Ale heca! Dopłaty do wymiany pieca!

Ostatni moment na wymianę kotła na paliwo stałe!
Wybierz nowy piec akumulacyjny z oferty TAURONA.Skorzystaj z dofinansowania od Miasta Krakowa pokrywającego do 100% kosztów!


Piece akumulacyjne są doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących energooszczędne i estetyczne sposoby ogrzewania domu.
Wybierając piec akumulacyjny za pośrednictwem TAURONA skorzystasz z atrakcyjnej oferty na prąd. Dzięki temu masz pewność, że wymiana urządzenia to dobra inwestycja, a koszty ogrzewania pozostaną na zbliżonym poziomie.

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla mieszkańców Krakowa od TAURONA i zyskaj:

Nowoczesny i bezpieczny piec akumulacyjny

lub wkłady do pieców kaflowych wraz z ich instalacją;

Niższą cenę za prąd, z gwarancją na 2 lata

dzięki specjalnej ofercie Antysmog PLUS w grupie taryfowej G3.

Szczegóły na tauron.pl/antysmogplus.

Nawet do 100% dofinansowania

z Urzędu Miasta Krakowa na zakup i instalację urządzenia (tylko do 30 czerwca 2019 r.);
Kto może dostać dofinansowanie w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji?

O dotację na wymianę systemu ogrzewania w ramach PONE może ubiegać się każdy mieszkaniec Krakowa posiadający czynny piec, kocioł lub kominek. Wciąż możliwe jest przyznanie dofinansowanie w wysokości nawet do 100% poniesionych kosztów kwalifikowalnych.

Warunkiem jest zawarcie umowy w ramach PONE lub zamiar złożenia wniosku o dofinansowanie oraz spełnienie kryterium dochodowego.

Więcej informacji uzyskasz w punktach informacyjnych Urzędu Miasta Krakowa.

Zamów piec akumulacyjny w ofercie TAURONA i skorzystaj!

KREDYT RATALNY 0% (RRSO 0%)*


Możliwość sfinansowania zakupu urządzeń kredytem bez odsetek i prowizji przy zakupie za pośrednictwem TAURONA.

Nawet 40 rat miesięcznych.Możliwość miesięcznego odroczenia pierwszej płatności.
Krótki czas oczekiwania na decyzję kredytową.

Alior Bank
*Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 20 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 20 000 zł, oprocentowanie stałe: 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł (w tym: prowizja od udzielonego kredytu: 0 zł, odsetki 0 zł), 40 równych, miesięcznych rat w wysokości 500 zł. Kalkulacja została wykonana na dzień 29 października 2019 roku, na reprezentatywnym przykładzie.

Udzielenie kredytu zależy od oceny zdolności kredytowej oraz spełnienia wymagań formalnych. Tabela Opłat i Prowizji, Tabela oprocentowania oraz lista akceptowanych przez bank dokumentów znajduje się u przedstawicieli TAURON Sprzedaż sp. z o.o. oraz na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. pod adresem www.credit-agricole.pl. Podany materiał ma charakter informacyjny. Oferta ważna od 29 października 2019 do 28 października 2021 TAURON Sprzedaż sp. z o.o. jest umocowany do dokonywania w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. czynności faktycznych związanych z działalnością bankową w zakresie oferowania i przygotowywania umów kredytu konsumenckiego. Informacja handlowa według stanu na dzień 29 stycznia 2019 roku.


Antysmog PLUS


Oferta Antysmog PLUS jest skierowana do osób, które planują zakupić urządzenia elektryczne do ogrzewania lub chłodzenia swojego domu. 

Wybierając urządzenia za pośrednictwem TAURONA, skorzystasz
z atrakcyjnej oferty na prąd.
Dzięki temu masz pewność, że wymiana urządzeń to dobra inwestycja, a koszty pozostaną na zbliżonym poziomie.
Ekologiczne rozwiązanie - bez negatywnego wpływu na środowisko.

Antysmog Plus

Zamawiając piec akumulacyjny z oferty TAURONA zyskujesz również:

 • Profesjonalne doradztwo

  Zapewnimy bezpłatne doradztwo w doborze urządzeń
  i przygotowujemy projekt nowej instalacji.

 • Wysoka jakość

  Nasi partnerzy są liderami technologii i innowacyjnych
  rozwiązań, a urządzenia wykonane są z najwyższej jakości materiałów.

 • Urządzenia energooszczędne i ekologiczne

  Urządzenia proponowane w ofercie TAURONA spełniają
  unijne wymogi ochrony środowiska i ograniczania zanieczyszczeń.

 

Kup nowoczesny piec akumulacyjny

Kup nowoczesny piec akumulacyjny za minimum 16199 zł, a zaoszczędzisz na ogrzewaniu ponad 1300 zł i zyskasz gwarancję niezmienności ceny prądu w okresie obowiązywania cennika.

 • Wyliczenia przyjęto dla domu 150 m2, o rocznym zużyciu energii elektrycznej na potrzeby ogrzewania pomieszczeń na poziomie 16 MWh Roczne koszty ogrzewania energią elektryczną obliczono wg poniższych założeń:

  ceny sprzedaży energii elektrycznej dla grupy taryfowej G13 na dzień 14 marca 2018 r. („Cennik Prąd z Elektrykiem 24H - 2 lata – internetowy - dla Domu” TAURON Sprzedaż Sp. z o.o.). ceny sprzedaży energii elektrycznej dla grupy taryfowej G13 na dzień 3 kwietnia 2018 r. (Cennik grup taryfowych „Prąd z Serwisantem 24H - 2 lata - dla Domu - Antysmog PLUS” TAURON Sprzedaż Sp. z.o.o.) przyjęta struktura zużycia energii elektrycznej pieców akumulacyjnych dla grupy taryfowej G13: szczyt przedpołudniowy/ szczyt popołudniowy/ pozostałe godziny doby (0%/0%/100%). koszty uwzględniają wyłącznie opłatę zmienną związane ze sprzedażą energii elektrycznej zgodnie z powyższymi cennikami.

  Oszczędności zostały policzone jako różnica między opłatami zmiennymi związanymi ze sprzedażą energii elektrycznej obowiązującymi w powyższych
  w cennikach i dotyczą okresu 2 lat.
  Gwarancja niezmienności ceny obejmuje ceny sprzedażowe energii elektrycznej przez okres 2 lat zgodnie z powyższym cennikiem TAURON Sprzedaż Sp. z o.o. Minimalna wartość zakupu pieców akumulacyjnych wraz z montażem – 16 198,92 zł. Wszystkie ceny uwzględniają podatek VAT, w przypadku pieców akumulacyjnych cena wraz z montażem.

TAURON doradza:

 • W tym celu należy zostawić swoje dane kontaktowe oraz udzielić zgody na kontakt naszego partnera technicznego, który oceni warunki wymiany ogrzewania na elektryczne i przedstawi ofertę.
 • Wniosek o dotację należy złożyć bezpośrednio w wybranych punktach Urzędu Miasta Krakowa.

   Wnioski można składać w następujących lokalizacjach:
  • Punkt Informacyjno-Doradczy dotyczący Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa, al. Powstania Warszawskiego 10 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.40–18.00),
  • Punkt Informacyjno-Doradczy dotyczący Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa, os. Zgody 2 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.40–15.30),
  • Punkt Informacyjno-Doradczy dotyczący Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa, ul. Wielicka 28a (od poniedziałku do piątku w godz. 7.40–15.30),
  • Punkt Obsługi Mieszkańca w Bonarka City Center, ul. Kamieńskiego 11,
  • Punkt Obsługi Mieszkańca w Galerii Bronowice, ul. Stawowa 61,
  • Punkt Obsługi Mieszkańca w Galerii Serenada, al. Bora-Komorowskiego 41

  Szczegółowe informacje są udzielane także telefonicznie. Infolinia Wydziału ds. Jakości Powietrza Urzędu Miasta Krakowa: 12 616 88 48.
 • TAURON nie udziela dotacji ani nie jest pośrednikiem w jej uzyskaniu. Wniosek o dotację należy złożyć bezpośrednio w wybranych punktach Urzędu Miasta Krakowa. Za pośrednictwem TAURONA można uzyskać kredyt RSSO 0% (bez prowizji, odsetek, wpłaty własnej) na sfinansowanie całości lub części inwestycji związanej z wymianą ogrzewania. W tym celu należy zostawić swoje dane kontaktowe oraz udzielić zgody na kontakt naszego partnera technicznego, który wpierw oceni warunki inwestycji. Jeśli zaakceptuje Pan/ Pani te warunki wtedy skontaktuje się z Panem/Panią osoba pośrednicząca w udzielaniu kredytu.

   Wnioski można składać w następujących lokalizacjach:
  • Punkt Informacyjno-Doradczy dotyczący Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa, al. Powstania Warszawskiego 10 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.40–18.00),
  • Punkt Informacyjno-Doradczy dotyczący Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa, os. Zgody 2 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.40–15.30),
  • Punkt Informacyjno-Doradczy dotyczący Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa, ul. Wielicka 28a (od poniedziałku do piątku w godz. 7.40–15.30),
  • Punkt Obsługi Mieszkańca w Bonarka City Center, ul. Kamieńskiego 11,
  • Punkt Obsługi Mieszkańca w Galerii Bronowice, ul. Stawowa 61,
  • Punkt Obsługi Mieszkańca w Galerii Serenada, al. Bora-Komorowskiego 41

  Szczegółowe informacje są udzielane także telefonicznie. Infolinia Wydziału ds. Jakości Powietrza Urzędu Miasta Krakowa: 12 616 88 48.
 • Piece akumulacyjne są szczególnie polecane dla osób, które korzystają z energii elektrycznej w systemie dwutaryfowym. Piec akumulacyjny ładuje się w nocy kiedy energia elektryczna jest tańsza. Ciepło zgromadzone w urządzeniu jest oddawane w ciągu całej doby. Właśnie z tego powodu piece akumulacyjne należą do jednych z najbardziej oszczędnych urządzeń grzewczych.
 • Aby urządzenie było zdolne do akumulowania ciepła, umieszczono w nim bloczki ze specjalnego materiału o zdolnościach do magazynowania ciepła. Bloczki te otaczają grzałki, które pobierają energię elektryczną i zamieniają ją w ciepło. Urządzenie wyposażone jest w wentylator, który sprawia, że ciepło jest wydmuchiwane w sposób kontrolowany na zewnątrz urządzenia.
 • Nowoczesne piece akumulacyjne są wyposażone w sterownik, który znacznie ułatwi obsługę urządzenia. Można dowolnie regulować opcje ładowania się pieca, czy też temperaturę jaką ma utrzymywać urządzenie w ogrzewanym pomieszczeniu. Odpowiednia regulacja wpłynie na komfort użytkowania i może obniżyć Twoje koszty ogrzewania.
 • Aby było to możliwe piec musi być ustawiony w odpowiednim miejscu w pomieszczeniu, tak aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza. Istnieją modele wyposażone w specjalne podstawy montażowe. Mogą też być zamontowane na ścianie – w tym przypadku musimy pamiętać o odpowiedniej wytrzymałości ściany, aby zdołała utrzymać ciężar pieca.

Jak skorzystać z oferty na urządzenie ze specjalną ceną za prąd:

Zamówienie kontaktu

Wybierz urządzenie, które Cię interesuje. Kliknij "Zamów kontakt" i wypełnij formularz.
Zamów kontakt

Dobór rozwiązania

Partner TAURONA skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia oferty.

Kupno i instalacja

Po zakupie urządzenia za pośrednictwem TAURONA przystępujemy do jego montażu.

Umowa na Antysmog PLUS

Skontaktujemy się z Tobą w celu zawarcia umowy na specjalny Cennik Antysmog PLUS.

Produkcja ciepła

Wszystko gotowe! Od teraz możesz bezpieczniej i taniej ogrzewać swój dom.

Kalkulator ogrzewania

Sprawdź, jakie ogrzewanie jest najlepsze dla Ciebie!

Skorzystaj z innych naszych propozycji

SmartHome

Oczyszczacze powietrza

Fotowoltaika

Zdalnie sterowane termostaty Danfoss

Oszczędź nawet 30% na ogrzewaniu

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.
Wyślij e-mail