Moc Pokoleń

Poniżej znajdziesz formularz rejestracyjny na konferencję "MOC Pokoleń". Konferencja odbędzie się 6 listopada.

Prelegenci

Dorota Peretiatkowicz (IQS)

Psycholog, socjolog i baczna obserwatorka rzeczywistości. Z badaniami rynku związana od lat 90. ubiegłego wieku. W IQS zarządza zespołem dedykowanym badaniom ilościowym. Liderka takich projektów badawczych jak: Adults Power czy Hajp Hunting.

Temat prelekcji: Różnorodność pokoleniowa. Jak ją skutecznie wykorzystać w tworzeniu środowiska pracy?

Katarzyna Krzywicka-Zdunek (IQS)

Socjolog. Z badaniami rynku związana od przeszło 20 lat. W IQS w roli szefa zespołu badań jakościowych. Liderka unikalnych na polskim rynku badawczym projektów IQS: Kids Power oraz Świat Młodych.

Temat prelekcji: Różnorodność pokoleniowa. Jak ją skutecznie wykorzystać w tworzeniu środowiska pracy?

Marek Kaczmarzyk (Uniwersytet Śląski)

Biolog, neurodydaktyk i memetyk, popularyzator nauki, autor podręczników i programów szkolnych, nauczyciel i wykładowca. Od 2000 r. prowadzi Pracownię Dydaktyki Biologii na Uniwersytecie Śląskim. Autor artykułów i książek z zakresu biologicznych i memetycznych kontekstów kształcenia.
Propagator dydaktyki ewolucyjnej. W ramach Centrum Kształcenia Ustawicznego UŚ od 2012 r. prowadzi Uniwersyteckie Towarzystwo Naukowe – Wszechnica Śląska.

Temat prelekcji: Neurobiologia różnic w modelach światów różnych pokoleń. Czy różnice mogą być naszą siłą?

Michał Zalewski (dobrzepowiadziane.pl)

Rzecznik prasowy Krakowskiego Biura Festiwalowego i Centrum Kongresowego ICE Kraków. Jako właściciel marki Dobrze Powiedziane prowadzi koncerty, kongresy, premiery filmowe, eventy i konferencje prasowe. Ekspert w zakresie komunikacji, public relations, wystąpień publicznych oraz doradztwa wizerunkowego. Prowadzi spotkania ze studentami krakowskich uczelni na temat przemysłu spotkań, komunikacji i event marketingu.

Temat prelekcji: Młody, czyli jaki? Dopamina, media społecznościowe i płatki śniegu.

Kacper Nosarzewski (4CF)

Partner w firmie 4CF, zajmującej się badaniem przyszłości, członek zarządu Polskiego Towarzystwa Studiów nad Przyszłością. Doradza w dziedzinie foresightu strategicznego firmom oraz instytucjom międzynarodowym, takim jak UNESCO i UNDP. Prowadził projekty dla firm oraz agencji rządowych, m.in. polskiego i holenderskiego MON, brazylijskich koncernów górniczych, polskich firm FMCG, agencji rządowych w Tunezji oraz Norwegii. Wykłada foresight strategiczny na Akademii Marynarki Wojennej. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego.

Temat prelekcji: I co ja robię tu? Przyszłość pracy maszyn i ludzi.

Karina Popieluch (KaiZen HR)

Konsultant, trener, wykładowca akademicki, coach. Absolwentka MBA HR i studiów: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz ZZL. Ma bogate doświadczenie zawodowe na stanowiskach menadżerskich w zarządzaniu produkcją i sprzedażą. Pomysłodawca pierwszych w Polsce studiów podyplomowych HR Business Partner. Doradza funduszom inwestycyjnym i zarządom spółek, wspiera transformacje funkcji HR, rozwija liderów i realizuje projekty budujące przewagę organizacji. Uhonorowana nagrodą Polish Businesswomen Awards „Lider w obszarze strategicznego Zarządzania Zasobami Ludzkimi”.

Temat prelekcji: Współpraca międzypokoleniowa. Czy to się opłaca?

Paweł Motyl (ICAN)

Ekspert w zakresie przywództwa, podejmowania decyzji i zaawansowanych technologii. Doradca zarządów, trener, coach, autor bestsellera „Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji”. Współzałożyciel Leadership Lab. Przez ponad 7 lat był dyrektorem generalnym ICAN Institute, blisko 10 lat spędził też w konsultingu.
Ukończył Executive Program na Singularity University w Dolinie Krzemowej, należy do globalnej grupy ekspertów Marshalla Goldsmitha.

Temat prelekcji: Nowy wspaniały (?) świat, czyli dlaczego liderów jutra potrzebujemy już dziś.