Ostrzeżenie

Szanowni Państwo, aktualnie wdrażamy rozwiązania prawne dotyczące cen energii - wynikające z nowej Ustawy z 28 grudnia 2018 roku. Prosimy o terminowe regulowanie należności wynikających z wystawionych już faktur. W przypadkach przewidzianych ustawą - faktury zostaną skorygowane z najbliższym rozliczeniem.

Dowiedz się więcej

Analitycy piszący o TAURON Polska Energia S.A.

Instytucja Analityk Kontakt
Dom Maklerski Banku Handlowego       Piotr Dzięciołowski  piotr.dzieciolowski@citi.com
Dom Maklerski BOŚ Jakub Viscardi j.viscardi@bossa.pl
Dom Maklerski BZ WBK Paweł Puchalski pawel.puchalski@bzwbk.pl
Dom Maklerski mBanku Kamil Kliszcz kamil.kliszcz@mdm.pl
Dom Maklerski PKO BP Stanisław Ozga stanislaw.ozga@pkobp.pl
Dom Maklerski Trigon Krzysztof Kubiszewski krzysztof.kubiszewski@trigon.pl
Erste Group Tomasz Duda tomasz.duda@erstegroup.com
Exane BNP Paribas Michael Harleaux michael.harleaux@exanebnpparibas.com
IPOPEMA Securities Robert Maj maj@ipopema.pl
Pekao Investment Banking Maksymilian Piotrowski maksymilian.piotrowski@pekaoib.pl
Raiffeisen Centrobank Teresa Schinwald teresa.schinwald@rcb.at
Societe Generale Bartłomiej Kubicki bartlomiej.kubicki@sgcib.com
WOOD & Company Bram Buring  bram.buring@wood.cz