Oczyszczacze powietrza

Zadbaj o zdrowie swoich najbliższych

Zyskaj nawet 90 zł na prąd!

Jak otrzymać zwrot za prąd?
Szczegóły w regulaminie.

Markowy produkt

Oferujemy produkty sprawdzonych producentów - na każdy z produktów otrzymasz 2 lub 5 lat gwarancji.

Darmowy transport

Oczyszczacze powietrza Sharp i Coway dostarczamy do domu za darmo!

Najlepsze modele dostępne w atrakcyjnych cenach:

hand

Sharp KC-A50EUW

Cena: 1899,00 zł

Zwrot za prąd: 56,97 zł

Sprzedaje GoodAIR sp. z o.o.

Najcichszy,  ponieważ w trybie cichym emituje tylko 16 dB;  najnowocześniejszy - używa fitra HEPA H13 oraz najwydajniejszy, ponieważ usuwa 99,87% frakcji pyłów i pleśni. Jeśli dodamy do tego czujniki kurzu i brzydkiego zapachu oraz możliwość dostosowania nawilżenia do panującej w pomieszczeniu temperatury, okaże się, że trudno będzie znaleźć dla niego konkurenta dla pomieszczeń o powierzchni do 38 m2. To naprawdę dopracowany oczyszczacz powietrza!
hand

Coway Storm

Cena: 1899,00 zł 1799,00 zł

Zwrot za prąd: 53,97 zł

Sprzedaje GoodAIR sp. z o.o.

Coway Storm dzięki wydajności na poziomie 492 m³/h oczyszcza pomieszczenia o powierzchni do 70 m2. Nie traci przy tym nic z energooszczędności i dalej jest cichym urządzeniem. Tryb LOW to tylko 22 dB i 5 W zużywanej energii! Imponuje też ilością trybów automatycznych i możliwościami programowania. Sprzedawany jest z gwarancją door-to-door 3 + 2 lata.

hand

Sharp KC-G60EUW

Cena: 3099,00 zł

Zwrot za prąd: 92,97 zł

Sprzedaje GoodAIR sp. z o.o.

Maksymalnie wydajny na dużych powierzchniach (do 50 m2). Wyróżnia się wysoką wydajnością oczyszczania (408 m3/h) oraz nawilżania (630 ml/h). Przy tym jest w pełni automatyczny. Oznacza to, że sam kontroluje właściwe nawilżenie i jonizację dzięki funkcji Auto Advanced. Posiada również 7 czujników (poziom pyłów PM 2.5, kurzu, wilgoci, temperatury, ruchu, zapachu, a nawet światła), żeby lepiej dopasowywać się do Twoich potrzeb.

hand

Coway Classic

Cena: 1349,00 zł 1299,00 zł

Zwrot za prąd: 38,97 zł

Sprzedaje GoodAIR sp. z o.o.

Coway Classic to elegancki i skuteczny oczyszczacz powietrza przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 40 m2. Filtracja 3 poziomowa – filtrem wstępnym, węglowym oraz HEPA H12 – zapewnia usuwanie 99,5% zanieczyszczeń z powietrza. Zasysa powietrze z przodu, dzięki czemu może stać blisko ściany. Tryby automatyczne oraz zabezpieczenie przed dziećmi czyni go idealnym do domu z dzieckiem. Sprzedawany jest z gwarancją door-to-door 3 + 2 lata.

hand

Sharp KC-D40EUW

Cena: 1599,00 zł

Zwrot za prąd: 47,97 zł

Sprzedaje GoodAIR sp. z o.o.

Marzy Ci się oczyszczacz z nawilżaczem, którego nie trzeba ciągle kontrolować? Sharp KC-D40EUW to nowoczesny nawilżacz nowej generacji z wysoką automatyzacją pracy. Czujniki czystości, nawilżenia i temperatury działają wspólnie, aby właściwie dobrać wszystkie parametry pracy i skutecznie oczyścić i nawilżyć powietrze. W tym modelu Sharp nie brakuje również opatentowanego modułu jonizującego powietrze w technologii Plasmacluster. Seria KC-D otrzymało najnowszy generator Plasmacluster High-Density 7000, który skutecznie zabija patogeny, bakterie oraz pleśnie w powietrzu. Przeznaczony jest dla powierzchni do 26 metrów.

hand

Sharp FP-J30EU-B

Cena: 699,00 zł

Zwrot za prąd: 20,97 zł

Sprzedaje GoodAIR sp. z o.o.

Sharp FP-J30EU-B to naj-oczyszczacz powietrza.
- Najcichszy: bo w trybie cichym emituje tylko 16 dB
- Najnowocześniejszy – używa fitra HEPA H13
- Najwydajniejszy – usuwa 99,87% frakcji pyłów i pleśni.

Jeśli dodamy do tego czujniki kurzu i brzydkiego zapachu oraz możliwość dostosowania nawilżenia do panującej w pomieszczeniu temperatury, okaże się, że pod względem możliwości nie znajdziemy konkurenta dla pomieszczeń o powierzchni do 38 m2. To naprawdę bezkonkurencyjny oczyszczacz powietrza!

Jak zamówić i otrzymać zwrot za prąd?

Wybierz jeden z produktów
i kliknij "Kup teraz"

Wypełnij formularz zamówienia

Opłać zamówienie

Po sfinalizowaniu zakupu wejdź na stronę " Zwrot za prąd"
zarejestruj zakup, a otrzymasz nawet 90 zł na Twoje konto rozliczeniowe!

Zarejestruj zakup

Dlaczego warto kupić oczyszczacz powietrza?

 • Według raportu przygotowanego przez Enviromental Protection Agency, powietrze w zamkniętych pomieszczeniach może być nawet 5 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz.

  Spędzamy w domu albo biurze znaczną część dnia, dlatego ważne, by powietrze, którym oddychamy, było czyste. Szczególnie ważne jest, żeby było wolne od wirusów, alergenów, roztoczy i cząstek stałych (PM 2.5, PM 10), które są składnikami smogu.
 • Dostępne w TAURONIE oczyszczacze posiadają filtr HEPA, który jest obecnie najlepszym filtrem stosowanym w tego typu urządzeniach. Usuwa on do 99% zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, w tym: kurz i roztocza, wirusy, pyłki, cząstki stałe (np. PM 2.5, PM10), alergeny czy nieprzyjemne zapachy.
 • Oczyszczacz działa na zasadzie filtrowania powietrza. Proces filtrowania składa się z dwóch części: zaciągania powietrza oraz przepuszczania przez filtry. W oczyszczaczach znajdują się dwa filtry: węglowy oraz HEPA, które oczyszczają powietrze.
  filtr węglowy usuwa nieprzyjemne zapachy i pyłki unoszące się w powietrzu;  filtr HEPA zatrzymuje zanieczyszczenia mikroskopijne, takie jak cząstki stałe czy wirusy.
 • Urządzenia dostępne w ofercie TAURONA to nie tylko gwarancja czystego powietrza.

  Nawilżanie powietrza – Jak może nam szkodzić zbyt suche powietrze?
  negatywnie wpływa na funkcje górnego układu oddechowego, wywołuje bóle głowy, obniża odporność, zwłaszcza u dzieci. Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania dostosowuje wilgotność do warunków panujących w pomieszczeniu.

  Jonizacja – Czym jest, kiedy się najbardziej sprawdza? Opcja jonizacji powietrza sprawdza się szczególnie w pomieszczeniach, w których znajdują się źródła promieniowania elektromagnetycznego, takie jak telewizor czy komputer. Emitują one jony dodatnie, szkodliwe dla naszego zdrowia. Urządzenia z wbudowanym jonizatorem emitują jony ujemne, które korzystnie wpływają na organizm. Dodatkowo, najonizowane powietrze jest świeże i rześkie.

  Oczyszczacze powietrza – czym są? Oczyszczacze powietrza to wielofunkcyjne urządzenia, które usuwają zanieczyszczenia i cząstki stałe znajdujące się w powietrzu. Dzięki temu w naszym organizmie zmniejsza się ryzyko wystąpienia chorób układu oddechowego i objawów alergii.

Oczyszczacze powietrza


Schemat oczyszczacza powietrza Daikin MC70L

 
 1.Filtr wstępny. Wychwytywanie kurzu  Usuwanie bakterii i alergenów
2.Jonizator plazmowy. Kurz i pyłki zostają naładowane dodatnio i przesłane do filtra.
3.Filtr elektrostatycznego zbierania kurzu. Kurz i pyłki pochłania filtr naładowany elektrycznie. 
4.Filtr z katalizatorem eliminującym zapachy. Następuje rozkład formaldehydu i nieprzyjemne zapachy są pochłaniane i neutralizowane. 
 5.Filtr tytanowo-apatytowy. Pochłanianie i rozkładanie nieprzyjemnych zapachów, bakterii i wirusów gwarantuje filtr fotokatalityczny.

Oczyszczacze powietrza to wielofunkcyjne urządzenia, które usuwają zanieczyszczenia i cząstki stałe znajdujące się w powietrzu, dzięki czemu zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób układu oddechowego i objawów alergii.

Dokumenty dla tej oferty

Najczęściej zadawane pytania

 • Możesz uzyskać taką informację w Referacie Ochrony Środowiska w swoim urzędzie gminy lub miasta. Możesz też na stronie www Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przejrzeć mapę, ukazującą ocenę roczną jakości powietrza dla różnych terenów Polski.
 • Problem zanieczyszczenia powietrza dotyczy zarówno mieszkańców dużych miast, jak i mieszkańców małych miejscowości czy wsi. Oczywiście są w Polsce miejsca, gdzie praktycznie nie ma problemu z jakością powietrza, jednak stanowią one tylko niewielką część kraju. Jeżeli ludzie, którzy mieszkają w Twojej okolicy:
  korzystają z węgla, palą śmieciami, bądź mieszkasz w okolicy arterii komunikacyjnych, to jesteś narażony na oddychanie zanieczyszczonym powietrzem. Ponadto oczyszczacze wychwytują pyłki roślin oraz większość bakterii i wirusów, niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania.
 • Oczyszczasz powietrza jest szczególnie polecany osobom, które:
  zamieszkują okolice ruchliwych ulic, mieszkają w rejonie ze zidentyfikowanym problemem z jakością powietrza, mieszkają przy zakładach przemysłowych, mieszkają w regionie, w którym popularne jest ogrzewanie węglem, mają alergię bądź astmę.
 • Zdecydowanie tak! Oczyszczacz znacząco zmniejsza zawartość szkodliwych substancji w powietrzu (formaldehyd, benzen, itd.). Dzięki temu w dużej mierze redukuje się zagrożenie zdrowotne związane z biernym paleniem. Ponadto, filtr węglowy usunie z powietrza zapach dymu papierosowego.
 • O potrzebie wymiany filtra informuje oczyszczacz. Większość z nich posiada kontrolkę, informującą o konieczności wymiany filtra. Dodatkowo będzie on wymagał wymiany także, gdy wydobywa się z niego nieprzyjemny zapach. Wymiana filtra jest łatwa, a cała procedura została opisana w instrukcji obsługi urządzenia.
 • Sprzedawcą urządzeń Sharp oraz Coway w sklepie internetowym Partnera jest GoodAIR sp. z o.o. Jeśli zdecydujesz się na zakup:
  będziesz akceptował regulamin sklepu internetowego,  przekazywał dane osobowe, dokonywał płatności, otrzymywał przesyłkę (urządzenia) i paragon fiskalny i/lub fakturę, a także dokonywał zwrotów, reklamacji w firmie wg zasad określonych w regulaminie platformy zakupowej smart.tauron.pl
 • Tak. Z zakupu możesz zrezygnować na zasadach, jakie mają zastosowanie do zakupów na odległość (poza lokalem przedsiębiorstwa – przez internet). Szczegóły są zawarte w regulaminie platformy zakupowej smart.tauron.pl