Dyrektor Centrum Rozwoju Systemów IT

Poziom stanowiska:

Kadra zarządzająca

Kategoria:

IT/Telekomunikacja

Miejsce pracy:

Wrocław / Katowice / Kraków

Oferta ważna do:

2018-10-31

Spółka:

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TOK/2018/IT/DIR/1

Wymagania:

  • Kogo szukamy?

    Doświadczonego menadżera IT z potwierdzoną osiągnięciami zawodowymi wiedzą z zakresu rozwoju i wywarzania oprogramowania
    Doświadczonego stratega z wiedzą z zakresu nowoczesnych technologii i trendów rozwojowych w IT
    Osoby z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem w zarządzaniu obszarem wytwarzania i rozwoju oprogramowania
    Lidera z doświadczeniem w zarządzaniu zespołami ekspertów i specjalistów IT w dużych przedsiębiorstwach, z pasją do pracy z ludźmi i umiejętnością tworzenia dobrze funkcjonujących organizacji
    Wizjonera, który potrafi zrozumieć i przełożyć potrzeby biznesowe klientów w praktyczne rozwiązania technologiczne
    Osoby potrafiącej zarządzać oczekiwaniami klienta, budować z nim relacje pozwalające na skuteczne negocjacje i wspólną realizację założonych celów wraz z właścicielami biznesowymi

Zakres obowiązków:

  • Najważniejsze zadania:

    Budowanie i realizacja strategii wytwarzania oprogramowania na rzecz klientów Grupy TAURON
    Wyznaczanie kierunków rozwoju, wspólnie z zespołem Architektów i zespołami projektowymi
    Zarządzanie pracą Centrum Rozwoju Systemów – dbanie o rozwój podległych menadżerów i specjalistów IT, zapewnienie odpowiednich zasobów do realizacji projektów IT
    Monitorowanie mierników jakościowych i efektywnościowych dla procesów, usług i systemów leżących w zakresie odpowiedzialności pracowników Centrum
    Planowanie i realizacja budżetu inwestycyjnego i kosztowego
    Uzgadnianie poziomów świadczenia usług dla przypisanej grupy systemów IT i zapewnienie dotrzymania tych poziomów
    Monitorowanie działań zmierzające do optymalnego dostosowania systemów informatycznych do potrzeb biznesowych klientów wewnętrznych
    Weryfikacja i akceptacja architektury rozwiązań dostarczanych przez dostawców zewnętrznych
    Reprezentowanie Centrum w komunikacji z pozostałymi obszarami i komórkami biznesowymi w zakresie przypisanej grupy systemów IT
    Analiza ryzyk związanych z podległym obszarem IT

Oferujemy:

  • Co oferujemy?

    Możliwość pracy w jednej z wybranych lokalizacji: Katowice, Kraków lub Wrocław
    Udział w ciekawych projektach na rzecz Grupy TAURON
    Możliwość zarządzania doświadczonym zespołem, na co dzień koordynującym rozwój systemów IT dla całej Grupy TAURON
    Wiodący udział w transformacji Agile
    Stabilną pracę w renomowanej firmie
    Pakiet benefitów (Pracowniczy Program Emerytalny, prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe)
    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    Udział w budowaniu nowego obszaru w firmie