Projekty CSR 

Kluczowe projekty Grupy TAURON w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju.
Każda firma pozostawia swój własny ślad w rzeczywistości społecznej i gospodarczej i musi być za niego odpowiedzialna. Wpływ Grupy TAURON nie kończy się na sprzedaży energii elektrycznej, ciepła, gazu, czy pozostałych produktów do klientów. Nieustannie angażujemy się również w projekty z zakresu biznesu społecznie odpowiedzialnego.


Zobacz, co robimy

Domy pozytywnej energii

Nieustannie od 2005 roku dzielimy się dobrą energią z podopiecznymi domów dziecka.

Bezpieczniki TAURONA

Dbamy o to, żeby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo w sferach związanych z funkcjonowaniem branży elektrycznej.

Współpraca z GOPR

Z TAURONEM w górach jest bezpieczniej! Dzięki naszemu wsparciu, ratownicy GOPR otrzymują fundusze na zakup specjalistycznego sprzętu i ekwipunku.

Energia dla seniora

Biznes edukuje. Aby przeciwdziałać praktykom nieuczciwej sprzedaży, organizujemy warsztaty dla seniorów.

Partner Siemachy

Wspieramy młodych sportowców! W 2015 roku TAURON dołączył do grona Przyjaciół SIEMACHY otrzymując tytuł Sportowego Partnera stowarzyszenia!

Oddychaj Powietrzem

Monitoring smogu, multimedialna baza wiedzy i wydarzenia specjalne – zobacz, co realizujemy w ramach nowego programy edukacyjno-ekologicznego TAURONA.

Klastry energii

Celem stawianym przez Ministerstwo Energii przed uczestnikami rynku klastrów jest zidentyfikowanie i wdrożenie takich modeli biznesowych, które będą w stanie utrzymać się i konkurować na rynku w sposób efektywny, także bez wsparcia finansowego w długiej perspektywie.