Ale heca! Dopłaty do wymiany pieca!

Ostatni moment na wymianę kotła na paliwo stałe!
Wybierz nowy piec akumulacyjny z oferty TAURONA.Skorzystaj z dofinansowania od Miasta Krakowa pokrywającego do 100% kosztów!


Piece akumulacyjne są doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących energooszczędne i estetyczne sposoby ogrzewania domu.
Wybierając piec akumulacyjny za pośrednictwem TAURONA skorzystasz z atrakcyjnej oferty na prąd. Dzięki temu masz pewność, że wymiana urządzenia to dobra inwestycja, a koszty ogrzewania pozostaną na zbliżonym poziomie.

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla mieszkańców Krakowa od TAURONA i zyskaj:

Nowoczesny i bezpieczny piec akumulacyjny

lub wkłady do pieców kaflowych wraz z ich instalacją;

Niższą cenę za prąd, z gwarancją na 2 lata

dzięki specjalnej ofercie Antysmog PLUS w grupie taryfowej G3.

Szczegóły na tauron.pl/antysmogplus.

Nawet do 100% dofinansowania

z Urzędu Miasta Krakowa na zakup i instalację urządzenia (tylko do 30 czerwca 2019 r.);
Kto może dostać dofinansowanie w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji?

O dotację na wymianę systemu ogrzewania w ramach PONE może ubiegać się każdy mieszkaniec Krakowa posiadający czynny piec, kocioł lub kominek. Wciąż możliwe jest przyznanie dofinansowanie w wysokości nawet do 100% poniesionych kosztów kwalifikowalnych.

Warunkiem jest zawarcie umowy w ramach PONE lub zamiar złożenia wniosku o dofinansowanie oraz spełnienie kryterium dochodowego.

Więcej informacji uzyskasz w punktach informacyjnych Urzędu Miasta Krakowa.

Zamów piec akumulacyjny w ofercie TAURONA i skorzystaj!

KREDYT RATALNY
Z MIESIĘCZNYM KOSZTEM 0,35%*


Możliwość sfinansowania zakupu urządzeń kredytem z miesięcznym kosztem dla kredytobiorcy w wysokości 0,35%.

Kredyt rozłożony na maksymalnie 5 lat.Wybierz urządzenie, które Cię interesuje. Kliknij "Zamów kontakt"
i wypełnij formularz.
Krótki czas oczekiwania na decyzję kredytową - nawet podczas pierwszej rozmowy

Alior Bank
*Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu ratalnego wynosi 8,28%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 20 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 22 536 zł, oprocentowanie stałe: 0%, całkowity koszt kredytu: 2 536 zł (w tym: prowizja od udzielonego kredytu: 2 536 zł, odsetki 0 zł), 36 równych, miesięcznych rat w wysokości 626 zł. Kalkulacja została wykonana na dzień 17 września 2019 roku, na reprezentatywnym przykładzie. Alior Bank S.A. uzależnia decyzję o udzieleniu kredytu od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej Klienta. Pełna informacja o kredycie, opłatach i prowizjach jest dostępna u przedstawicieli TAURON Sprzedaż sp. z o.o. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Informacja handlowa według stanu na dzień 29 stycznia 2019 roku. TAURON Sprzedaż sp. z o.o. jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank S.A. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank S.A. z osobami fizycznymi umów kredytowych oferowanych przez Alior Bank S.A. o wartości nieprzekraczającej 30 000 zł oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów.

Antysmog PLUS


Oferta Antysmog PLUS jest skierowana do osób, które planują zakupić urządzenia elektryczne do ogrzewania lub chłodzenia swojego domu. 

Wybierając urządzenia za pośrednictwem TAURONA, skorzystasz
z atrakcyjnej oferty na prąd.
Dzięki temu masz pewność, że wymiana urządzeń to dobra inwestycja, a koszty pozostaną na zbliżonym poziomie.
Ekologiczne rozwiązanie - bez negatywnego wpływu na środowisko.

Antysmog Plus

Zamawiając piec akumulacyjny z oferty TAURONA zyskujesz również:

 • Profesjonalne doradztwo

  Zapewnimy bezpłatne doradztwo w doborze urządzeń
  i przygotowujemy projekt nowej instalacji.

 • Wysoka jakość

  Nasi partnerzy są liderami technologii i innowacyjnych
  rozwiązań, a urządzenia wykonane są z najwyższej jakości materiałów.

 • Urządzenia energooszczędne i ekologiczne

  Urządzenia proponowane w ofercie TAURONA spełniają
  unijne wymogi ochrony środowiska i ograniczania zanieczyszczeń.

 

Kup nowoczesny piec akumulacyjny

Kup nowoczesny piec akumulacyjny za minimum 16199 zł, a zaoszczędzisz na ogrzewaniu ponad 1300 zł i zyskasz gwarancję niezmienności ceny prądu w okresie obowiązywania cennika.

 • Wyliczenia przyjęto dla domu 150 m2, o rocznym zużyciu energii elektrycznej na potrzeby ogrzewania pomieszczeń na poziomie 16 MWh Roczne koszty ogrzewania energią elektryczną obliczono wg poniższych założeń:

  ceny sprzedaży energii elektrycznej dla grupy taryfowej G13 na dzień 14 marca 2018 r. („Cennik Prąd z Elektrykiem 24H - 2 lata – internetowy - dla Domu” TAURON Sprzedaż Sp. z o.o.). ceny sprzedaży energii elektrycznej dla grupy taryfowej G13 na dzień 3 kwietnia 2018 r. (Cennik grup taryfowych „Prąd z Serwisantem 24H - 2 lata - dla Domu - Antysmog PLUS” TAURON Sprzedaż Sp. z.o.o.) przyjęta struktura zużycia energii elektrycznej pieców akumulacyjnych dla grupy taryfowej G13: szczyt przedpołudniowy/ szczyt popołudniowy/ pozostałe godziny doby (0%/0%/100%). koszty uwzględniają wyłącznie opłatę zmienną związane ze sprzedażą energii elektrycznej zgodnie z powyższymi cennikami.

  Oszczędności zostały policzone jako różnica między opłatami zmiennymi związanymi ze sprzedażą energii elektrycznej obowiązującymi w powyższych
  w cennikach i dotyczą okresu 2 lat.
  Gwarancja niezmienności ceny obejmuje ceny sprzedażowe energii elektrycznej przez okres 2 lat zgodnie z powyższym cennikiem TAURON Sprzedaż Sp. z o.o. Minimalna wartość zakupu pieców akumulacyjnych wraz z montażem – 16 198,92 zł. Wszystkie ceny uwzględniają podatek VAT, w przypadku pieców akumulacyjnych cena wraz z montażem.

TAURON doradza:

 • W tym celu należy zostawić swoje dane kontaktowe oraz udzielić zgody na kontakt naszego partnera technicznego, który oceni warunki wymiany ogrzewania na elektryczne i przedstawi ofertę.
 • Wniosek o dotację należy złożyć bezpośrednio w wybranych punktach Urzędu Miasta Krakowa.

   Wnioski można składać w następujących lokalizacjach:
  • Punkt Informacyjno-Doradczy dotyczący Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa, al. Powstania Warszawskiego 10 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.40–18.00),
  • Punkt Informacyjno-Doradczy dotyczący Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa, os. Zgody 2 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.40–15.30),
  • Punkt Informacyjno-Doradczy dotyczący Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa, ul. Wielicka 28a (od poniedziałku do piątku w godz. 7.40–15.30),
  • Punkt Obsługi Mieszkańca w Bonarka City Center, ul. Kamieńskiego 11,
  • Punkt Obsługi Mieszkańca w Galerii Bronowice, ul. Stawowa 61,
  • Punkt Obsługi Mieszkańca w Galerii Serenada, al. Bora-Komorowskiego 41

  Szczegółowe informacje są udzielane także telefonicznie. Infolinia Wydziału ds. Jakości Powietrza Urzędu Miasta Krakowa: 12 616 88 48.
 • TAURON nie udziela dotacji ani nie jest pośrednikiem w jej uzyskaniu. Wniosek o dotację należy złożyć bezpośrednio w wybranych punktach Urzędu Miasta Krakowa. Za pośrednictwem TAURONA można uzyskać kredyt RSSO 0% (bez prowizji, odsetek, wpłaty własnej) na sfinansowanie całości lub części inwestycji związanej z wymianą ogrzewania. W tym celu należy zostawić swoje dane kontaktowe oraz udzielić zgody na kontakt naszego partnera technicznego, który wpierw oceni warunki inwestycji. Jeśli zaakceptuje Pan/ Pani te warunki wtedy skontaktuje się z Panem/Panią osoba pośrednicząca w udzielaniu kredytu.

   Wnioski można składać w następujących lokalizacjach:
  • Punkt Informacyjno-Doradczy dotyczący Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa, al. Powstania Warszawskiego 10 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.40–18.00),
  • Punkt Informacyjno-Doradczy dotyczący Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa, os. Zgody 2 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.40–15.30),
  • Punkt Informacyjno-Doradczy dotyczący Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa, ul. Wielicka 28a (od poniedziałku do piątku w godz. 7.40–15.30),
  • Punkt Obsługi Mieszkańca w Bonarka City Center, ul. Kamieńskiego 11,
  • Punkt Obsługi Mieszkańca w Galerii Bronowice, ul. Stawowa 61,
  • Punkt Obsługi Mieszkańca w Galerii Serenada, al. Bora-Komorowskiego 41

  Szczegółowe informacje są udzielane także telefonicznie. Infolinia Wydziału ds. Jakości Powietrza Urzędu Miasta Krakowa: 12 616 88 48.
 • Piece akumulacyjne są szczególnie polecane dla osób, które korzystają z energii elektrycznej w systemie dwutaryfowym. Piec akumulacyjny ładuje się w nocy kiedy energia elektryczna jest tańsza. Ciepło zgromadzone w urządzeniu jest oddawane w ciągu całej doby. Właśnie z tego powodu piece akumulacyjne należą do jednych z najbardziej oszczędnych urządzeń grzewczych.
 • Aby urządzenie było zdolne do akumulowania ciepła, umieszczono w nim bloczki ze specjalnego materiału o zdolnościach do magazynowania ciepła. Bloczki te otaczają grzałki, które pobierają energię elektryczną i zamieniają ją w ciepło. Urządzenie wyposażone jest w wentylator, który sprawia, że ciepło jest wydmuchiwane w sposób kontrolowany na zewnątrz urządzenia.
 • Nowoczesne piece akumulacyjne są wyposażone w sterownik, który znacznie ułatwi obsługę urządzenia. Można dowolnie regulować opcje ładowania się pieca, czy też temperaturę jaką ma utrzymywać urządzenie w ogrzewanym pomieszczeniu. Odpowiednia regulacja wpłynie na komfort użytkowania i może obniżyć Twoje koszty ogrzewania.
 • Aby było to możliwe piec musi być ustawiony w odpowiednim miejscu w pomieszczeniu, tak aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza. Istnieją modele wyposażone w specjalne podstawy montażowe. Mogą też być zamontowane na ścianie – w tym przypadku musimy pamiętać o odpowiedniej wytrzymałości ściany, aby zdołała utrzymać ciężar pieca.

Jak skorzystać z oferty na urządzenie ze specjalną ceną za prąd:

Zamówienie kontaktu

Wybierz urządzenie, które Cię interesuje. Kliknij "Zamów kontakt" i wypełnij formularz.
Zamów kontakt

Dobór rozwiązania

Partner TAURONA skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia oferty.

Kupno i instalacja

Po zakupie urządzenia za pośrednictwem TAURONA przystępujemy do jego montażu.

Umowa na Antysmog PLUS

Skontaktujemy się z Tobą w celu zawarcia umowy na specjalny Cennik Antysmog PLUS.

Produkcja ciepła

Wszystko gotowe! Od teraz możesz bezpieczniej i taniej ogrzewać swój dom.

Kalkulatorogrzewania

Sprawdź, jakie ogrzewanie jest najlepsze dla Ciebie!

Skorzystaj z innych naszych propozycji

SmartHome

Oczyszczacze powietrza

Fotowoltaika

Zdalnie sterowane termostaty Danfoss

Oszczędź nawet 30% na ogrzewaniu

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.
Wyślij e-mail