ANALITYK - STARSZY SPECJALISTA DS. ROZWOJU NOWYCH PRODUKTÓW

Miejsce pracy:

Katowice

Oferta ważna do:

2018-07-23

Spółka:

TAURON Polska Energia

Umowa:

Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TPE/2018/06/06

Wymagania:

  • Doświadczenie (min. 3 lata) w tworzeniu analiz wyników i wskaźników sprzedaży oraz obsługi klienta;
  • doświadczenie w analizie i ocenie dokumentacji projektowej i produktowej;
  • doświadczenie w tworzeniu założeń, kierunków rozwoju i koordynacji obszaru analityki w zakresie sprzedaży i obsługi klienta;
  • bardzo dobra znajomość produktów i trendów w branży energetycznej / utilities / mediów;
  • bardzo dobra znajomość modeli segmentacji sprzedażowej i produktowej;
  • łatwość w prezentacji wyników swojej pracy przed szerokim audytorium;
  • zaawansowana znajomość Word, Excel, PowerPoint i Access;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;
  • swoboda w budowaniu partnerstwa, proponowaniu ulepszeń, dążeniu do osiągania wyników, podejmowaniu decyzji oraz stałe doskonalenie się.

  • Doświadczenie biznesowe w zarządzaniu i wdrażaniu hurtowni danych oraz BI;
  • umiejętność wykorzystywania nowoczesnych narzędzi analizy i wizualizacji danych (np. Power BI, Tableau, QlikView, inne);
  • znajomość oferty produktowej Grupy TAURON oraz pozostałych spółek z branży energetycznej.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad wskaźnikami efektywnościowymi, jakościowymi i kosztowymi dla produktów i kanałów kontaktu;
  • udział w wyznaczaniu i monitoringu celów i KPI dla obszarów związanych ze sprzedażą i obsługą klienta;
  • koordynacja rozwoju analityki w obszarze Klient;
  • udział we wdrożeniu i rozwoju hurtowni danych oraz BI;
  • opracowywanie analiz finansowych oraz BC dla nowych biznesów oraz produktów
  • współpraca z obszarami realizującymi badania rynkowe w Grupie TAURON;
  • analiza rynków, trendów, nowych technologii oraz modeli biznesowych w perspektywie klienta końcowego;
  • analiza wyników operacyjnych Grupy TAURON w perspektywie rynku;
  • opracowywanie rekomendacji dla rozwoju sprzedaży w Grupy TAURON;
  • opracowywanie raportów oraz prezentacji.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w zespole ekspertów z dużym doświadczeniem;
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • pakiet socjalny (np. Pracowniczy Program Emerytalny);
  • pracę w jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce.