TAURON Brzączowice 2019 001

Fotowoltaika Częstochowa — przyszłość energetyki w Twoim domu

W TAURONIE inwestujemy w przyszłość i inwestujemy w odnawialne źródła energii. Dzięki naszemu doświadczeniu, innowacyjnym rozwiązaniom, które przekładamy na budowanie zrównoważonej przyszłości, oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne dla mieszkańców Częstochowy.

Wybierz panele fotowoltaiczne od TAURONA i zyskaj:

 • Profesjonalne doradztwo, projektowanie i realizację instalacji,
 • Wsparcie przy uzyskaniu dotacji z programu „Mój Prąd”,
 • Możliwość ubezpieczenie instalacji fotowoltaiki,
 • Atrakcyjną ofertę kredytową,
 • Sprawdzone rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo i niezawodność,
 • Eksperckie wsparcie w procesie inwestycji i eksploatacji.

Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojego domu lub firmy. Oferujemy korzystne i przemyślane rozwiązania , dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

TAURON Brzączowice 2019 002

Eko-inwestycja — panele fotowoltaiczne w Częstochowie

Jeśli chcesz obniżyć swoje rachunki za energię i chronić środowisko, zdecyduj się na eko-inwestycję, taką jak panele słoneczne w Częstochowie. To doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą produkować własną, czystą energię i oszczędzać. Dzięki naszym panelom słonecznym możesz zmniejszyć zużycie energii z sieci, cieszyć się niezależnością energetyczną oraz przyczynić do ograniczenia emisji CO2.

Wybierz ofertę fotowoltaiki od TAURONA. Nasi zaufani partnerzy oferują kompleksowe usługi związane z montażem paneli fotowoltaicznych w Częstochowie. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa związanego z projektowaniem, montażem, eksploatacją i serwisowaniem instalacji fotowoltaicznych.

Zainwestuj w eko-przyszłość i korzystaj z paneli fotowoltaicznych od TAURONA. Skontaktuj się z naszymi doradcami już dziś, aby uzyskać więcej informacji – koniecznie zapytaj o instalację fotowoltaiczną w Częstochowie.

TAURON Brzączowice 2019 003

TAURON energia na okrągło – instalacje fotowoltaiczne w Częstochowie

Wybierz TAURONA na swojego partnera w zakresie instalacji fotowoltaicznych w Częstochowie. W TAURONIE odchodzimy od wydobycia węgla i produkcji energii elektrycznej z tego surowca. Z każdym rokiem, zwiększamy udział zero emisyjnych źródeł energii w naszym miksie energetycznym, by zapewnić Polakom czystą i przystępną cenowo energię elektryczną.

Dlaczego warto wybrać TAURONA?

 • Nasi partnerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej,
 • Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta,
 • Zapewniamy wysoką jakość naszych usług i produktów.

Zainwestuj w panele słoneczne w Częstochowie i wybierz pewność i bezpieczeństwo. Skontaktuj się z naszym doradcą, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty fotowoltaiki i rozpocznij swoją przygodę z odnawialnymi źródłami energii.

Wybierz TAURONA — zyskaj niezależność energetyczną. Z nami Twoja przyszłość będzie zielona i ekologiczna!

Droga do Twojej instalacji

Zamówienie oferty

Zostaw nam kontakt do siebie, a my zadzwonimy i przestawimy Ci naszą ofertę fotowoltaiki.

Więcej

Dobór rozwiązania

Wspólnie z naszym autoryzowanym partnerem dobierzemy dla Ciebie bezpłatnie najlepsze rozwiązanie.

Więcej

Montaż instalacji

Po podpisaniu umowy przystępujemy do montażu paneli fotowoltaicznych w Twojej nieruchomości.

Więcej

Przyłączenie do sieci

Pomożemy Ci przygotować się do procedur niezbędnych do przyłączenia instalacji do sieci.

Więcej

Produkcja energii

Wszystko gotowe! Gratulacje - już jesteś producentem własnej zielonej energii.

Więcej

Droga do Twojej instalacji

1. Zamówienie oferty

Zostaw nam kontakt do siebie, a my zadzwonimy i przestawimy Ci naszą ofertę fotowoltaiki.

2. Dobór rozwiązania

Wspólnie z naszym autoryzowanym partnerem dobierzemy dla Ciebie bezpłatnie najlepsze rozwiązanie.

3. Montaż instalacji

Po podpisaniu umowy przystępujemy do montażu paneli fotowoltaicznych w Twojej nieruchomości.

4. Przyłączenie do sieci

Pomożemy Ci przygotować się do procedur niezbędnych do przyłączenia instalacji do sieci.

5. Przyłączenie do sieci

Wszystko gotowe! Gratulacje - już jesteś producentem własnej zielonej energii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Inwestycja w fotowoltaikę w Częstochowie przynosi wiele korzyści. Po pierwsze, pozwala na wykorzystanie odnawialnego źródła energii, co przyczynia się do ochrony środowiska oraz ograniczenia emisji CO2. Po drugie, dzięki własnej produkcji energii, można obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej z sieci, co przekłada się na oszczędności na rachunkach. Oprócz tego, wybierając fotowoltaikę, zyskujesz niezależność energetyczną oraz możliwość korzystania z atrakcyjnych programów dopłat i ulg podatkowych.
 • Wymagania formalne związane z instalacją paneli fotowoltaicznych w Częstochowie zależą od skali projektu. W przypadku mikroinstalacji (o mocy do 50 kW), nie jest wymagane uzyskanie zgody na podłączenie do sieci energetycznej ani pozwolenia na budowę. W przypadku większych instalacji (powyżej 50 kW), konieczne jest uzyskanie zgody na podłączenie do sieci oraz spełnienie kilku wymogów formalnych.
 • Częstochowa, podobnie jak większość Polski, ma sprzyjające warunki pogodowe dla instalacji fotowoltaicznych. Nowoczesne panele słoneczne działają nawet przy umiarkowanym zachmurzeniu. Oczywiście szczyt wydajności instalacji przypada na słoneczne dni letnie. Konieczne jest zawsze uwzględnienie kierunku i kąta nachylenia paneli. O to zadbają nasi partnerzy.
 • Tak, TAURON posiada sieć sprzedaży fotowoltaiki na całym Śląsku. Jesteśmy obecni w największych miastach takich jak Katowice, Gliwice, Rybnik czy Częstochowa, jak również w mniejszych miastach i wsiach. Poznaj naszą ofertę fotowoltaiki, wypełnij formularz online.