Fotowoltaika od TAURONA

Instalacje fotowoltaiczne z kredytem RRSO 0%, z bezpłatnym doradztwem fotowoltaicznym oraz wsparciem w pozyskaniu dofinansowania z programu „Mój prąd”.


Fotowoltaika

Chcesz produkować własną energię elektryczną lub po prostu płacić mniej za prąd? Pomyśl o instalacji fotowoltaicznej od TAURONA! Pomożemy Ci na każdym etapie inwestycji – od zaplanowania, przez uzyskanie finansowania, po montaż. Oferujemy indywidualny dobór rozwiązania na podstawie bezpłatnego audytu fotowoltaicznego nieruchomości i analizy zapotrzebowania na energię elektryczną. Instalacje najwyższej klasy montujemy z udziałem zaufanych partnerów zarówno na powierzchniach dachowych, jak i na gruncie. Dzięki współpracy z bankiem Credit Agricole możesz liczyć m. in. na kredyt RRSO 0 %. Udzielamy również wsparcia w zakresie licznych programów dofinansowania mikroinstalacji. Sprawdź rozwiązania, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie i korzystaj z energii najlepszej pod słońcem!

Dlaczego warto wybrać instalację fotowoltaiczną z oferty TAURONA?

Profesjonalne doradztwo

Darmowy audyt i profesjonalne doradztwo

Bezpłatnie dobierzemy instalację fotowoltaiczną dopasowaną do Twojego domu i zapotrzebowania na energię elektryczną.

Dofinansowanie

Dofinansowanie z programu „Mój Prąd"

Pomożemy Ci wypełnić wniosek o dofinansowanie z państwowego programu.

Bezpieczny montaż

Bezpieczny montaż

Nasi fachowcy zamontują u Ciebie instalację zgodnie z aktualnymi normami bezpieczeństwa.

Szybkie i bezproblemowe podłączenie

Szybkie i bezproblemowe podłączenie

Pomagamy Ci poprawnie wypełnić dokumenty związane ze zgłoszeniem mikroinstalacji w sieci.

Gwarancja jakości i rzetelności TAURON

Gwarancja jakości i rzetelności TAURON

Kompletny system fotowoltaiczny wykonają dla Ciebie sprawdzeni Partnerzy o ugruntowanej pozycji rynkowej.

W naszej ofercie posiadamy instalacje fotowoltaiczne
dla każdego typu powierzchni

 • OPTIMUM

  Zestaw doskonale sprawdzi się na mniej skomplikowanej konstrukcji lub większej powierzchni dachu.

  • sprawdzone podzespoły
  • gwarancja i serwis na terenie Unii Europejskiej
  • panele o standardowej mocy
  • wysokosprawny falownik
  • najlepszy stosunek ceny do jakości
  • gwarancja stałej mocy


  Zestaw OPTIMUM, który jest idealnie skomponowany pod względem jakości i ceny. Sprawdzone, pewne panele fotowoltaiczne zapewniają pozyskiwanie energii przez co najmniej 25 lat. Instalacją zarządza falownik monitorujący poszczególne strefy instalacji.

 • PRO

  Zestaw szczególnie polecany do mniejszych powierzchni dachowych lub takich, na których występują zacienienia.

  • podzespoły produkowane w Europie
  • gwarancja i serwis na terenie Polski
  • panele o zwiększonej mocy
  • wysoka sprawność – dzięki zastosowaniu optymalizatora mocy
  • falownik z monitoringiem paneli
  • gwarancja stałej mocy


  Zestaw PRO składający się z paneli fotowoltaicznych o podwyższonej mocy, skonfigurowany z falownikiem monitorującym pracę każdego panelu osobno. Dzięki takiemu rozwiązaniu instalacja osiąga maksymalne uzyski energii w każdych warunkach.

Interesuje Cię oferta fotowoltaiki?

Zamów kontakt

Droga do Twojej instalacji

Zamówienie kontaktu

Zamówienie kontaktu

Zostaw nam kontakt do siebie, a my zadzwonimy i przedstawimy Ci naszą ofertę fotowoltaiki.

Dobór rozwiązania

Dobór rozwiązania

Wraz z naszym autoryzowanym partnerem bezpłatnie dobierzemy optymalne rozwiązanie dla Ciebie.

Montaż

Montaż instalacji

Po podpisaniu umowy jesteśmy gotowi do montażu paneli na Twoim dachu.

Przyłączenie do sieci

Przyłączenie do sieci

Pomożemy Ci przygotować się do procedur związanych z przyłączeniem instalacji.

Produkcja energii

Produkcja energii

Jesteś producentem własnej zielonej energii.

1Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 20 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 20 000 zł, oprocentowanie stałe: 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł(w tym: prowizja od udzielonego kredytu: 0 zł, odsetki 0 zł), 29 równych, miesięcznych rat w wysokości 666,67 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 666,57 zł. Kalkulacja została wykonana na dzień 22 listopada 2019 roku, na reprezentatywnym przykładzie.

Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej. Tabela Opłat i Prowizji, Tabela oprocentowania oraz lista akceptowanych przez bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. pod adresem www.credit-agricole.pl oraz w punkcie sprzedaży partnera. Podany materiał ma charakter informacyjny. TAURON Sprzedaż sp. z o.o. w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonuje czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów i usług.

2Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,85%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 26 724,75 zł, oprocentowanie stałe 7,57%, całkowity koszt kredytu 6 724,75 zł(w tym: prowizja 0 zł, odsetki 6 724,75 zł), 95 miesięcznych równych rat w wysokości 278,38 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 278,65 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15 listopada 2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Udzielenie kredytu zależy od oceny zdolności kredytowej oraz spełnienia wymagań formalnych. Tabela Opłat i Prowizji, Tabela oprocentowania oraz lista akceptowanych przez bank dokumentów znajduje się u przedstawicieli TAURON Sprzedaż sp. z o.o. oraz na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. pod adresem www.credit-agricole.pl. Podany materiał ma charakter informacyjny. Oferta ważna od 29 października 2019 do 28 października 2021. TAURON Sprzedaż sp. z o.o. jest umocowany do dokonywania w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. czynności faktycznych związanych z działalnością bankową w zakresie oferowania i przygotowywania umów kredytu konsumenckiego. Informacja handlowa według stanu na dzień 29 stycznia 2019 roku.

Zobacz jak działa instalacja fotowoltaiczna w praktyce

Najczęściej zadawane pytania

 • Pojedynczy panel fotowoltaiczny ma zazwyczaj ok. 1-1,8 m² i moc nominalną 200 – 300 Wat. By zapewnić prąd dla domu jednorodzinnego potrzeba kilkanaście takich paneli. Szczegółowe obliczenie powierzchni warto oprzeć o: zużycie prądu i moc paneli, na które chcesz się zdecydować.

 • Wszędzie, gdzie będą wystawione na działanie promieni słonecznych. Optymalny jest dach skierowany na południe, nachylony pod kątem 35°. Panele mogą być instalowane na własnych wysięgnikach, ogrodzeniach i innych konstrukcjach. Instalacja paneli bezpośrednio na gruncie jest mniej opłacalna i z reguły niezasadna.

 • Właściciele mikroinstalacji zwolnieni są z opłat przyłączeniowych, Koszt montażu licznika dwukierunkowego oraz zabezpieczeń leży po stronie operatora, Właściciele mikroinstalacji zwolnieni będą również z obowiązku prowadzenia działalności gospodarczej, Jeśli będziesz chciał przyłączyć instalację o mocy mniejszej niż wydane wcześniej warunki przyłącza, musisz tylko zgłosić ten fakt operatorowi.

 • Tak, znajdziesz ją pod tym adresem.
 • Więcej pytań i odpowiedzi dla tego produktu znajdziesz tutaj 
Kupując instalację fotowoltaiczną w ofercie TAURONA budujesz z nami zieloną przyszłość i włączasz się w

#ZielonyZwrotTAURONA

Dokumenty konieczne do podłączenia instalacji fotowoltaicznej