Piec na pellet od TAURONA

Szukasz taniego i ekologicznego ogrzewania na pellet?

Wybierz piec na pellet z podajnikiem klasy 5 z oferty TAURONA.

Chcesz otrzymać dopasowaną ofertę?

Wypełnij formularz

W 2023 możesz dostać nawet 4400 zł dofinansowania do wymiany ogrzewania od TAURONA

Dowiedz się jak

Piece na pellet w ofercie TAURONA

Bezpłatnie pomożemy Ci dobrać właściwy piec na pellet do Twojego domu, dopasujemy finansowanie. Nasze urządzenia kwalifikują się do dofinansowania z programu „Czyste powietrze".

OPOP BIOPELL STANDARD

od 18 285 pln z montażem

 
Najważniejsze cechy
Dostępna moc 10 kW, 15 kW, 20 kW, 30kW
Certyfikaty 5 klasa PN-EN 303-5:2012
2009/125/EC (Ecodesign)
"Czyste powietrze" - dofinansowanie Spełnia kryteria programu
Efektywność energetyczna A++
Gwarancja 7 lat
Cena z montażem od Zakres montażu:
- wniesienie kotła do kotłowni na poziomie 0 bez jego kompletnego demontażu,
- ustawienie kotła,
- podłączenie do komina,
- przyłączenie go do istniejącej instalacji c.o.,
- montaż zaworu mieszającego,
- uruchomienie kotła
18 285,00 zł
Dostępność (województwo) śląskie, małopolskie

Zalety ogrzewania na pellet:

Dlaczego warto wybrać piec na pellet od TAURONA?

Finansowanie inwestycji w piece na pellet

 • EKORATY RRSO 0%Zobacz koszt kredytu Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0.00%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 21859.46 zł, całkowita kwota do zapłaty 21859.46 zł, oprocentowanie stałe 0.00%, całkowity koszt kredytu 0.00 zł (w tym: prowizja 0.00 zł, odsetki 0.00 zł), 40 miesięcznych rat (w tym 39 równych rat w wysokości 546.49 zł, ostatnia rata wyrównująca: 546.35 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 27.09.2023.

  TAURON SPRZEDAŻ SP. Z O.O. jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank SA z osobami fizycznymi umów o kredyt ratalny oferowany przez Alior Bank SA oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów. Alior Bank uzależnia decyzję o przyznaniu kredytu ratalnego od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej klienta. Pełna informacja o kredycie, w tym o opłatach i prowizjach jest dostępna w formularzu informacyjnym. Informacja handlowa według stanu na 21.07.2022r.

  Zyskaj:

  • możliwość rozłożenia spłaty kredytu nawet na 40 rat
  • pierwszą płatność po 2 miesiącach
  • stałą ratę kredytu przez cały okres obowiązywania umowy
  • kredyt do 120 000 zł
  • proces kredytowy online do kwoty 29 440 zł
 • EKORATY RRSO 8,64%Zobacz koszt kredytu Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8.64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 22738.96 zł, całkowita kwota do zapłaty 27349.48 zł, oprocentowanie stałe 8.32%, całkowity koszt kredytu 4610.52 zł (w tym: prowizja 0.00 zł, odsetki 4610.52 zł), 52 miesięcznych rat (w tym 51 równych rat w wysokości 525.95 zł, ostatnia rata wyrównująca: 526.03 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 19.09.2023.

  TAURON Sprzedaż sp. z o.o. jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank SA z osobami fizycznymi umów o kredyt ratalny oferowany przez Alior Bank SA oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów. Alior Bank uzależnia decyzję o przyznaniu kredytu ratalnego od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej klienta. Pełna informacja o kredycie, w tym o opłatach i prowizjach jest dostępna w TAURON Sprzedaż sp. z o.o.

  Zyskaj:

  • możliwość rozłożenia spłaty kredytu nawet na 12 lat
  • pierwszą płatność po 2 miesiącach
  • stałą ratę kredytu przez cały okres obowiązywania umowy
  • kredyt do 120 000 zł
  • proces kredytowy online do kwoty 29 440 zł
  • dostosowanie raty do Twoich możliwości

Chcesz skorzystać z oferty kredytowej na zakup pieca na pellet?

Zamów kontakt

Czy wiesz, że dostaniesz więcej?

Nasza oferta to coś więcej niż same urządzenia. Stworzyliśmy programy wspierające rozwój Twojej wiedzy, zadbaliśmy o możliwość wygodnego finansowania Twoich inwestycji oraz o atrakcyjne bonusy do ofert. Pomyśleliśmy nawet o specjalnych taryfach dla korzystających z naszych ofert.

Program dofinansowań „Ogrzej się z TAURONEM 2023”

W tym roku możesz otrzymać nawet 4400 zł bezzwrotnego dofinansowania na wymianę ogrzewania jeśli wybierzesz pompy ciepła z oferty TAURONA. Program jest przewidziany dla wszystkich właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych.

Poznaj szczegóły

Piec na pellet na raty

Piece na pellet są w TAURONIE dostępne z kredytem RRSO 0% rozłożonym na 40 rat lub EKORATY RSSO 8,64%, który rozłożysz nawet na 12 lat. W tych ofertach możesz liczyć na::

Poznaj zasady

Mieszkaj oszczędnie i ekologicznie

Czeka Cię termomodernizacja domu? Nie wiesz, jakie źródło ogrzewania wybrać albo na co zwrócić uwagę przy zakupie instalacji fotowoltaicznej? W serwisie Oszczędny Dom znajdziesz optymalne rozwiązania oraz wskażemy Ci, jak i na co pozyskasz fundusze z programów państwowych.

Zacznij oszczędzać!

Program "Zwrot za prąd"

Nawet 500 zł może wrócić do Ciebie! Wystarczy zarejestrować zakup na koncie w Moim TAURONIE.

Dowiedz się więcej Zarejestruj zakup

*Maksymalna wartość Bonusów należnych Klientowi z tytułu udziału w niniejszym Programie oraz innych programach lub promocjach prowadzonych przez TAURON wynosi sumarycznie 1500,00 zł w danym roku kalendarzowym.

Chcesz mieszkać oszczędnie?

Skorzystaj z kalkulatora zapotrzebowania na ciepło i poznaj:

Przejdź do kalkulatora

Program „Czyste Powietrze"

Kotły na pellet z dofinansowaniem z programu „Czyste Powietrze"

Wszystkie piece w ofercie TAURONA kwalifikują się do dotacji w programie "Czyste Powietrze".

Każdy z nich spełnia kryteria Dyrektywy Ekoprojekt i ma certyfikację
5 klasy.

Jak otrzymać dotację z „Czystego powietrza"?

Jakie dofinansowanie do pieca na pellet można otrzymać?

Dotacja zależy od dochodu:

Ulga termomodernizacyjna - czy należy mi się jeśli biorę dotację z „Czystego powietrza"?

Tak, zakup pieca na pellet pozwala na skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej. Maksymalna kwota odliczenia to 53 000 zł.

Najczęściej zadawane pytania

 • Tak, m.in. w ramach programu „Czyste powietrze” można uzyskać dofinansowanie do piecy na pellet pod warunkiem likwidacji starego nieefektywnego źródła ciepła na paliwa stałe. Możliwe jest także skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej.
 • Piec na pellet zasilany jest pelletem. Używany w piecach najczęściej powstaje z odpadów drzewnych poprzez sprasowanie trocin. Na rynku dostępne są różne rodzaj pelletu, przy jego zakupie warto zwrócić uwagę czy paliwo posiada certyfikat DIN lub ENPlus. Certyfikat zaświadcza, że paliwo spełnia restrykcyjne normy.
 • Zawartość popiołu w pellecie stanowi max. 1% (czyli po spaleniu 1 tony paliwa uzyskujemy do 10 kg popiołu). Dzięki temu w sezonie grzewczym zazwyczaj wystarczy usunąć popiół raz 2-3 tygodnie.
 • Popiół z pelletu ma skład, który korzystnie wpływa na glebę, w związku z tym może posłużyć jako nawóz.
 • Piec na pellet z podajnikiem jest bezpieczny - steruje nim automatyka, która kontroluje parametry jego pracy. Na ich podstawie dostosowuje moc, zarządza podawaniem paliwa, analizuje informacje m.in. z termostatów i obsługuje zawory bezpieczeństwa. W razie potrzeby piec może zostać automatycznie wygaszony. Sam pellet jest także paliwem, które nie jest toksyczne i nie posiada właściwości wybuchowych.
 • Obsługa pieca w większości realizowana jest przez jego automatykę, zarządzaną nowoczesnymi sterownikami. Piece na pellet posiadają funkcje automatycznego rozpalenia, wygaszenia, modulacji mocy, czy automatycznego czyszczenia palnika. Piecami można sterować także zdalnie, za pośrednictwem aplikacji. Obsługa nowoczesnego pieca na pellet z podajnkiem ogranicza się w zasadzie do dosypania pelletu raz na kilka do kilkunastu dni i oczyszczenia pojemnika na popiół co kilka tygodni (w zależności od zapotrzebowania na energię cieplną).

Ogrzewaj taniej z pomocą AI

Nowatorska usługa Zarządzanie Komfortem Termicznym (ZKT) obniża koszty ogrzewania w kotłach na ekogroszek lub pellet.Przeczytaj jak!