Ostrzeżenie

17 grudnia 2019 Prezes Urzędu Regulacji Energetyki zatwierdził Taryfę TAURON Sprzedaż. Nowa Taryfa z nowymi cenami obowiązuje od 1 stycznia 2020. Pozostałe elementy cenników są bez zmian. 19 grudnia 2019 Zarząd Tauron Sprzedaż GZE sp. z o.o. zatwierdził Taryfę dla energii elektrycznej dla odbiorców grup taryfowych G11, G12, G12w, G13. Nowa taryfa z nowymi cenami będzie obowiązywała od 1 lutego 2020. Pozostałe elementy cenników są bez zmian.

Dowiedz się więcej

Analitycy piszący o TAURON Polska Energia S.A.

Instytucja Analityk Kontakt
Beskidzki Dom Maklerski Krystian Brymora krystian.brymora@bdm.com.pl
Dom Maklerski Banku Handlowego       Piotr Dzięciołowski  piotr.dzieciolowski@citi.com
Dom Maklerski BOŚ Jakub Viscardi j.viscardi@bossa.pl
Dom Maklerski Santander Paweł Puchalski pawel.puchalski@santander.pl
Dom Maklerski mBanku Kamil Kliszcz kamil.kliszcz@mdm.pl
Dom Maklerski PKO BP Andrzej Rembelski andrzej.rembelski@pkobp.pl
Dom Maklerski Trigon Michał Kozak michal.kozak@trigon.pl
Erste Group Tomasz Duda tomasz.duda@erstegroup.com
IPOPEMA Securities Robert Maj maj@ipopema.pl
Pekao Investment Banking Maksymilian Piotrowski maksymilian.piotrowski@pekaoib.pl
Raiffeisen Centrobank Teresa Schinwald teresa.schinwald@rcb.at
Societe Generale Bartłomiej Kubicki bartlomiej.kubicki@sgcib.com
WOOD & Company Ondrej Slama
ondrej.slama@wood.cz