Programista / Programista Inspire Designer

Kategoria:

IT/Telekomunikacja

Miejsce pracy:

Kraków i okolice

Oferta ważna do:

2021-06-30

Spółka:

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TOK/2021/25

Wymagania:

  • Czego oczekujemy?
    Doświadczenia w zakresie projektowania szablonów wydruku dokumentów w oparciu o pliki wejściowe danych w Inspire Designer
    Doświadczenia w zakresie rozwoju i modyfikacji aplikacji: PERL, C++, Ruby
    Umiejętności przekształcania danych wejściowych do wymaganej struktury
    Umiejętności przygotowania raportów z baz SQL,
    Umiejętności tworzenia plików XML z baz SQL,
    Bardzo dobrej znajomości MS Word, MS Excel w tym VBA

Mile widziane:

  • Mile widziane:
    Certyfikaty: GMC Inspire Designer, SQL, VBA, C++, PERL
    Doświadczenie w zakresie pracy projektowej
    Doświadczenie przy projektach opartych na masowej wysyłce dokumentów i tworzeniu szablonów korespondencji papierowej i elektronicznej

Zakres obowiązków:

  • Jakie zadania na Ciebie czekają?
    Tworzenie przepływów prac w Inspire Designer, tworzenie układów, zarządzanie logiką dokumentu wraz z zarządzaniem pracą drukarek i kopertownic
    Tworzenie skryptów i aplikacji w językach programowana: PERL, SQL Server, XML, Java, VBA, Rubby
    Modyfikowanie i wdrażanie zmian w szablonach stosowanych do wydruków
    Przeprowadzenie testów oprogramowania
    Przetwarzanie danych przy pomocy skryptów w aplikacji GMC Inspire Designer i Full Production Automation
    Projektowanie szaty graficznej szablonów na potrzeby drukarni
    Wykonywanie raportów i analiz danych

Oferujemy:

  • Co oferujemy?
    Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się Spółce
    Stabilne warunki pracy i pakiet świadczeń socjalnych
    Możliwość rozwoju zawodowego oraz współpracy z doświadczonym zespołem
    Udział w projektach IT na rzecz Grupy TAURON
    Docelowo zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony
    Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy e learning, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON, Pracowniczy Program Emerytalny, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS