koszt naprawy nie przekroczy jednorazowo 500 zł 4.

Zyskujesz maksymalnie 3000 zł brutto na naprawy sprzętu i instalacji! Szczegóły w regulaminie usługi.


Pokrycie kosztów dojazdu, robocizny oraz kosztów części zamiennych do kwoty 500 zł brutto w odniesieniu do jednej awarii i nie więcej niż 3000 zł brutto w odniesieniu do maksymalnie 6 awarii w okresie obowiązywania Cennika. Szczegóły w regulaminie usługi.

Przejdź do zamówienia

Zapewniamy pomoc specjalisty gazownika, serwisanta urządzeń gazowych, a dodatkowo hydraulika, szklarza i ślusarza.

Specjalista gazownik i serwisant urządzeń gazowych działają jak w usłudze Serwisant 24H.

Trzej pozostali specjaliści, którzy pojawią się w Twoim domu do 24 godzin od zgłoszenia awarii (wyłączając dni ustawowo wolne od pracy i święta) pomogą w zakresie:

Hydraulik przy awarii wewnętrznej instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Szklarz gdy zostaną uszkodzone szyby w oknach zewnętrznych. Ślusarz w razie uszkodzenia zamków drzwi zewnętrznych.

W ramach usługi zapewniamy Ci pokrycie kosztów dojazdu, diagnozy, robocizny i części zamiennych, o ile koszt naprawy nie przekroczy
jednorazowo 500 zł 5.

Zyskujesz maksymalnie 3000 zł brutto na naprawy sprzętu, instalacji gazowej, wodnej i kanalizacyjnej, ale również wymianę szyb czy pomoc w razie uszkodzenia zamków w drzwiach! Szczegóły w regulaminie usługi.

5 Pokrycie kosztów dojazdu, robocizny oraz kosztów części zamiennych do kwoty 500 zł brutto w odniesieniu do jednej awarii i nie więcej niż 3000 zł brutto w odniesieniu do maksymalnie 6 awarii w okresie obowiązywania Cennika. Szczegóły w regulaminie usługi.


Przejdź do zamówienia