Specjalista Wiodący ds. Rozwoju Nowych Produktów

Miejsce pracy:

Katowice

Oferta ważna do:

2018-07-23

Spółka:

TAURON Polska Energia

Umowa:

Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TPE/2018/06/05

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu, rozwoju i komercjalizacji nowych produktów, usług i biznesów (min. 2 lata);
  • znajomość modeli produktowych oraz modeli sprzedaży do klienta końcowego;
  • umiejętność tworzenia i zarządzania segmentacją produktową i sprzedażową;
  • umiejętność przygotowywania i przedstawiania prezentacji przed dużym audytorium;
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość języka angielskiego – poziom B1 lub wyższy;
  • swoboda w budowaniu partnerstwa, proponowaniu ulepszeń, dążeniu do osiągania wyników; podejmowaniu decyzji oraz stałe doskonalenie się.

  • doświadczenie w zakresie rozwoju i komercjalizacji produktów i usług OZE, HVAC, Smart Home, Smart City;
  • doświadczenie w komercjalizacji rozwiązań dostarczanych przez start
  • up’y;
  • wiedza z zakresu uwarunkowań prawnych i regulacyjnych na rynku energii elektrycznej, gazu i ciepła;
  • znajomość portfolio produktowego oferowanego przez TAURON oraz wśród konkurencji.
  • 3 lata
  • doświadczenie w roli kierownika projektu lub koordynatora;

Zakres obowiązków:

  • Na co dzień:

  • wymyślanie i wdrażanie (komercjalizacja) nowych modeli produktowych i biznesowych;
  • rozwój produktów, usług i modeli biznesowych powiązanych z nowoczesnymi technologiami (Smart Home, Smart City, HVAC, OZE);
  • budowanie i wdrażanie modeli współpracy z partnerami zewnętrznymi;
  • budowa i monitorowanie zintegrowanej strategii rynkowej Grupy TAURON w obszarze Klient;
  • koordynacja działań projektowych i wdrożeniowych dla nowych modeli biznesowych i produktowych realizowanych przez Spółki Grupy TAURON;
  • współpraca ze start
  • upami oraz obszarem B+R;
  • optymalizacja modeli biznesowych dla produktów i procesów powiązanych z klientem końcowym;
  • udział w planowaniu kampanii produktowych.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznym zespole;
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • pakiet socjalny (np. Pracowniczy Program Emerytalny);
  • pracę w jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce.