Oczyszczacze powietrza

Zadbaj o zdrowie swoich najbliższych

Zyskaj nawet 50 zł na prąd!

Jak otrzymać zwrot za prąd?
Szczegóły w regulaminie.

Markowy produkt

Oferujemy produkty sprawdzonych producentów - na każdy z produktów otrzymasz 24 miesiące gwarancji.

Wygodny transport

Zapewniamy wygodną dostawę do domu w atrakcyjnej cenie.

Jak zamówić i otrzymać zwrot za prąd?

Wybierz jeden z produktów
i kliknij "Odbierz kod"

Przeniesiemy Cię do sklepu partnera
tam będziesz mógł dowolnie edytować zamówienie

Dokonaj zakupu wpisując kod od TAURONA

Po sfinalizowaniu zakupu wejdź na stronę " Zwrot za prąd"
i wypełnij formularz, a zwrot w wysokości nawet 50 zł trafi na Twoje konto rozliczeniowe!

Zarejestruj zakup

Z kodem rabatowym TAURONA wybrane modele dostępne w atrakcyjnych cenach:

hand

Daikin MC70L

Cena: 1.389,00 zł*

Rekomendowany na powierzchnię do 46m2. Wykorzystuje technologię Flash Streamer, która pozwala usuwać cząstki stałe z powietrza aż w 98,2%. Idealny do sypialni – generuje szum na poziomie zaledwie 16 dB.

hand

Daikin MCK75JVM-K

Cena: 2.189,00 zł*

Rekomendowany na powierzchnię do 46m2. Najnowszy produkt światowej marki Daikin, który wykorzystuje technologię Streamer. Jest cichy i łatwy w użytkowaniu.

hand

Piura P22V 

Cena: 851,58 zł*

Rekomendowany do stosowania na powierzchni 10-60m2. Rotenso Piura P22V charakteryzuje elegancki i nowoczesny wygląd, wysoka skuteczność, a także najwyższa jakość oraz niewielki poziom głośności. 

*Powyższe ceny to ceny brutto i nie zawierają kosztu przesyłki.

Dlaczego warto kupić oczyszczacz powietrza?

 • Według raportu przygotowanego przez Enviromental Protection Agency, powietrze w zamkniętych pomieszczeniach może być nawet 5 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz.

  Spędzamy w domu albo biurze znaczną część dnia, dlatego ważne, by powietrze, którym oddychamy, było czyste. Szczególnie ważne jest, żeby było wolne od wirusów, alergenów, roztoczy i cząstek stałych (PM 2.5, PM 10), które są składnikami smogu.
 • Dostępne w TAURONIE oczyszczacze posiadają filtr HEPA, który jest obecnie najlepszym filtrem stosowanym w tego typu urządzeniach. Usuwa on do 99% zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, w tym: kurz i roztocza, wirusy, pyłki, cząstki stałe (np. PM 2.5, PM10), alergeny czy nieprzyjemne zapachy.
 • Oczyszczacz działa na zasadzie filtrowania powietrza. Proces filtrowania składa się z dwóch części: zaciągania powietrza oraz przepuszczania przez filtry. W oczyszczaczach znajdują się dwa filtry: węglowy oraz HEPA, które oczyszczają powietrze.
  filtr węglowy usuwa nieprzyjemne zapachy i pyłki unoszące się w powietrzu;  filtr HEPA zatrzymuje zanieczyszczenia mikroskopijne, takie jak cząstki stałe czy wirusy.
 • Urządzenia dostępne w ofercie TAURONA to nie tylko gwarancja czystego powietrza.

  Nawilżanie powietrza – Jak może nam szkodzić zbyt suche powietrze?
  negatywnie wpływa na funkcje górnego układu oddechowego, wywołuje bóle głowy, obniża odporność, zwłaszcza u dzieci. Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania dostosowuje wilgotność do warunków panujących w pomieszczeniu.

  Jonizacja – Czym jest, kiedy się najbardziej sprawdza? Opcja jonizacji powietrza sprawdza się szczególnie w pomieszczeniach, w których znajdują się źródła promieniowania elektromagnetycznego, takie jak telewizor czy komputer. Emitują one jony dodatnie, szkodliwe dla naszego zdrowia. Urządzenia z wbudowanym jonizatorem emitują jony ujemne, które korzystnie wpływają na organizm. Dodatkowo, najonizowane powietrze jest świeże i rześkie.

  Oczyszczacze powietrza – czym są? Oczyszczacze powietrza to wielofunkcyjne urządzenia, które usuwają zanieczyszczenia i cząstki stałe znajdujące się w powietrzu. Dzięki temu w naszym organizmie zmniejsza się ryzyko wystąpienia chorób układu oddechowego i objawów alergii.

Oczyszczacze powietrza


Schemat oczyszczacza powietrza Daikin MC70L

 
 1.Filtr wstępny. Wychwytywanie kurzu  Usuwanie bakterii i alergenów
2.Jonizator plazmowy. Kurz i pyłki zostają naładowane dodatnio i przesłane do filtra.
3.Filtr elektrostatycznego zbierania kurzu. Kurz i pyłki pochłania filtr naładowany elektrycznie. 
4.Filtr z katalizatorem eliminującym zapachy. Następuje rozkład formaldehydu i nieprzyjemne zapachy są pochłaniane i neutralizowane. 
 5.Filtr tytanowo-apatytowy. Pochłanianie i rozkładanie nieprzyjemnych zapachów, bakterii i wirusów gwarantuje filtr fotokatalityczny.

Oczyszczacze powietrza to wielofunkcyjne urządzenia, które usuwają zanieczyszczenia i cząstki stałe znajdujące się w powietrzu, dzięki czemu zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób układu oddechowego i objawów alergii.

Zamów

TAURON doradza - smog latem?

Dokumenty dla tej oferty

Najczęściej zadawane pytania

 • Możesz uzyskać taką informację w Referacie Ochrony Środowiska w swoim urzędzie gminy lub miasta. Możesz też na stronie www Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przejrzeć mapę, ukazującą ocenę roczną jakości powietrza dla różnych terenów Polski.
 • Problem zanieczyszczenia powietrza dotyczy zarówno mieszkańców dużych miast, jak i mieszkańców małych miejscowości czy wsi. Oczywiście są w Polsce miejsca, gdzie praktycznie nie ma problemu z jakością powietrza, jednak stanowią one tylko niewielką część kraju. Jeżeli ludzie, którzy mieszkają w Twojej okolicy:
  korzystają z węgla, palą śmieciami, bądź mieszkasz w okolicy arterii komunikacyjnych, to jesteś narażony na oddychanie zanieczyszczonym powietrzem. Ponadto oczyszczacze wychwytują pyłki roślin oraz większość bakterii i wirusów, niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania.
 • Oczyszczasz powietrza jest szczególnie polecany osobom, które:
  zamieszkują okolice ruchliwych ulic, mieszkają w rejonie ze zidentyfikowanym problemem z jakością powietrza, mieszkają przy zakładach przemysłowych, mieszkają w regionie, w którym popularne jest ogrzewanie węglem, mają alergię bądź astmę.
 • Zdecydowanie tak! Oczyszczacz znacząco zmniejsza zawartość szkodliwych substancji w powietrzu (formaldehyd, benzen, itd.). Dzięki temu w dużej mierze redukuje się zagrożenie zdrowotne związane z biernym paleniem. Ponadto, filtr węglowy usunie z powietrza zapach dymu papierosowego.
 • O potrzebie wymiany filtra informuje oczyszczacz. Większość z nich posiada kontrolkę, informującą o konieczności wymiany filtra. Dodatkowo będzie on wymagał wymiany także, gdy wydobywa się z niego nieprzyjemny zapach. Wymiana filtra jest łatwa, a cała procedura została opisana w instrukcji obsługi urządzenia.
 • 1. Wybierz dowolny produkt w ofercie oczyszczaczy powietrza i kliknij przycisk „Odbierz kod”.
  2. Wypełnij formularz i zaakceptuj wymagane zgody.
  3. Przeniesiemy Cię do sklepu naszego Partnera, gdzie możesz dowolnie edytować swoje zamówienie. Podczas zakupu użyj kodu, który od nas otrzymałeś.
  4. Zwrot za prąd zostanie automatycznie wpłacony na Twoje konto rozliczeniowe w TAURONIE.
 • Opis szczegółowy oferty Partnera znajduje się na stronie www.kupklimatyzator.pl
 • Oferta jest skierowana do Klientów Indywidualnych TAURON, których umowa sprzedaży prądu lub umowa kompleksowa zawarta z TAURON weszła w życie.
 • Nie otrzymałeś kodu? Oto możliwe powody:
  niepoprawnie wpisałeś adres e-mail;  wiadomość z kodem trafiła do folderu „spam”. Jeśli to nie pomogło, wypełnij formularz na innym urządzeniu/komputerze.
 • Sprzedawcą urządzeń w sklepie internetowym Partnera jest Air Engineering Sp. z o.o. Jeśli zdecydujesz się na zakup:
  będziesz akceptował regulamin sklepu internetowego,  przekazywał dane osobowe, dokonywał płatności, otrzymywał przesyłkę (urządzenia) i paragon fiskalny i/lub fakturę, a także dokonywał zwrotów, reklamacji w firmie Air Engineering Sp. z o.o. wg zasad określonych w regulaminie sklepu internetowego, dostępnego na stronie internetowej kupklimatyzator.pl
 • Nie. Pobranie kodu to jedynie możliwość dokonania przez Ciebie zakupów z oferty urządzeń oczyszczających powietrze. Skutecznie zakupisz produkt zgodnie z zapisami regulaminu świadczenia usług według Partnera, dopiero kiedy dokończysz zamówienie według procedur Partnera.
 • Kod jest ważny przez 14 dni od momentu jego otrzymania na e- maila. Po tym okresie musisz ponownie wygenerować kod na stronie www.tauron.pl przez ponowne wypełnienie formularza zamówienia

 • Nie ma limitów. Możesz pobrać dowolną ilość kodów, czyli zakupić dowolną ilość pakietów objętych programem, o ile ilości te będą zgodne z regulaminem Partnera.
 • Kodu możesz użyć tylko jeden raz. Jeśli będziesz chciał kupić kolejny pakiet (kolejna transakcja), musisz ponownie wejść na www.tauron.pl i jeszcze raz wypełnić formularz oraz wygenerować nowy kod (powtórzyć całą ścieżkę zamówienia)

 • Tak. Z zakupu możesz zrezygnować na zasadach, jakie mają zastosowanie do zakupów na odległość (poza lokalem przedsiębiorstwa – przez internet). Szczegóły są zawarte w regulaminie sklepu internetowego Partnera oraz są umieszczone na stronie kupklimatyzator.pl