Dziękujemy, że wypełniłeś formularz.

Potwierdzamy, że otrzymaliśmy Państwa wniosek. Już wkrótce rozpoczniemy proces Państwa powrotu do TAURON. 

Co dalej?

W ciągu najbliższych dni otrzymacie Państwo umowę wraz z załącznikami. Dokumenty te będą dla Państwa potwierdzeniem, że umowa została zawarta. Prosimy ich nie odsyłać i zachować je dla siebie. 

Jeśli mieliby Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu poprzez: 

Wiadomość elektroniczną wysyłaną na adres e-mail:  firma@tauron.pl Infolinię Telefonicznej Obsługi Klientów dzwoniąc na numer 555 444 555 (opłata jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z taryfą operatora), czynną od poniedziałku do piątku od 7:00 do 20:00. Korespondencję wysyłaną na adres: TAURON Obsługa Klienta Sp. z o.o. ul. Lwowska 23, 40-389 Katowice.

Jednocześnie informujemy, że  w 2019 roku, zgodnie z ustawą prądową możesz utrzymać ceny z 30 czerwca 2018 roku. Jeśli chcesz skorzystać z tego prawa zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi na stronie WWW: https://www.tauron.pl/dla-domu/komunikat-dla-klientow lub Punktach Obsługi Klientów.


Odstąpienie od umowy
  1. Jeśli zawierają Państwo umowę poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość mają Państwo prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny*.
  2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od Umowy, muszą Państwo nas poinformować o swojej decyzji w terminie 14 dni od dnia zawarcia Umowy. Prosimy, aby było to jednoznaczne oświadczenie. Mogą Państwo oświadczyć nam to w formie korespondencyjnej, przesyłając je na adres:
    • TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o., ul. Lwowska 23, 40-389 Katowice. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt telefoniczny pod numer telefonu: 32 606 0 606

  3. Mogą Państwo skorzystać z wzoru Formularza odstąpienia od Umowy. Nie jest to jednak obowiązkowe.
Wzór do formularza odstąpienia od Umowy

*Prawo odstąpienia od umowy przysługuje podmiotom wskazanym w ustawie z dnia z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 287 ze zm)


Pozdrawiamy,

Zespół TAURON