Oczyszczacze powietrza

Zadbaj o zdrowie swoich najbliższych

Zyskaj nawet 150 zł na prąd!

Jak otrzymać zwrot za prąd?
Szczegóły w regulaminie.

Markowy produkt

Oferujemy produkty sprawdzonych producentów - na każdy z produktów otrzymasz 2 lub 5 lat gwarancji.

Darmowy transport

Oczyszczacze powietrza Sharp i Coway dostarczamy do domu za darmo!

Z kodem TAURONA wybrane modele dostępne w atrakcyjnych cenach:

hand

Sharp KC-A50EUW

Cena: 1999,00 zł

Zwrot za prąd: 100 zł

Sharp KC-A50EUW to naj-oczyszczacz powietrza.
- Najcichszy: bo w trybie cichym emituje tylko 16 dB
- Najnowocześniejszy – używa fitra HEPA H13
- Najwydajniejszy – usuwa 99,87% frakcji pyłów i pleśni.

Jeśli dodamy do tego czujniki kurzu i brzydkiego zapachu oraz możliwość dostosowania nawilżenia do panującej w pomieszczeniu temperatury, okaże się, że pod względem możliwości nie znajdziemy konkurenta dla pomieszczeń o powierzchni do 38 m2. To naprawdę bezkonkurencyjny oczyszczacz powietrza!

hand

Coway Storm

Cena: 1899,00 zł 1699,00 zł

Zwrot za prąd: 100 zł

Coway Storm dzięki wydajności na poziomie 492 m³/h oczyszcza pomieszczenia o powierzchni do 70 m2. Nie traci przy tym nic z energooszczędności i dalej jest cichym urządzeniem. Tryb LOW to tylko 22 dB i 5 W zużywanej energii! Imponuje też ilością trybów automatycznych i możliwościami programowania. Sprzedawany jest z gwarancją door-to-door 3 + 2 lata.

hand

Sharp KC-G60EUW

Cena: 2999,00 zł

Zwrot za prąd: 150 zł

Maksymalnie wydajny na dużych powierzchniach (do 50 m2). Wyróżnia się wysoką wydajnością oczyszczania (408 m3/h) oraz nawilżania (630 ml/h). Przy tym jest w pełni automatyczny. Oznacza to, że sam kontroluje właściwe nawilżenie i jonizację dzięki funkcji Auto Advanced. Posiada również 7 czujników (poziom pyłów PM 2.5, kurzu, wilgoci, temperatury, ruchu, zapachu, a nawet światła), żeby lepiej dopasowywać się do Twoich potrzeb.

hand

Coway Classic

Cena: 1349,00 zł 1199,00 zł

Zwrot za prąd: 50 zł

Coway Classic to elegancki i skuteczny oczyszczacz powietrza przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 40 m2. Filtracja 3 poziomowa – filtrem wstępnym, węglowym oraz HEPA H12 – zapewnia usuwanie 99,5% zanieczyszczeń z powietrza. Zasysa powietrze z przodu, dzięki czemu może stać blisko ściany. Tryby automatyczne oraz zabezpieczenie przed dziećmi czyni go idealnym do domu z dzieckiem. Sprzedawany jest z gwarancją door-to-door 3 + 2 lata.

hand

Sharp KC-D40EUW

Cena: 1499,00 zł

Zwrot za prąd: 50 zł

Marzy Ci się oczyszczacz z nawilżaczem, którego nie trzeba ciągle kontrolować? Sharp KC-D40EUW to nowoczesny nawilżacz nowej generacji z wysoką automatyzacją pracy. Czujniki czystości, nawilżenia i temperatury działają wspólnie, aby właściwie dobrać wszystkie parametry pracy i skutecznie oczyścić i nawilżyć powietrze. W tym modelu Sharp nie brakuje również opatentowanego modułu jonizującego powietrze w technologii Plasmacluster. Seria KC-D otrzymało najnowszy generator Plasmacluster High-Density 7000, który skutecznie zabija patogeny, bakterie oraz pleśnie w powietrzu. Przeznaczony jest dla powierzchni do 26 metrów.

hand

Sharp FP-F30EU-H

Chwilowo niedostępny

Zwrot za prąd: 25 zł

Potrzebujesz niewielkiego, cichego oczyszczacza z funkcją jonizacji powietrza? Sharp FP-F30EUH został stworzony dla takich potrzeb. Bez problemu radzi sobie w pomieszczeniach o powierzchni do 21 m2. Dzięki niskiej wadze, tylko 4kg, możesz ustawić go tam gdzie jest Ci aktualnie potrzebny. Użyteczną funkcją jest Clean Ion Shower. Ten trwający 60 minut program, intensywnie oczyszcza i jonizuje powietrze w pomieszczeniu. Dla Ciebie jest to gwarancja komfortowego wypoczynku!

Jak zamówić i otrzymać zwrot za prąd?

Wybierz jeden z produktów
i kliknij "Odbierz kod"

Przeniesiemy Cię do sklepu partnera
tam będziesz mógł dowolnie edytować zamówienie

Dokonaj zakupu wpisując kod od TAURONA

Po sfinalizowaniu zakupu wejdź na stronę " Zwrot za prąd"
i wypełnij formularz, a zwrot w wysokości nawet 150 zł trafi na Twoje konto rozliczeniowe!

Zarejestruj zakup

Dlaczego warto kupić oczyszczacz powietrza?

 • Według raportu przygotowanego przez Enviromental Protection Agency, powietrze w zamkniętych pomieszczeniach może być nawet 5 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz.

  Spędzamy w domu albo biurze znaczną część dnia, dlatego ważne, by powietrze, którym oddychamy, było czyste. Szczególnie ważne jest, żeby było wolne od wirusów, alergenów, roztoczy i cząstek stałych (PM 2.5, PM 10), które są składnikami smogu.
 • Dostępne w TAURONIE oczyszczacze posiadają filtr HEPA, który jest obecnie najlepszym filtrem stosowanym w tego typu urządzeniach. Usuwa on do 99% zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, w tym: kurz i roztocza, wirusy, pyłki, cząstki stałe (np. PM 2.5, PM10), alergeny czy nieprzyjemne zapachy.
 • Oczyszczacz działa na zasadzie filtrowania powietrza. Proces filtrowania składa się z dwóch części: zaciągania powietrza oraz przepuszczania przez filtry. W oczyszczaczach znajdują się dwa filtry: węglowy oraz HEPA, które oczyszczają powietrze.
  filtr węglowy usuwa nieprzyjemne zapachy i pyłki unoszące się w powietrzu;  filtr HEPA zatrzymuje zanieczyszczenia mikroskopijne, takie jak cząstki stałe czy wirusy.
 • Urządzenia dostępne w ofercie TAURONA to nie tylko gwarancja czystego powietrza.

  Nawilżanie powietrza – Jak może nam szkodzić zbyt suche powietrze?
  negatywnie wpływa na funkcje górnego układu oddechowego, wywołuje bóle głowy, obniża odporność, zwłaszcza u dzieci. Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania dostosowuje wilgotność do warunków panujących w pomieszczeniu.

  Jonizacja – Czym jest, kiedy się najbardziej sprawdza? Opcja jonizacji powietrza sprawdza się szczególnie w pomieszczeniach, w których znajdują się źródła promieniowania elektromagnetycznego, takie jak telewizor czy komputer. Emitują one jony dodatnie, szkodliwe dla naszego zdrowia. Urządzenia z wbudowanym jonizatorem emitują jony ujemne, które korzystnie wpływają na organizm. Dodatkowo, najonizowane powietrze jest świeże i rześkie.

  Oczyszczacze powietrza – czym są? Oczyszczacze powietrza to wielofunkcyjne urządzenia, które usuwają zanieczyszczenia i cząstki stałe znajdujące się w powietrzu. Dzięki temu w naszym organizmie zmniejsza się ryzyko wystąpienia chorób układu oddechowego i objawów alergii.

Oczyszczacze powietrza


Schemat oczyszczacza powietrza Daikin MC70L

 
 1.Filtr wstępny. Wychwytywanie kurzu  Usuwanie bakterii i alergenów
2.Jonizator plazmowy. Kurz i pyłki zostają naładowane dodatnio i przesłane do filtra.
3.Filtr elektrostatycznego zbierania kurzu. Kurz i pyłki pochłania filtr naładowany elektrycznie. 
4.Filtr z katalizatorem eliminującym zapachy. Następuje rozkład formaldehydu i nieprzyjemne zapachy są pochłaniane i neutralizowane. 
 5.Filtr tytanowo-apatytowy. Pochłanianie i rozkładanie nieprzyjemnych zapachów, bakterii i wirusów gwarantuje filtr fotokatalityczny.

Oczyszczacze powietrza to wielofunkcyjne urządzenia, które usuwają zanieczyszczenia i cząstki stałe znajdujące się w powietrzu, dzięki czemu zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób układu oddechowego i objawów alergii.

Zamów

TAURON doradza - smog latem?

Dokumenty dla tej oferty

Najczęściej zadawane pytania

 • Możesz uzyskać taką informację w Referacie Ochrony Środowiska w swoim urzędzie gminy lub miasta. Możesz też na stronie www Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przejrzeć mapę, ukazującą ocenę roczną jakości powietrza dla różnych terenów Polski.
 • Problem zanieczyszczenia powietrza dotyczy zarówno mieszkańców dużych miast, jak i mieszkańców małych miejscowości czy wsi. Oczywiście są w Polsce miejsca, gdzie praktycznie nie ma problemu z jakością powietrza, jednak stanowią one tylko niewielką część kraju. Jeżeli ludzie, którzy mieszkają w Twojej okolicy:
  korzystają z węgla, palą śmieciami, bądź mieszkasz w okolicy arterii komunikacyjnych, to jesteś narażony na oddychanie zanieczyszczonym powietrzem. Ponadto oczyszczacze wychwytują pyłki roślin oraz większość bakterii i wirusów, niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania.
 • Oczyszczasz powietrza jest szczególnie polecany osobom, które:
  zamieszkują okolice ruchliwych ulic, mieszkają w rejonie ze zidentyfikowanym problemem z jakością powietrza, mieszkają przy zakładach przemysłowych, mieszkają w regionie, w którym popularne jest ogrzewanie węglem, mają alergię bądź astmę.
 • Zdecydowanie tak! Oczyszczacz znacząco zmniejsza zawartość szkodliwych substancji w powietrzu (formaldehyd, benzen, itd.). Dzięki temu w dużej mierze redukuje się zagrożenie zdrowotne związane z biernym paleniem. Ponadto, filtr węglowy usunie z powietrza zapach dymu papierosowego.
 • O potrzebie wymiany filtra informuje oczyszczacz. Większość z nich posiada kontrolkę, informującą o konieczności wymiany filtra. Dodatkowo będzie on wymagał wymiany także, gdy wydobywa się z niego nieprzyjemny zapach. Wymiana filtra jest łatwa, a cała procedura została opisana w instrukcji obsługi urządzenia.
 • 1. Wybierz dowolny produkt w ofercie oczyszczaczy powietrza i kliknij przycisk „Odbierz kod”.
  2. Wypełnij formularz i zaakceptuj wymagane zgody.
  3. Przeniesiemy Cię do sklepu naszego Partnera, gdzie możesz dowolnie edytować swoje zamówienie. Podczas zakupu użyj kodu, który od nas otrzymałeś.
  4. Zwrot za prąd zostanie automatycznie wpłacony na Twoje konto rozliczeniowe w TAURONIE.
 • Szczegółowe opisy urządzeń Sharp oraz Coway znajdziesz na stronie goodair.pl, a urządzeń Daikin na kupklimatyzator.pl.

 • Oferta jest skierowana do Klientów Indywidualnych TAURON, których umowa sprzedaży prądu lub umowa kompleksowa zawarta z TAURON weszła w życie.
 • Nie otrzymałeś kodu? Oto możliwe powody:
  niepoprawnie wpisałeś adres e-mail;  wiadomość z kodem trafiła do folderu „spam”. Jeśli to nie pomogło, wypełnij formularz na innym urządzeniu/komputerze.
 • Sprzedawcą urządzeń Sharp oraz Coway w sklepie internetowym Partnera jest Goodair Sp. z o.o. Jeśli zdecydujesz się na zakup:
  będziesz akceptował regulamin sklepu internetowego,  przekazywał dane osobowe, dokonywał płatności, otrzymywał przesyłkę (urządzenia) i paragon fiskalny i/lub fakturę, a także dokonywał zwrotów, reklamacji w firmie Air Engineering Sp. z o.o. wg zasad określonych w regulaminie sklepu internetowego, dostępnego na stronie internetowej goodair.pl
  Sprzedawcą urządzeń Daikin w sklepie internetowym Partnera jest Air Engineering Sp. z o.o. Jeśli zdecydujesz się na zakup:
  będziesz akceptował regulamin sklepu internetowego,  przekazywał dane osobowe, dokonywał płatności, otrzymywał przesyłkę (urządzenia) i paragon fiskalny i/lub fakturę, a także dokonywał zwrotów, reklamacji w firmie Air Engineering Sp. z o.o. wg zasad określonych w regulaminie sklepu internetowego, dostępnego na stronie internetowej kupklimatyzator.pl
 • Nie. Pobranie kodu to jedynie możliwość dokonania przez Ciebie zakupów z oferty urządzeń oczyszczających powietrze. Skutecznie zakupisz produkt zgodnie z zapisami regulaminu świadczenia usług według Partnera, dopiero kiedy dokończysz zamówienie według procedur Partnera.
 • Kod jest ważny przez 14 dni od momentu jego otrzymania na e- maila. Po tym okresie musisz ponownie wygenerować kod na stronie www.tauron.pl przez ponowne wypełnienie formularza zamówienia

 • Nie ma limitów. Możesz pobrać dowolną ilość kodów, czyli zakupić dowolną ilość pakietów objętych programem, o ile ilości te będą zgodne z regulaminem Partnera.
 • Kodu możesz użyć tylko jeden raz. Jeśli będziesz chciał kupić kolejny pakiet (kolejna transakcja), musisz ponownie wejść na www.tauron.pl i jeszcze raz wypełnić formularz oraz wygenerować nowy kod (powtórzyć całą ścieżkę zamówienia)

 • Tak. Z zakupu możesz zrezygnować na zasadach, jakie mają zastosowanie do zakupów na odległość (poza lokalem przedsiębiorstwa – przez internet). Szczegóły są zawarte w regulaminie sklepu internetowego Partnera oraz są umieszczone na stronie kupklimatyzator.pl